Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

Kapustka zerwał krzyżówkę przy cieszynce .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam kiedy Milik sobie znowu coś zerwie, bo on lubi się po bramkach ślizgać na kolanach co wg mnie przy jego historii jest głupotą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Koelner napisał:

Kapustka zerwał krzyżówkę przy cieszynce .

Tam musiało już być coś wcześniej walnięte. Ciężko uwierzyć, że taki skok był główną przyczyną. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też się wydaje, że więzadła musiały już być naderwane i pewnie i tak by tej kontuzji doznał, ale rzeczywiście głupio to wygląda jak po cieszynce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, matek napisał:

Tam musiało już być coś wcześniej walnięte. Ciężko uwierzyć, że taki skok był główną przyczyną. 

Słabo rozbudowany czworogłowy, albo wcześniej nie zaleczony. Trzeba by było głębiej poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak przypadkiem widziałem skróty z naszej ekstraklasy dzisiaj w telewizji i bramki które padały na prawdę zajebiste aż byłem zdziwiony Piast i Śląsk do tego murawa stadiony oprawa byłem lekko zdziwiony mimo że wiem iż cała obróbka ekstraklasy jest świetna 

To przypadkowo jakas dobra kolejka była czy co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
20 godzin temu, Kubbas napisał:

To przypadkowo jakas dobra kolejka była czy co?

ogólnie to tak, tak średnio dobrych kolejek jest może ze 3 na 10

ale też wiele klubów wygląda znacznie lepiej kadrowo to i poziom może.pójść ciut w górę

około 20 milionów jurków jeat realne, tyle się teraz płaci od ręki z największe talenty w tym wieku, jeśli Prezes Mroczek nie weźmie pierwszej oferty, to może rozbić bank

nasza duma, choć już tylko przez najbliższe miesiące

jak ktoś nie oglądał filmu o Baggio, to nie warto, Święcicki zabrał się za powyższy dokument, gdyż był zdegustowany tamtą produkcją

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ogólnie to tak, tak średnio dobrych kolejek jest może ze 3 na 10

ale też wiele klubów wygląda znacznie lepiej kadrowo to i poziom może.pójść ciut w górę

około 20 milionów jurków jeat realne, tyle się teraz płaci od ręki z największe talenty w tym wieku, jeśli Prezes Mroczek nie weźmie pierwszej oferty, to może rozbić bank

nasza duma, choć już tylko przez najbliższe miesiące

jak ktoś nie oglądał filmu o Baggio, to nie warto, Święcicki zabrał się za powyższy dokument, gdyż był zdegustowany tamtą produkcją

Czyli ta kolejka o której mówię to był przypadek? Czy tylko highlights tak dobrze wyglądały a mecze w całości już nie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bundesliga w przyszłym sezonie będzie tylko na tym nowym streamingu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najprawdopodobniej tak nie było żadnego info ze zrobią sublicencje i w mocne nazwiska ida

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Messi oficjalnie odchodzi z FC Barcelony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Inba w Barcelonie trwa w najlepsze…

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Mailman napisał:

Messi oficjalnie odchodzi z FC Barcelony.

Jakoś dziwnie cicho o tym na Twitterze jeżeli chodzi o innych graczy Barcy. Nikt nie dziękuję czy nie żegna go na insta czy Twitterze. Chyba że coś przeoczyłem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja nie zdziwię się jeśli to przeciąganie liny z hiszpańska federacja. Jest oficjalny komunikat ze FCB i Messi doszli do porozumienia, a wszystko blokują restrykcje finansowe ligi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze mówił że jak odejdzie to tylko do Newell's ale że chce zakończyć karierę tu. Jakoś go sobie nie wyobrażam w koszulce City czy PSG to by było okropne. Serio to by było tragiczne to nie Ronaldo Ronaldinho Zidane czy Figo to gość który zawsze będzie się kojarzył z byciem kimś w stylu Giggsa Maldiniego czy Puyola. 

No ale wiemy że za rok jest mundial i po wygranej Copa na bank będzie chciał trzymać do niego poziom sportowy. 

Trochę mnie ta cała sytuacja dziwi z jednej strony barca kupiła mnóstwo do przodu tak jakby się zabezpieczali i od dawna wiedzieli że nie podpisze no i nikt nie odszedł. Mają na ten moment 8 chłopa Fati Dembele Griezmann Depay Aguero Braitwiate Demir no i Coutinho. To naprawdę dużo porównując w sumie z każdym klubem w Europie. 

Z drugiej strony żaden z nich nie da pewnie połowy tego co Leo w tamtym sezonie czyli ponad 30 goli i top ligi asyst mimo w sumie grania w 1/3 meczy dość przeciętnie. 

Być może jeszcze jest to jakiś taki szybki myk Barcy że może po szumie medialnym się coś zmieni i jakoś tą  cała sprawę przeskoczą wspólnie z la Liga czy graczami z klubu ( jeszcze większe obniżenie kontraktow) . No ale po takim oficjalnym komunikacie to raczej koniec. Liczę na potężne pożegnanie , myślę że Laporta zrobi to tak jak trzeba. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem pewien, że to jest gra przeciwko Tebesowi i Federacji by ich zmusić na wyjątek dla Barcelony w sprawie limitu płac. Gdyby Messi rzeczywiście odchodził z Barcelony to zupełnie inaczej by to wyglądało! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli tak kocha klub, to rok mógłby pograć za półdarmo, do uspokojenia sytuacji. I tak ich wydoił dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, airmax napisał:

A ja nie zdziwię się jeśli to przeciąganie liny z hiszpańska federacja. Jest oficjalny komunikat ze FCB i Messi doszli do porozumienia, a wszystko blokują restrykcje finansowe ligi. 

Ja bym chciał żeby został... naprawdę pisana mu jest gra w Barcelonie.. Niech tam występuję i drenuje ich budżet do 40stki :) Tak aby nic wielkiego tam przez długi czas nie powstało. Także jestem za tym, żeby federacja poszła na ustępstwa. Aż się dziwię, że Florentino jeszcze w tej sprawie nie dzwonił :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi