Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Skiles, ale z koncepcją Phila pewnie by było ciężko. Patrząc na bilans i to, z ilu graczy można być zadowolonych w tym roku, to Fish nie jest takim leszczem. Bardziej okoniem. A co wieczór jedzie na glonojada, ale o szczegóły trzeba spytać Matta Barnesa.

Tylko taki Skiles też już raczej pewnego poziomu nie przeskoczy. Pewnie w tym roku byłoby lepiej, w przyszłym również, a potem każdy chciałby go zabić i zaczynalibyśmy od nowa.

 

Nie było lepszego scenariusza od Fish'a. Oczywiście, można, a raczej można było mieć uzasadnione zarzuty co do rotacji(pytanie, czy minuty sashy, koncepcja "wszyscy na parkiet" nie były częścią długofalowego planu, a są ku temu przesłanki, by tak myśleć), tylko niech to nie przysłania pozostałych aspektów, które powinniśmy brać pod uwagę w ocenie całokształtu, tz:

-bilans

-rozwój Porzingisa

-Melo

-wychowani dwaj dobrzy rolesi , Thomas, Gallo

-spoko playbook, solidny def mimo najgorszego obrońcy ever

 

Nie wiem ile w tym wszystkim zasługi Fish'a, a ile reszty sztabu+Phila. Pytanie, czy do rzetelnej oceny potrzeba oceniać  tylko każdego z osobna. Moim zdaniem nie. Działamy, jak kolektyw, każdy coś wnosi. Niech Fish się uczy, popełnia błędy(to wciąż w zasadzie rookie), a może uda nam się wychować fajnego coach'a na lata. Wolę takie ryzyko, niż bawić się w Marca Jacksona, Thibs'a, czy innego Skiles'a, czyli suma summarum średnią ligową+pozbawiamy się "dyscypliny partyjnej", a owa dyscyplina to akurat wielki atut.

 

Żaden z zawodników nawet w najmniejszym stopniu nie krytykował Ryby. 

 

Krótko podsumowując, za kadencji Fish'a może nie jest picobello, ale stabilnie. Picobello może byc  :panda: 

 

Nikogo. Niech już zostanie ten Derek. 

 

Ale Jeffa bym witał ponownie jak Cleveland gościa co ich wyruchał w dupę kaktusem, nie raz, nie dwa, nie trzy... 

To już nie wywozisz go na taczkach? Gubię się.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To już nie wywozisz go na taczkach? Gubię się.

 

Skrobię z nich obornik i oliwię kółeczko, na wypadek gdybym musiał go wywieźć za dawanie minut Sasz totalnie z dupy i niepotrzebnie. Rozumiem, że do tej pory nie obejrzałeś starcia z 76ers i nie jesteś w stanie mi wytłumaczyć co miała znaczyć obecność Słoweńca na boisku kiedy Grant mógł działać i nabierać pewności i doświadczenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrobię z nich obornik i oliwię kółeczko, na wypadek gdybym musiał go wywieźć za dawanie minut Sasz totalnie z dupy i niepotrzebnie. Rozumiem, że do tej pory nie obejrzałeś starcia z 76ers i nie jesteś w stanie mi wytłumaczyć co miała znaczyć obecność Słoweńca na boisku kiedy Grant mógł działać i nabierać pewności i doświadczenia???

Akurat mało minut Grant'a to mój największy zarzut w stosunku do FIsh'a, więc nie mam zamiaru na siłę wchodzić w polemikę w tym względzie.  

 

Z własnych doświadczeń jednak wiem, że młodym czasem warto dać kopa i posadzić na ławie, by potem zbierać owoce. Być może Grant na to zasługuje. Teraz tego nie sposób ocenić, treningów nie widzimy.

 

 

A meczu z 76ers nie obejrzałem i nie obejrzę. Takie spotkania tylko burzą trzeźwy obraz  :playful:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawiłem sobie budzik na 1:20, żeby elegancko wstać na mecz. Już jest taki wiek, że człowiek musi się kimnąć przed takim spotkaniem. Obudziłem się o 2:20 i trafiłem na start 3q. Taka sytuacja. Patrzę sobie, a tu tylko 10 punktów straty do Clippers, więc mówię nie jest źle. Był taki okres, że nawet doszliśmy do -5, ale potem wszystko zaczęło wpadać Los Angeles a Knicks wręcz przeciwnie. Za jakąś szamotaninę pod koszem wypadł ROLO, bo rozciął wargę czy tam coś CiPie3. O ile do tej pory tam irytował mnie rudy Blejk, tak Paul to też niezły herbatnik. Jose coś mu tam zaczął do ucha pi*****ić, a ten już łzy w oczach i przy zwarciu kciukiem na Calderona pokazywał sędziom. Mistrz nad mistrze. DeAndrzej trafiał wolne jak pojebany i skończyło się babce sranie o .500. 

 

Nowojorczykom piłka nie wpadała, obrona była do dupy i nawet Cole Aldrich robił co chciał. 

 

Po kilku minutach 4 kwarty wyłączyłem stream i poszedłem spać, by jak najszybciej o tym zapomnieć.

 

Dziś trzeba zaorać te Trutnie z Szarlot póki są osłabione  :rolleyes-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A w ogóle to co się dzieje z Jefferson'em i Batum'em, że nie grają? Batum coś z palcem u nogi, czy źle kojarzę?

 

Patrz przyjacielu: o to mały poradnik jak obsługiwać internet. Darmowy bo mam dziś dobry dzień.

 

Odpalasz swojego Internet Explorera, czekasz, czekasz, czekasz aż się irytujesz i włączasz (nie włanczasz) Operę/FireFoxa/Chrome czy jak masz smaka na Maca (wybacz Mac) Safari.

 

Google znasz? Zakładam, że znasz. Zaznaczasz kursorem tak by Ci się migała kata czarna kreska pionowa i piszesz tak: lista kontuzjowanych graczy NBA. 

 

I wiesz co? I nic, bo raczej nie ma takiej strony, a jak jest to muszę zwinąć interes bo jestem mało profesjonalny. 

 

Ale w zamian piszesz tak po engliszowemu: NBA injury list. Klykasz ęter i oczom Twym ukazuje się link do ESPN lub CBSSports. 

 

Tam masz wszytko, absolutnie wszystko czego dusza zapragnie. Kto? Kiedy? Z kim? O czym? Jak? Po co? Dlaczego? Do kiedy? itp. itd.

 

Mam nadzieję, że pomogłem w tych trudnych dla Ciebie chwilach. 

 

Bajabongo jak to śpiewała Shaza! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to dobry start ma, polać mu :smile:

Z drugiej to pyta o palec Batuma, o którym pisał 10 godzin wcześniej w temacie o Hornets. Już mu nie polewajcie

jak nie padnę po pewnym ciekawym piwie, takim z beczki po myszatej, to dooglądam tych padalców  zknix. jebnąłem sobie koszyk z biedry w NY , nawet MSG tam wrzucili, więc jestem legitny elo fana banana NY

help, i need somebody..

 

 

edit

Big Al do połowy lutego z kolanem ma wolne

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

help, i need somebody..

 

Ale to jak to będzie z tym Orgasmatronem? Ma pierdolnięcie czy nie? Jesteś tru grim und necro i tylko Hail Lemmy, czy jednak żeś usłyszał jak Max Kawalerzysta składa hołd na większą liczbę wzmacniaczy?

 

Od odpowiedzi zależy członkostwo w elitarnym klubie NYX Muchacho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to dobry start ma, polać mu :smile:

Z drugiej to pyta o palec Batuma, o którym pisał 10 godzin wcześniej w temacie o Hornets. Już mu nie polewajcie

 

Faktycznie pytałem, za***alem się w akcji.. Dlatego pisałem, że pewien nie jestem :) Mimo to dzięki za info z Al'em :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz przyjacielu: o to mały poradnik jak obsługiwać internet. Darmowy bo mam dziś dobry dzień.

 

Odpalasz swojego Internet Explorera, czekasz, czekasz, czekasz aż się irytujesz i włączasz (nie włanczasz) Operę/FireFoxa/Chrome czy jak masz smaka na Maca (wybacz Mac) Safari.

 

Google znasz? Zakładam, że znasz. Zaznaczasz kursorem tak by Ci się migała kata czarna kreska pionowa i piszesz tak: lista kontuzjowanych graczy NBA. 

 

I wiesz co? I nic, bo raczej nie ma takiej strony, a jak jest to muszę zwinąć interes bo jestem mało profesjonalny. 

 

Ale w zamian piszesz tak po engliszowemu: NBA injury list. Klykasz ęter i oczom Twym ukazuje się link do ESPN lub CBSSports. 

 

Tam masz wszytko, absolutnie wszystko czego dusza zapragnie. Kto? Kiedy? Z kim? O czym? Jak? Po co? Dlaczego? Do kiedy? itp. itd.

 

Mam nadzieję, że pomogłem w tych trudnych dla Ciebie chwilach. 

 

Bajabongo jak to śpiewała Shaza! 

Tak jest szybciej: 

 

http://www.rotoworld.com/sports/nba/basketball

 

Wpisujesz nazwisko w okienku wyszukiwania i masz informacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.