Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym naszła mnie pierwsza myśl nowego sezonu.

 

Otóż trafiając na jakieś przypadkowe cytaty tu i tam, pomyślałem sobie, że w Bucks u pana Jasona Kidda będzie mega burdel.

 

Sanders ma być "liderem", Knight ma trochę grać na SG, ale jest z tego bardzo niezadowolony, rozgrywających ma być trzech równoprawnych + czasem będzie nim też 20-letni 7-footer, który ma grać też na pozostałych 4 pozycjach, zawodników, którym wypada dać minuty jest chyba z 20, w tym być może rekordowe stężenie wszelkiej maści chimeryczniaków - Ilyasova, Bayless, Sanders, Mayo, Pachulia, Marshall. Do tego ich pierwszą opcją pewnie będzie rookie, który nie jest do końca przekonany na jakiej pozycji powinien grać.

 

"I don't know what my role is" - Khris Middleton.

 

Rok temu w Nets chyba też się zaczynało podobnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beka z Kidda, ale rok temu praktycznie za pomocą samego Shauna Livingstona stworzył mega-skuteczny system defensywnych rotacji i udało mu się to bez Kirilenki (!), ze spruchniałymi kolanami na każdej pozycji oraz minutami Blatche'a i Thorntona.

 

Teraz nie będzie weteranów, ale będą świeże nogi i cała ławica ośmiornic w zanadrzu. Może być strasznie.

 

 

Channing Frye uszkodził MCL #SunsMedicalStaff

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym że offseason zaraz się skończy.


btw sprawdzał ktoś bilety na mecz bucks-knicks w londynie? według AXS jeszcze nie mają informacji o dokładnej dacie oprócz tego że w październiku a z drugiej strony trafiłem na takie coś:


http://www.seatwave.com/nba-basketball-tickets/the-o2-arena-tickets/15-january-2015/perf/928446


Pamietam że rok temu ludzie tu narzekali że ktoś poleciał w c***a i nie powiadomił tych którzy się na takie powiadomienie zapisali a bilety zostały podsprzedawane do firm ktore dorzuciły swoje i ceny poleciały w górę.

Edytowane przez PH#1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co mu więcej, skoro jeden kozioł wystarcza na pokonanie połowy parkietu ;]

U no what i mean,

 

Gostek był w zeszłym sezonie 15. strzelcem w NBA, a nie potrafi wykorzystać więcej niż jednego kozła w akcji, nie ma żadnego go-to-move i ma słaby post up.

Z jednej strony straszne jest to jaki ma OGROMNY upside, a z drugiej historia zna przypadki 201029302 świetnych atletów i finisherów, którzy ginęli w HCO przez brak prawdziwego ofensywnego skilla.

 

To komplement - ale ofensywnie pachnie Davidem Robinsonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U no what i mean,

 

Gostek był w zeszłym sezonie 15. strzelcem w NBA, a nie potrafi wykorzystać więcej niż jednego kozła w akcji, nie ma żadnego go-to-move i ma słaby post up.

Z jednej strony straszne jest to jaki ma OGROMNY upside, a z drugiej historia zna przypadki 201029302 świetnych atletów i finisherów, którzy ginęli w HCO przez brak prawdziwego ofensywnego skilla.

 

To komplement - ale ofensywnie pachnie Davidem Robinsonem.

 

bo pod względem skillsetu bliżej mu do guarda, niż podkoszowego. jego go to move to właśnie minięcie w pierwszym kroku plus coraz lepszy jumper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pod względem skillsetu bliżej mu do guarda, niż podkoszowego. jego go to move to właśnie minięcie w pierwszym kroku plus coraz lepszy jumper.

 

 

nie żebym ja oglądał hornetsów czy innych pelikansów, ale on w ataku  przypomina mi bardzo griffina, choc griffin ma jednak wiecej do zaoferowania pod koszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym ja oglądał hornetsów czy innych pelikansów, ale on w ataku  przypomina mi bardzo griffina, choc griffin ma jednak wiecej do zaoferowania pod koszem

Anthony Davis ma dużo lepszy jumper, a Blake kozioł,passing,siła. Obecna NBA to jednak jumpery, więc ADavis jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.