Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper - wstepne ustalenia


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz, nie wracajmy do tego samego. Offline zostało przegłosowane, będzie robione snakiem i już. Wiadomo, jednym to odpowiada, drugim nie. Ale konsensus jest niemożliwy, żeby wszystkim wszystko pasowało.

 

Przejdźmy do innych rzeczy, jak ilośc graczy w rosterze, graniczny pułap salary, a nie rozstrząsajmy tego, co już było.

 

Słusznie, słusznie. Ale może te szczegóły dogadajmy już w temacie konkretnej ligi, bo tu będzie to mało czytelne. "Sprawy finansowe" chyba kolek23 ogarniał i całkiem nieźle to wyglądało, także głosuję na niego jako "starszego nad monetą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie mam pojęcia, co się tutaj dzieje (i pewnie nie ja jeden). Skąd się nagle wziął podział na dynasty i keeper? Jakie zasady obowiązywać będą w jednym i drugim? Na jakiej podstawie przyporządkowano mnie do jednej z tych formuł? Chaos taki, że aż mi się odechciewa. Ktoś może to wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że trochę zamieszania się zrobiło, dlatego dziś zrobię już podział na dwa tematy, żeby to było bardziej czytelne. Podział wziął się stąd, że mamy dużo więcej chętnych niż można upchnąć w jednej lidze oraz z tego, że część woli zasady keepera a część zasady dynasty. Zostałeś przyporządkowany do keepera na podstawie Twoich postów w tym temacie:

 

"Napisano 17 kwiecień 2014 - 18:51

Ja byłbym za corocznym draftem na zasadzie expansion z NBA. Chronimy, powiedzmy, jedną trzecią graczy, a resztę można licytować. I faktycznie nie ma sensu robić zbyt wielkiej ligi, to jest takiej, w której wybieranych będzie grubo ponad 200 zawodników."

 

"18 kwiecień 2014 - 15:19

Snake jest lipą przy takiej ilości graczy. Aukcja ma większy sens."

 

Expansion draft i aukcja będą tylko w keeperze. Natomiast w dynsty będzie snake. Ale proponuję wstrzymać się już tutaj z dyskusją. Zaraz pozakładam odpowiednie wątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.