Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadlem na pomysl zeby zapisywac, ktore druzyny zostaly wybrane poprzez automat Yahoo [takze dawajcie znac kogo brakowalo na Waszym drafcie!!]. Wg mnie moze to nam dac przynajmniej dwa ciekawe wnioski...

- czy druzyna draftowana z automatu zwieksza szanse na odpuszczenie przez GMa?

- jakie beda wyniki takich druzyn?

Najwieksze jaja bylyby gdyby sie okazalo, ze wiekszosc/wszystkie beda dobre ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zawiesza się czasem Wam połączenie?

 

mimo, ze raczej nie mam problemu z połączeniem internetowym bo nie zauważam tego nigdzie indziej to czasem ( nawet 6-7 razy na draft) zawiesza mi się połączenie internetowe i tracę kontrolę nad poczynaniami. Załącza mi się na kilka sekund autobid i tak jak wczoraj się przekonałem można dostać w spadku paru graczy bez wpływu na to.

 

Jest to o tyle frustrujące, ze wczoraj grałem systemem kasa na koniec i doszło do takiej dziwnej sytuacji że mając jako jedyny kasę do wydania po 2 minutowej przerwie polączenia zaaplikowano mi Howarda Lilarda Blodsoe i Younga - za wyższe niż mogłem sobie pozwolić mając jako jedyny hajs. Mock był tylko 10 osobowy stąd nadmiar graczy.

 

jak żyć Panie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy od komputera, coś na nim sprawia, że zrywa połączenie. Miałem to samo na jednym (kilka razy na mock zrywało), a jak spróbowałem (bo draft niebezpiecznie się zbliżał, a nie chciałem niekontrolowanych zakupów) na drugim sprzęcie to problem zniknął. Na tym samym internecie, w obu przypadkach bezprzewodowo.

 

Polecam próbę na innym komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, az takich problemow jak opisane nigdy nie mialem, ale sa momenty zamuly gdy jest np szybka wymiana bidow jednoczesnie... ale wydawalo mi sie to normalne przy takim natezeniu...

 

To chyba zależy od komputera, coś na nim sprawia, że zrywa połączenie. Miałem to samo na jednym (kilka razy na mock zrywało), a jak spróbowałem (bo draft niebezpiecznie się zbliżał, a nie chciałem niekontrolowanych zakupów) na drugim sprzęcie to problem zniknął

To moze dodaj czym ten drugi czym sie roznil?

Lepszy procesor? Wiecej pamieci? Szybszy system? Identyczny?

 

Bo to moze zwykla kwestia np przegladarki/ustawien?

Albo jeszcze banalniejsza czy macie odpalonych wiecej zakladek i programow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na draft ustawiam tylko aplikacje i okno draftu

laptop Asusa nowy i choć na i3 bo nie przepłacałem to z osobna grafika z 2G oddzielnie i 8 pamięci

oczywiście system jest wolniejszy bo mi wyskakują ostatnio różne komunikaty wykup antyvira ale W8 i Firefox nie stanowią tu problemu

net z Vectry owszem w bloku gdzie każdy ma neta i widać dużo obcych sieci ale po ostatniej zawieszce gdzie obudziłem się z 4 graczami w moment mi średnio pasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na laptopie [...] - mock czasem rozłącza. Na małym netbooku chodzi bez przycinek

Czyli w tym przypadku mniej oznacza wiecej ;-) W takim razie w tym kierunku bym szedl tzn na poczatek sprobowalbym wylaczenie antywirusa bo ten moze traktowac takie licytacje jako cos co wypada sprawdzic... a przeciez niektore sa atakiem! Na nasze zmysly i opinie ;-)

 

W nastepnej probie moze w ogole warto korzystac tylko z niezbednego minimum? Tzn albo wylaczyc wiekszosc/wszystkie dodatki przegladarki albo wrecz sprobowac tryb awaryjny systemu i/lub samej przegladarki? Choc to juz brzmi jak ostatecznosc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzmy jeszcze raz - nikt naprawdę niechciany Wam nie wpadnie, jeżeli przed draftem ustawicie pre draft values.

Oczywiście, taka operacje nie uchroni Was przed otrzymaniem (w skrajnym przypadku) 13 point guards w akceptowalnej wcześniej cenie, ale przynajmniej zabezpieczy przed zakupem ewidentnie niechcianego grajka w cenie z założenia dla Was absurdalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.