Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Nasze kontuzje to wzmocnieni zespołu, Wasze - osłabienie. 

My to Wandzia, Wy to straż miejska. Wy to Tupolew, My brzoza. Wy macie cyganów za miedzą, my mexyków. I nasi uchodźcy nie potrzebują pontonów tak jak Wasi na Hudson River. 

o 1:30 macie wpierpapier i palulu

 

Z racji tego, że nie obrażam innych użytkowników od wczoraj, to napiszę Ci drogi Elwoodzie, że to piwko ma być zimne, nie jakieś tam w temperaturze pokojowej i pite z chui wi czego jak piwni hipsterzy co się naoglądali Tomasza Kopyty, na kanale YT Tomasz Kopyra z blogu blog.kopyra.com, tylko prosto z centrali i na Twoich łapczywych oczkach.

 

Jakiś porter może być. 

 

Całuję gdzie lubisz. Przemysław  :love_heart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu rżysz, dzisiaj czytalem o posadzeniu Knighta na resztę sezonu. Wchodzę w zakład.

 

2 na jednego? Naoglądali się brazzersów o miłości 2 panów w tych zakładkach co nikt nie klika.

 

A co mi tam szkodzi? Jak się bawić to się bawić! Fishera wyjabać, a Jaxa wstawić.

 

Chyba, że inny fan Knicks chce bronić honoru swojej ekipy i dołączy do zakładu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ish Smith ma jakiegoś brata albo kuzyna, który mógłby przyjść i zrobić w Phoenix zespół NBA?

 

Smutno się patrzy na Czendlę, bo widać po nim, że on już nie ma ochoty grać w kosza, a musi udawać, że mu się chce.

 

Podobno jest jakaś szansa, że Jose jeszcze chwilę będzie siedział w garniaku. Chwilo trwaj! Nawet Sasha z ławki w tej sytuacji tak nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz bez historii. Rozgrywanie prowadzone przez 3 wątłych sg + brak koncepcji na wykorzystanie środka i mleczny start (8 strat w 6  minut) i się dziwię, że nie było 50 różnicy.

Orzeł, coś mi się kołacze, że raz już się zakładaliśmy i tez przeyebałem. Przed zjazdem. Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydu dziś nie było pomimo porażki dużą ilością punktów. Pierwsza kwarta to podobno najgorszy wynik GSW w sezonie. Pisać w zasadzie nie ma o czym, gdyż kiedy sobie tak pomyślałem: kurde Knicks mogą to wygrać, Klay odpalił konsolę i zaczął trafiać jak dziki. Po przerwie było zaledwie - 6. Nadzieja matką głupich. Następnie Warriros odjechali na -20 lub -22 i już miałem iść spać,ale mówię: nie! Wchodzi Sasza "The Machine" i jak boss daje sygnał do ataku i z -22 lub -20 robi się nagle -9!!!!!!!!! Kerr wkurwiony bierze czas i po frytkach :D  

 

Bardzo podoba mi się to co robi Galloway jako wyjściowy rozgrywający. Jose możesz nie wracać. Bierz te miliony i jedź doglądać swojej trzody. Co? nie wiedzieliście, że Calderon ma chlewik i świnki? Topic o Knicks uczy i bawi. 

 

I dziś Melo naznaczył Curry'ego i pozostawił mu pamiątkę po wizycie w MSG. 

 

21 punktów dla Gryffindoru!

 

CaGagrrUUAA_qdJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.