Skocz do zawartości
kore_old

Futbol europejski

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.05.2021 o 19:46, january napisał:

O matko, naprawdę myślisz, że ktoś takie badziewia jak liga angielska ogląda, kiedy Piast, Warta, Lechia i Śląsk zaciekle walczą w multilidze o uniknięcie pocałunku śmierci aka awansu do eliminacji europejskich pucharów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem w tym, że nie wystarcza, bo Kuba nie ciągnął Wisły na plecach jak Ljuboja ciągnął swego czasu Legię. Zdrowie już nie te. De facto obaj mają rację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kubuś przy okazji próbował jakieś podjazdy pod Lewego robić. 

Żałosny typ. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, matek napisał:

Kubuś przy okazji próbował jakieś podjazdy pod Lewego robić. 

Żałosny typ. 

Bez jaj. Przecież chodziło tylko o hipokryzję Bońka w kwestii gestów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy tylko dla mnie skandalem jest nie branie na turniej 2 bramkarza a moze i 1 bundesligi?

Fabian sie dzisiaj polamal, moze jak nie pojedzie to wezma Gikiewicza, w ogole powinien byc 1 bramkarzem kadry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Kubbas napisał:

czy tylko dla mnie skandalem jest nie branie na turniej 2 bramkarza a moze i 1 bundesligi?

Fabian sie dzisiaj polamal, moze jak nie pojedzie to wezma Gikiewicza, w ogole powinien byc 1 bramkarzem kadry

Koleś zbyt dużo gada i chyba nie jest lubiany w drużynie. Jeżeli ma siedzieć na ławie i robić rozpierdol od środka to nie ma to sensu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, shevcu napisał:

Koleś zbyt dużo gada i chyba nie jest lubiany w drużynie. Jeżeli ma siedzieć na ławie i robić rozpierdol od środka to nie ma to sensu

w kadrze nie jest lubiany? skad te wnioski?

gosc duzo gada bo ma swoj swagger i popiera to umiejetnosciami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Kubbas napisał:

Chodzi o to żeby facet znał swoje miejsce w zespole. Ja osobiście uważam, że najlepszy u nas jest Fabian ale trener stawia na kogo innego i Fabian nie robi z tego problemu. A Glikiewicz mógłby robić. Dlatego w sytuacji gdy w kadrze byli Szczęsny i Fabian powołanie Glikiewicza nie miało wielkiego sensu. Sens będzie miało gdy Fabian wypadnie. Bo wtedy będziemy znów mieli dwóch doświadczonych równorzędnych bramkarzy i młodszych w "poczekalni"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Sebastian napisał:

Chodzi o to żeby facet znał swoje miejsce w zespole. Ja osobiście uważam, że najlepszy u nas jest Fabian ale trener stawia na kogo innego i Fabian nie robi z tego problemu. A Glikiewicz mógłby robić. Dlatego w sytuacji gdy w kadrze byli Szczęsny i Fabian powołanie Glikiewicza nie miało wielkiego sensu. Sens będzie miało gdy Fabian wypadnie. Bo wtedy będziemy znów mieli dwóch doświadczonych równorzędnych bramkarzy i młodszych w "poczekalni"

jak Gikiewicz od pol roku mowi ze moze byc 3 bramkarzem

poza tym co to za podejscie, bierze sie 3 bramkarzy ktorzy chca rywalizowac ze soba w przygotowaniach zeby kazdy windowal sie jak najwyzej, to dziala na plus kazdemu, po to sie bierze najlepszych, tak jak w kadrze gdzie Boruc mial byc albo 2 albo 3 bramkarzem a zjadal kazdego na treningach i potem masz takie epickie wystepy jak z niemcami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Kubbas napisał:

poza tym co to za podejscie, bierze sie 3 bramkarzy ktorzy chca rywalizowac ze soba w przygotowaniach zeby kazdy windowal sie jak najwyzej, to dziala na plus kazdemu, po to sie bierze najlepszych, tak jak w kadrze gdzie Boruc mial byc albo 2 albo 3 bramkarzem a zjadal kazdego na treningach i potem masz takie epickie wystepy jak z niemcami

No właśnie chyba nie do końca rywalizacja podnosi poziom. Bramkarz to bardzo specyficzna pozycja na której ciśnienie i tak jest dużo większe niż na innych pozycjach i nie ma potrzeby dostarczania dodatkowych bodźców. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Kubbas napisał:

Gość robi sporo szumu nie wiem czy to potrzebne. Dwa skoro nie grał tyle czasu z tymi ludźmi to jako 3 to nie wiem czy dobry pomysł - co on wniesie niby na przyszłość. Kolo w kilku wywiadach dawał znac ze może być tym drugim przed Fabianem. Troszkę śmiechlem z tego powodu, bo ja akurat Fabiana mam w kadrze wyżej niż Wojtka. Daje więcej spokoju z tylu. 

co do bramkarzy jeżeli pojechałoby trio nawet: szczesny Fabian Skorupa to ta pozycja i tak będzie obsadzona mocno. Natomiast jeżeli Fabian wypada to jako nr 2 ok ale nie wiem czy Sousa ceni takie charaktery bo Dragowskiego tez nie ma a sezon ma bardzo dobry mimo miejsca Violi w tabeli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gikiewicz nie pojedzie, bo jak tak dalej pójdzie to będzie po dniu dzisiejszym wrogiem ojczyzny numer 1 w świecie futbolowym i nie tylko :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, january napisał:

Gikiewicz nie pojedzie, bo jak tak dalej pójdzie to będzie po dniu dzisiejszym wrogiem ojczyzny numer 1 w świecie futbolowym i nie tylko :D 

swietny gosc jest, takiego kogos bym widzial w bramce a nie Szczesnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Kubbas napisał:

swietny gosc jest, takiego kogos bym widzial w bramce a nie Szczesnego

Ja wolałbym Fabiańskiego - Szczęsny po prostu za dużo już błędów, w tym kluczowych (Grecja, Senegal) w tej kadrze zrobił by być #1. Ale obym się mylił i zagrał teraz turniej życia :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jednak dał radę! Brawo Robert!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

STRZELIŁ k****, DO SAMEGO KOŃCA TRZYMAŁ W NAPIĘCIU :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gikiewicza to lepiej nie brać, bo jeszcze za często informacje z "szatni" będą wychodziły do mediów. 

Brawo Robert! 

Edytowane przez Braveheart22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o cię c*** ale trafił się typ 🙏a ja miałem wobec niego tyle wątpliwości... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi