Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2016/2017


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Największą siłą ale i niebezpieczeństwem jest stabilizacja spurs w handlowaniu ( zeszle lato to raczej wyjatek) I tu na horyzoncie pojawia się 2017 raczej gdzie może George Hill wrócić do SA. Powolne zmiany choć sensowniejsze psują to co teraz może być ważniejsze: TU I TERAZ.

 

 

edit:

 

http://www.sportingnews.com/nba/list/nba-college-roster-kentucky-wake-forest-texas-florida/vnoekgrdrstk1ler2bcuuoixn/slide/19

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TD przedłuży umowę :smile:

 

1997 - Tim Duncan wybrany w draftcie

1997 - powódź tysiądlecia w Polsce 

1998 - premiera filmu Młode Wilki

1999 - przyjęcie Polski do NATO

2000 - sraka milenijna

2001 - powstała wikipedia, zamachy na WTC

2002 - wchodzi EUR, afera Rywina, zdałem maturę

2003 - chińczycy wysyłali pierwszego żółtka w kosmos, amerykanie dojechali Irak

2004 - Polska dołącza do EU, trzęsienie ziemi na Oceania Indyjskim

2005 - startuje sonda New Horizonts do Plutona, Huragan Katrina przepłukał Nowy Orlean

2006 - katastrofa budowlana w Katowicach, Husajna skrócono o głowę

2007 - pierwszy ajfon, wchodzi "najlepszy system operacyjny" Windows Vista

2008 - bankructwo Lehman Brothers, Obama zostaje prezydentem

2009 - umiera MIchael Jackson, premiera Avatara

2010 - katastrofa smoleńska

2011 - pierdut w Fukushimie, odpalili Bin Ladena

2012 - koko koko euro spoko

2013 - Benedykt XVI nie chce już być papierzem

2014 - Krym już nie Ukraiński

2015 - imigranci, zamachy, PiS wygrywa wybory dzięki 500+ dla Dżesiki i Brajanka

2016 - New Horizonts doleciał do Plutona

2016 - Tim Duncan wciąż gra w NBA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach od podpisywania kontraktów można napisać, że Spurs znowu wykonali kawał doskonałej roboty i mają na świetnych umowach będących w prime Leonarda (58,5$ za następne trzy lata - praktycznie tyle samo zarobi Luol Deng!) oraz Aldridge'a (na Hoopshype jest napisane, że ma tylko jeszcze jeden rok, a mi się wydawało, że podpisał dłuższy - mają jakiś błąd czy co?). Kontrakt Parkera wygląda już na normalny, Danny Green za 10$ - promocja, a Patty Mills ma śmieszne - 3,2$ za rok. Jak zwykle jednak jest ten sam problem, że żadna gwiazda nie chce ruszyć dupska do Spurs i nawet nie mam jakiegokolwiek pomysłu po podpisaniu przez Conleya z Grizzlies na jakieś sensowne wzmocnienia.

 

Mnie tylko przychodzi do głowy JR Smith jako zmiennik Danny'ego Greena lub zastępca w przypadku słabej formy i Jarrett Jack do wyłapania na promocyjnym kontrakcie po odbytej kontuzji. Z gwiazd wg mnie jest tylko szansa na Dwyane'a Wade'a - Spurs to zawsze rozumowanie koszykówki, a Wade chociaż stracił dużo atletyzmu pokazuje, że ma ogromne basketball IQ, ale z Parkerem byłoby duo ze słabym rzutem za trzy na PG/SG. Chociaż to raczej tylko moje pieprzenie, bo Wade to Heat lub Knicks i Bucks, którzy są nim zainteresowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMA podpisał w Alamo 84/4 z opcją gracza na sezon 18/19.

 

Osobiście nawet nie jaram się D-Wadem w kontekście Spurs, bo on imho nigdzie nie pójdzie. Ktoś rzuci mega maxa Hassanowi, gość odejdzie i Wade znowu będzie w centrum uwagi = happiness. Zresztą, z całym szacunkiem i sympatią dla Flasha, co on by miał dać Spursom? Rozumiem, że chodzi o te atletyczność i power, którego zabrakło z OKC? W prawie już 35 latku? Nie, nie, nie. Jedyna opcja jaką tutaj bym widział to sytuacja gdzie dogaduje się on z Popem na grę kilkunastu minut w meczu żeby ciągle mógł być na najwyższych obrotach fizycznie. Tylko jak się to ma do cierpienia z braku uwagi w Miami? Miami, Alamo, Miami, Alamo, no way. W poszukiwaniu eksplozywności sięgnąłbym na miejscu Popa po Simmonsa. W kontekście salary na przyszły rok wspomniałbym również o nim - 850k  za niesprawiającego problemów, rozumiejącego system i effort gościa - typowy gracz Popa. W moich oczach Simmons > slow-mo by far. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy to taka dobra wiadomosc(on i tim) ?

lepsi juz nie beda,a co pokazala serie z okc czy wczesniejsze mecze z gs,lac-z tymi zespolami sa bezuzyteczni (tim nie potrafiacy zdobyc pkt na poczatku meczu i pozniej siedzial do konca meczu na lawie), manu (nie radzacy sobie z atletycznymi zawodnikami, trafiajacy na slabej skutecznosci)

 

bardzo lubie tych graczy,ale nie chcialbym widziec tima w roli garnetta z poprzedniego sezonu w minny

wolalbym (to tylko moje zdanie) nie przedluzac obu ,ale zaczac szukac nowej drogi z innymi graczami w zwiekszonej ilosci minut (simmons, nawet ,,żółw` anderson czy boban)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.