Skocz do zawartości

[NBA Finals] Heat - Spurs


leeewy

Heat - Spurs  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zostanie mistrzem NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

Mnie natomiast zastanawia jaki przyszly hof schodzi z boiska na ponad 6 minut do konca w najwazniejszym meczu finalow? Rozumiem, ze szanse byly male, ze im sie gra nie kleila... Ale to ponad 6minut!!! A James siada na lawke z opuszczona glowa i juz nie wraca do gry. Tymbardziej, ze rok temu sie przekonali jak wiele mozna zdzialac w krotkim czasie. Dla mnie to bylo nie pojete. Lubie LeBrona, ale stracil za to w moich oczach.

 

Oczywiscie ogolnie aie ciesze bo moge swietowac kolejne mistrzostwo Spurs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast zastanawia jaki przyszly hof schodzi z boiska na ponad 6 minut do konca w najwazniejszym meczu finalow?

A jak rok temu przszły HoF Tim Duncan zszedł z boiska na 30sekund przed końcem wydawało się wygranch finałów, to też stracił w Twoich oczach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty na powaznie nie widzisz roznicy w 2 sytuacjach? Duncan zszedl, poniewaz taki byl plan defensywny Popovicha na obrone przewagi punktowej, zaznaczam przewagi (w dodatku na 30 sekund przed koncem, a nie ponad 6minut/pol kwarty). W dodatku potem jeszcze byla dogrywka a nie koniec meczu.

A tutaj masz ponad 6 minut meczu, ponad pół kwarty! a gracz, ktory jest motorem napedowym zespolu, ktorego legacy prownuje sie do samego MJa siada sobie na lawce i skresla juz caly mecz.

Dla mnie to wstyd, wyobrazasz sobie Jordana w jakims game 7 ktory robi cos takiego a ponad 6 minut do konca? Albo birda, johnsona, kogokolwiek? Bo ja nie.

 

Osobiscie szanuje (szanowalem?) LeBrona od momentu kiedy przyszedl do NBA, ale takie cos to dla mnie jak skaza na jego zyciorysie. Stracil wiele w moich oczach, a jak jeszcze zmieni klub to juz w ogole strace do niego szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
W dniu 20.06.2014 o 12:50, Borys napisał:

Ty na powaznie nie widzisz roznicy w 2 sytuacjach? Duncan zszedl, poniewaz taki byl plan defensywny Popovicha na obrone przewagi punktowej, zaznaczam przewagi (w dodatku na 30 sekund przed koncem, a nie ponad 6minut/pol kwarty). W dodatku potem jeszcze byla dogrywka a nie koniec meczu.

A tutaj masz ponad 6 minut meczu, ponad pół kwarty! a gracz, ktory jest motorem napedowym zespolu, ktorego legacy prownuje sie do samego MJa siada sobie na lawce i skresla juz caly mecz.

Dla mnie to wstyd, wyobrazasz sobie Jordana w jakims game 7 ktory robi cos takiego a ponad 6 minut do konca? Albo birda, johnsona, kogokolwiek? Bo ja nie.

 

Osobiscie szanuje (szanowalem?) LeBrona od momentu kiedy przyszedl do NBA, ale takie cos to dla mnie jak skaza na jego zyciorysie. Stracil wiele w moich oczach, a jak jeszcze zmieni klub to juz w ogole strace do niego szacunek.

tak odswiezajac sobie ta dyskusje (bo czemu nie) na ile do konca Lebron wtedy zszedl ktos pamieta? przy jakim wyniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2014 o 12:50, Borys napisał:

Osobiscie szanuje (szanowalem?) LeBrona od momentu kiedy przyszedl do NBA, ale takie cos to dla mnie jak skaza na jego zyciorysie. Stracil wiele w moich oczach, a jak jeszcze zmieni klub to juz w ogole strace do niego szacunek.

 

ponoć LeBron do dzisiaj nie może się otrząsnąć po stracie szacunku u Borysa  (zwłaszcza, że spełnił najczarniejszy scenariusz "i jeszcze zmienił klub"!!!  no bezczelny kur-wa typ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.