Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Koelner napisał:

Ja pierdzielę Koelner dałbyś spokój, to było żenujące pytanie Szczepana i wiadomo po co zostało zadane. A Ty to dalej rozsiewasz. Chłopie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sebastian napisał:

Ja pierdzielę Koelner dałbyś spokój, to było żenujące pytanie Szczepana i wiadomo po co zostało zadane. A Ty to dalej rozsiewasz. Chłopie.. 

Żenujące to było pytanie do Siwego Bajeranta jak dużym wzmocnieniem będzie obecność Lewego z Anglią w porównaniu z pierwszym meczem gdzie Lewy nie grał.

Lepszym pytaniem byłoby ile wynosi pierwiastek z 9, albo co jest cięższe: kilogram pierza czy kilogram gwoździ.

Jeżeli miałbym nowotwór to w tym momencie dostałby on raka.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fluber napisał:

Myślę za pare lat będą za moriba płakać

Gość był nie do zatrzymania. Wymagania finansowe z kosmosu w momencie, gdy zagrał w pierwszej drużynie raptem kilkanaście meczów, a klub jest w tragicznej kondycji finansowej. IMO dobrze, że odszedł patrząc na całokształt sytuacji. Natomiast potencjał na bycie świetnym piłkarzem oczywiście ma. 

Za Griezmannem nikt płakał nie będzie. Gość był całkowicie spalony psychicznie w Barcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dają 11 na plecy temu Demirowi, musi koleś straszne wrażenie robić, wypożyczony 2 miechy temu z myślą o tym by grał w Barcy B , tymczasem skład A wysoko w rotacji i tu nagle pozbywają się tego leszcza z Francji i ewidentne robia miejsce dla niego. Ciekawe co to będzie ale w tych minutach co na razie dostał wyglądał kozacko. 

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia wreszcie zrobiła jakieś konkretne transfery, Dariusz sypnął groszem ale pytanie jak nie teraz to kiedy miałby to zrobić :D Kharatin solidny grajek z doświadczeniem w Europie, Kastrati ma mega odejście na skrzydle, ciekawe jak skończą się negocjacje w sprawie Sorescu podobno Dinamo oczekuje 1,5 mln euro.W ogóle to jest chyba jedno z najlepszych jeśli nie najlepsze okno transferowe w ekstraklasie, pewnie jakaś część okaże się szrotem ale wygląda to w tym roku bardzo spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Wczoraj w kanale sportowym podawali że odrzucił 45 mln euro netto rocznie

+ podobno dostałby jakąś rekordową sumę za podpis, ale podejrzewam, że przez te 4 miesiące będą mocno napierać, dla nich pieniądze się nie liczą.. chcą pokazać, że oni nikomu nie będą sprzedawać piłkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SlaKB napisał:

+ podobno dostałby jakąś rekordową sumę za podpis, ale podejrzewam, że przez te 4 miesiące będą mocno napierać, dla nich pieniądze się nie liczą.. chcą pokazać, że oni nikomu nie będą sprzedawać piłkarzy.

Dokładnie dla nich to sprawa bardziej honoru/zaspokojenia ego niż kasy. Śmieją się z tego całego ff. Słoweniec klepie ich po plecach a teraz nasrali na Pereza co się wcześniej nie zdażyło. Mnie jeszcze zmiana sytuacji o 180 stopni w przypadku KM nie zdziwi. Gość ma nierówno pod sufitem o czym sam Zizou wspomniał to trudno wyrokować co odwali za pół roku. Z drugiej strony nawet jak odejdzie to będą chcieli to uderza do Interu wezmą Lautaro/Kane/może Haaland a wypierdola męża Wandy. 

Teraz, Kubbas napisał:

jeszcze wracajac do Mbappe, jakim szczurem jest Perez robiac cala superlige dlatego ze sa splukani i potem oferujac 200 mln za mbappe

Jako kibica Barcy najbardziej bawi mnie jak wydymał w tym wszystkim Laporte. Nie wiem co mu naobiecywał ale Laporta mimo wszystko wyszedł strasznie wizerunkowo po tym okienku…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.