Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Nic się nie będzie działo na mieście. Mecz się odbędzie. Trochę kibiców Sovii obejrzy mecz na żywo, reszta w TVP. Kibice Stali obejrzą na telebimach na boisku bocznym Stali, reszta w TVP . Ile to już derbów było, które miały podpalić miasto, a skończy się najwyżej na kilku ganiankach na Baranówce IV. Nikt się wychylać nie będzie teraz. Policja też musi się wykazać. 

To info o przewadze liczebnej to skąd? Liczyłeś na filmiku? :D

Ostatnie takie emocje były chyba na najkrótszych derbach Rzeszowa pod koniec lat 90-tych albo w słynnym sezonie gdy w ostatniej kolejce  - wtedy - 2 lidze Stal walczyła o awans do 1 ligi z Jagiellonia. Jaga nie mogła wygrać a ostatni mecz grała z Resovia. A ci sprzedali mecz. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DeltaCenter

Liczyłem :P A tak serio to przeczytałem na jakimś portalu kibicowskim (innym niż stadionowi oprawcy). 

Nie powiesz mi, że kibole Stali nie pójdą w tym dniu pod stadion Resovii? Nie wierzę. Albo, że Resovia nie będzie się chciała przy okazji odegrać za sobotnią akcję. Trochę też piszesz o historii i jak widać, derbów o takiej wadze to w Rzeszowie chyba nigdy nie było. Z Rzeszowa nie jestem, ale polską scenę kibicowską trochę znam i wiem, że takie spotkania, co poniektórych za bardzo elektryzują. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Braveheart22 napisał:

@DeltaCenter

 

Nie powiesz mi, że kibole Stali nie pójdą w tym dniu pod stadion Resovii? Nie wierzę. Albo, że Resovia nie będzie się chciała przy okazji odegrać za sobotnią akcję. 

Nikt pod stadion nie pójdzie. Chyba wiesz, że kibice gości nie mogą wejść. Nikt żadnego pochodu pod stadion nie organizuje. Resovia będzie miała wiele szans na odegranie się. Jutro nikt ryzykować nie będzie. 

Takich derbów jeszcze nei było. Niestety szkoda, że przy takich restrykcjach. Póki co Rzeszów nie ma stadionu na 1 ligę i rundę jesienna będzie trzeba grać w Stalowej Woli, a tam kibice RR będą mieć ciężej. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Nikt pod stadion nie pójdzie. Chyba wiesz, że kibice gości nie mogą wejść. Nikt żadnego pochodu pod stadion nie organizuje. Resovia będzie miała wiele szans na odegranie się. Jutro nikt ryzykować nie będzie. 

A co to ma do rzeczy, że nie wpuszczają kibiców gości? Ekipa Resovii zamierzała pojechać aż do Katowic, żeby z pod stadionu wspierać swoich zawodników, więc nie chce mi się wierzyć, że pewna część przedstawicieli Stali nie wybierze się pod stadion Resovii w dniu jutrzejszym. Przykładów, gdzie kibice w Polsce mimo zakazu wybierali się pod stadion jest multum. 

11 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Takich derbów jeszcze nei było. Niestety szkoda, że przy takich restrykcjach.

Bardzo szkoda.. 

11 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Póki co Rzeszów nie ma stadionu na 1 ligę i rundę jesienna będzie trzeba grać w Stalowej Woli, a tam kibice RR będą mieć ciężej.

O ile w przypadku awansu Stali, granie w Stalowej Woli wydaje się pewne, tak w przypadku Resovii może być różnie. Jest jeszcze Mielec i Nieciecza stosunkowo niedaleko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnież Boruc  w Legią zostały tylko formalności, roczny kontrakt i to nie najwyższy w zespole.Świetny ruch marketingowo wiadomo  a sportowe myślę ze jeszcze spokojnie w polskiej lidze da rade mimo 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maurizio Sarri został oficjalnie zwolniony ze stanowiska trenera Juventusu FC.

Jako kibic tej drużyny ogromnie się cieszę, że dresiarz z petem w mordzie odchodzi. Juventus pod jego wodzą wyglądał fatalnie.

I mimo porażki z Lyonem w LM jest co świętować, heh. Podobno Pochettino jest celem numer jeden. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, zatrudniając Sarriego tylko zmarnowali rok Ronaldo(kto wie czy nie ostatni sezon w którym zrobił te około 40 bramek i ciągnął drużyne często). Pochettino świetna opcja, coś się mowi, że Conte chce odejść z Interu, ale kogo by nie zatdunili to i tak Juventus potrzebuje jakichś transferów do środka pola i ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, the_secret napisał:

Bez kitu, zatrudniając Sarriego tylko zmarnowali rok Ronaldo(kto wie czy nie ostatni sezon w którym zrobił te około 40 bramek i ciągnął drużyne często). Pochettino świetna opcja, coś się mowi, że Conte chce odejść z Interu, ale kogo by nie zatdunili to i tak Juventus potrzebuje jakichś transferów do środka pola i ataku

Po tym jak w swojej książce o Conte wypowiadał się  Chiellini nie sądzę, żeby piłkarze Juve byli zwolennikami jego powrotu. Chociaż to makaroniarze więc cholera wie.. strzelą espresso, zajarają po fajce i będzie bella ciao/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirlo to był genialny piłkarz - boiskowe IQ, technika, wizja, styl. Jednym słowem MAESTRO, ale on nie ma w ogóle doświadczenia w trenerce, a do razu został wrzucony na tak głęboką wodę, damn. Jeśli jego styl gry przełoży się na trenerkę to Juventus zyska kogoś konkretnego na lata. Z drugiej strony w tym klubie nie ma czasu, więc jak nie będzie efektów przez kilka miesięcy (tygodni?) to go po prostu zwolnią. Tak czy siak, dla mnie to jest mega odważny ruch. Trzeba trzymać kciuki za Pirlo.

Ps. Jeszcze nie tak dawno temu podziwiałem go na boisku. Czas zapierdala, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kolader napisał:

Castilla i asystent Carlo?

Fakt, ale tak czy siak doświadczenie miał znikome jak na standardy takiego klubu jak Real. Z resztą Pirlo miał iść podobną drogą (rezerwy Juve), ale okoliczności wymusiły, żeby dać mu szansę już teraz. Ryzyko na pewno, no ale być może Pirlo jest tym, który od razu da radę na tym najwyższym poziomie, jak to zrobił Zidane. 

Btw, wiecie co Pirlo robił przez te 2 lata po zakończeniu kariery? Wloska szkoła trenerów? Był w jakiejś roli przy Juve? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TripylDabyl napisał:

Było gorsi w tym meczu. Fajna historia i drużyna, ale nie zasłużyli dziś na awans. Gdyby PSG miało lepszą skuteczność to wynik byłby sporo wyższy.

Byli lepsi do czasu wejścia Mbappe. I to przecież też nie było tak że do 90 minuty sportiello czynił w bramce cuda. Nie mieli ilicica, Gomez chyba zszedł z kontuzja, PSG odbiło sobie kilka dwumeczow z przeszłości:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.