Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, spodziewałem się, że PZPN sięgnie po kogoś zza granicy, ale wybór Santosa jest dla mnie jednak dość szokujący. Nieelegancko jest zaglądać komuś w metrykę, ale akurat wiek Santosa pokazuje, że Kulesza nastawia się bardziej na Last Dance niż na mocną przebudowę kadry w oparciu o młodszych zawodników. Opcje były dwie i rozumiem dlaczego zdecydowano się akurat na takie rozwiązanie, ale nie jestem przekonany czy wybrano do tego odpowiedniego człowieka. Oczywiście przedstawiciele polskiej myśli szkoleniowej nie mają do niego podjazdu jeśli chodzi o doświadczenie w pracy reprezentacyjnej i z piłkarzami na światowym poziomie, ale kilka znaków zapytania się przy jego osobie pojawia. Tak czy siak przez chwilę bałem się, że wyjdzie gorzej, więc pozostaje trzymać kciuki i wierzyć, że facet będzie chciał coś jeszcze przed emeryturą zdziałać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jack napisał:

Piszczek ma być w sztabie reprezentacji. Myślicie, że prasa będzie grzać tematy korupcyjne? 

zależy czy Piszczek im, jak to się mówi podejdzie, czy nie. O takich rzeczach się pisze albo się nie pisze, nie ma zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hoolifan napisał:

Cóż, spodziewałem się, że PZPN sięgnie po kogoś zza granicy, ale wybór Santosa jest dla mnie jednak dość szokujący. Nieelegancko jest zaglądać komuś w metrykę, ale akurat wiek Santosa pokazuje, że Kulesza nastawia się bardziej na Last Dance niż na mocną przebudowę kadry w oparciu o młodszych zawodników.

bardzo odważne jest moim zdaniem stwierdzenie, że starzy trenerzy stawiają na starszych zawodników a młodzi na młodszych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Santos na 6 turniejach z Grecjo, i Portugalio  ma bilans 8 W 12 remisow i 8 porażek.

do tego to taki portugalski Michniewicz  jesli chodzi o styl

no i nie mowi po polsku

powodzonka.

yup, to samo wszedlem napisac

wymienili Czesia na goscia ktory lubi sie murowac 3 x bardziej, lubi sie murowac z potencjalem ofensywnym Portugalczykow xD co dopiero z naszym potencjalem

ogolnie sram na ta kadre przez nasze media ktore 2 tygodnie niszczyly Michniewicza i pierdolily w kolko to samo, plus premie, pizdowaci pilkarze ktorzy do dzis nie wyszli sie wypowiedziec, pizdowaty Lewy ktory grajac bardzo slaby turniej nawet slowem sie nie zajaknal ze to troche jego wina

jak dla mnie to na ten moment trenerem moglby byc ktokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

Piszczek ma być w sztabie reprezentacji. Myślicie, że prasa będzie grzać tematy korupcyjne? 

nie będzie, sprawa została wyjaśniona dawno temu, Piszczek przyznał się do winy i jest po sprawie 

gdyby to był problem to od początku miałby kłopot z grą w kadrze

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nie no Jadczak przemilczy raczej Piszczka, mam nadzieję przynajmniej, starczy już tego wszystkiego. 

Zapowiedział już, że się pojawi tak btw.

Bo Santos dostał wyrok za oszustwa podatkowe.  Także znów skazany. A tak na marginesie - gdyby skarbówka realnie sprawdziła dowolnego Polaka który robi cos poza etatem, ma jakąś działkę   itp  to mógłby dostać wyrok za oszustwa podatkowe - których w 99,9% dopuszcza się całkowicie nieświadomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie będzie, sprawa została wyjaśniona dawno temu, Piszczek przyznał się do winy i jest po sprawie 

Wydaje mi się, że gorzej powinno wpływać na opinię o kimś to, że został skazany za korupcję niż to, że znał kogoś kto został skazany za korupcję i nigdy nie postawiono mu nawet zarzutów 🙂 

Tak dla przypomnienia Piszczek został skazany na roku więzienia z zawieszeniem na trzy lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, jack napisał:

Wydaje mi się, że gorzej powinno wpływać na opinię o kimś to, że został skazany za korupcję niż to, że znał kogoś kto został skazany za korupcję i nigdy nie postawiono mu nawet zarzutów 🙂 

Tak dla przypomnienia Piszczek został skazany na roku więzienia z zawieszeniem na trzy lata. 

Przynajmniej wszystko jasne. To nie jest 711 połączeń do szefa zorganizowanej grupy przestępczej. I twierdzenie, że dzwoniło się ot tak pogadać.

Jadczakowi bym nie dał akredytacji.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.