Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

skoro ja o tym pisze to chyba jasne ze to moja opinia

Tempo gry i wyrownany poziom zespolow poza Bayernem, duzo bramek, duzo gry pressingiem, wysokie tempo gry, mala ilosc wrzutek na pale, kazdy zespol swietnie operuje pilka na malych przestrzeniach, przygotowanie taktyczne, przygotowanie techniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kubbas napisał:

Tempo gry i wyrownany poziom zespolow poza Bayernem, duzo bramek, duzo gry pressingiem, wysokie tempo gry, mala ilosc wrzutek na pale, kazdy zespol swietnie operuje pilka na malych przestrzeniach, przygotowanie taktyczne, przygotowanie techniczne

Czyli ogółem mnóstwo mega zajebistych zespołów pod każdym względem, które ustępują Bayernowi, który przez ostatnie 5 lat w LM zdołał na wiosnę pokonać jedynie zespoły z Portugalii, Turcji, Ukrainy, Arsenal, Sevillę i Juventus 

Mało elitarne grono poza jednym rodzynkiem Juventusem na 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RappaR napisał:

Czyli ogółem mnóstwo mega zajebistych zespołów pod każdym względem, które ustępują Bayernowi, który przez ostatnie 5 lat w LM zdołał na wiosnę pokonać jedynie zespoły z Portugalii, Turcji, Ukrainy, Arsenal, Sevillę i Juventus 

Mało elitarne grono poza jednym rodzynkiem Juventusem na 5 lat

@Kubbas nie napisał, że Bundesliga jest najlepszą ligą, a tą którą najprzyjemniej się ogląda.

Podążając twoim tokiem rozumowania, w ostatnich dwóch sezonach wszystkim nam powinna najbardziej przypaść do gustu szybka, kontaktowa, bezpośrenia gra, a w poprzedzających ww. dwulatkę pięciu sezonach, każdemu musi podobać się piłka oparta na posiadaniu, okraszona dużą iloscią podań po ziemi.

Reasumując: z preferencjami, jaką piłkę lubimu, powinniśmy zaczekać do końca sezonu i dopiero potem polubić styl zwycięzców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, antek napisał:

Dzisiaj na potwierdzenie tezy dwa remisy bezbramkowe 😉

A grała Bundesliga? Ja napisałem, że to jest najlepsza liga, świetny poziom piłkarski, najwięcej bramek w Europie, fajny klimat na trybunach.

Ja lubię polską ligę niezależnie od poziomu rozgrywek ale piłką nożną bym tego nie nazwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handa spokojnie jeszcze 2-3 lata pogra a dwa nie widzę nikogo lepszego kto byłby w zasięgu. Sensi magik ale nie wiem czy ma on zdrowie do grania na najwyższym poziomie zwłaszcza u kogoś takiego jak Conte który lubi dokręcić śrubę piłkarzom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.