Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Bo w tamtych też było od 3pt line... stąd moje zdziwienie

 

Edit:

poprawiłem Ci na 79/80/81, zadowolony?

 

Ps. Ignazzowi nie mogłem zabrać Duncana, który notabene i tak jest gorszy od KAJA jako fundament drużyny

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w tamtych też było od 3pt line... stąd moje zdziwienie

oto post loraka z poprzedniego draftu:

dostępni są zawodnicy od sezonu 1976/77 (włącznie z nim). wybierając danego gracza należy określić dwa kolejne sezony jego kariery (np. Jabbar ’77-’78) i taki właśnie gracz będzie do dyspozycji w drużynie (co by uniknąć brania kontuzjowanych, to niech w ciągu tych dwóch sezonów dany zawodnik rozegra chociaż 120 spotkań). oczywiście raz wybrany gracz nie może być wybrany ponownie, tyle że z innymi sezonami, czyli np. ktoś weźmie Jabbara ’77-’78 to nikt inny już jakiejkolwiek wersji Kareema wziąć nie może.

 

Z tego co kojarzę, to w sezonie 76/77 nie rzucano za 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ely3: Ale to dalej jeden zawodnik to raz. Mógł być najlepszy ale jak nie dostanie miejsca i scorera na obwodzie to c***a zrobi. Jest nas 16 i tu każdy będzie miał superstara w drużynie. Także chillout.

 

Też się zastanawiałem nad Shaqiem ale byłoby za łatwo.

 

Duncan spadł już do 5 picku a w ostatniej zabawie poszedł chyba dwa razy z 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.