Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2015/2016


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Okar19 sympatyk obu ekip z NY + Heat bo widzę LBJ w avku? :smile:

 

 

 

Kibicuję tym którzy grają u mnie w mieście. Jak są derby to nie kibicuję nikomu :grin:  A heat  będzie moim zespołem po przeprowadzce do Miami. Lata temu śledziłem NBA i zarywałem nocki aby obejrzeć mecze ale teraz traktuję to jako rozrywkę. Od czasu do czasu coś obejrzę, pójdę na jakiś mecz, nie mam ulubionych drużyn, w głowie nadal zawodnicy tacy jak Wade, Kobe czy LeBron. Nowe pokolenie jest mi zupełnie obce.

 

W niedzielę może uda mi się pójść na Heat vs Hawks bo aktualnie jestem na Florydzie.

Edytowane przez Okar19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade Younga, faceta, który naprawdę coś sobą reprezentuje, mieszka na Brooklynie, jest lubiany, mało podatny na kontuzje, byłby dla mnie niepoważny, tym bardziej za Jenningsa. Gdzie tu korzyść?

 

Wedle plotek nie do ruszenia są jednak tylko wracający po kontuzji RHJ i Chris McCullough. Zaprezentują się w meczu z Knicks po ASG :onthego:

 

Taka ciekawostka, Sports Illustrated uznało parkiet Nets za najlepszy w lidze. Szkoda, że na tym parkiecie rzadko dzieje się coś naprawdę godnego uwagi :tongue:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie kombinował, to wciąż nie rozumiem, co Nets miałoby dać oddanie Tadka za PG świeżo po Achillesie i ze spadającym kontraktem. Tym bardziej, że po  sezonie i tak ma przyjść nowy GM.

 

SvG twierdzi, że to bullshit i żadnej wymiany nie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie po to są zmiany we front office, aby nadal robić transfery z dupy.

 

Nets na chwilą obecną nie mają po trejdować Younga, a tym bardziej za Jenningsa i Meeksa. Jeśli chodzi o Detroit to chodzą plotki, że oni chcą w lato uderzać po Ryana Andersona. Nie wierzę w tę plotkę Sheridana.

 

Jeśli nawet oddać Younga to podczas draftu lub w lipcu, a nie na łapu capu. Choć osobiście liczę, że Tadek i Brook dalej będą grać w Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie po to są zmiany we front office, aby nadal robić transfery z dupy.

 

Nets na chwilą obecną nie mają po trejdować Younga, a tym bardziej za Jenningsa i Meeksa. Jeśli chodzi o Detroit to chodzą plotki, że oni chcą w lato uderzać po Ryana Andersona. Nie wierzę w tę plotkę Sheridana.

 

Jeśli nawet oddać Younga to podczas draftu lub w lipcu, a nie na łapu capu. Choć osobiście liczę, że Tadek i Brook dalej będą grać w Nets.

 

 

a skad wiesz, ze nadal nie bedzie????przeciez nie wiemy nawet kto zajmie wolne miejsca

 

jak w naszym kraju niby juz z pisowcami mial byc lepiej 0 badziewia i kolegarstwa, a juz rydzyk jakis ciezki hajs dostaje( uwazam, ze w pelni zasluzony dzieki niemu przeciez wygrali w duzej mierze)

 

wiec ja bym poczekal na to kto zostanie tym gm obadal jak sie prezentowal i wtedy mozna gdybac kto i gdzie za kogo pojdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prokhorov wczoraj nie znał tego nazwiska, a dziś faceta zatrudnił :onthego:  To chyba świetny wybór i sukces Nets. Na Twitterze można znaleźć m.in. takie opinie:

"Good guy, super well-respected around the league." (Zach Lowe)

"Congrats to Marksy, but even bigger congrats to the Nets. Best move they've done since opening the Barclays Center" ( :D Amin Elhassan)

 

Warto wspomnieć, że wczoraj w końcu uroczyście otwarto HSS Training Center.

Znana już panorama:

hsstrainingcenter760x480-01.jpg

 

hsstrainingcenter760x480-03.jpg

 

hsstrainingcenter760x480-11.jpg

 

Więcej fotek: http://www.nba.com/nets/2016/02/17/nets-unveil-hss-training-center

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.