Skocz do zawartości

Szósty gracz?


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Założyciel "Z Kariny NBA" - Piotrek Zarychta - wprost zapytał się czytelników czy wolą płacić abonament i mieć przejrzystą stronę, czy mieć te teksty za darmo, ale strona będzie zasypana reklamami. Nie trudno się domyślić jaki był głos ludu :) Zwłaszcza, że reklamy tam aż tak nie przeszkadzają i pomimo częstych zwisów serwerów strona jest nawet przejrzysta. 

 

6G na początku rozgrywek zrobi pewnie ze 2 tygodnie "otwartych drzwi" gdzie skupią całą swoją siłę i w 5 osób będą pisać o jednym meczu - ludzie się na to nabiorą i kupią abonament, a później będzie to samo. Ich małpy ich cyrk... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyciel "Z Kariny NBA" - Piotrek Zarychta - wprost zapytał się czytelników czy wolą płacić abonament i mieć przejrzystą stronę, czy mieć te teksty za darmo, ale strona będzie zasypana reklamami. Nie trudno się domyślić jaki był głos ludu :smile: Zwłaszcza, że reklamy tam aż tak nie przeszkadzają i pomimo częstych zwisów serwerów strona jest nawet przejrzysta. 

 

6G na początku rozgrywek zrobi pewnie ze 2 tygodnie "otwartych drzwi" gdzie skupią całą swoją siłę i w 5 osób będą pisać o jednym meczu - ludzie się na to nabiorą i kupią abonament, a później będzie to samo. Ich małpy ich cyrk... 

Jak robiliśmy trade deadline albo draft to strona prawie zawsze, w którymś momencie padała :nevreness:  Ale mimo wszystko przy darmowej stronie nie ma co narzekać. Mam wrażenie, ze 6g wpadło w pewną pułapkę, związaną z tym, że hobby zamienili na pracę. Zauważam to często na różnych stronach internetowych, abo na kanałach youtube. W momencie, kiedy staje się to pracą, jakość spada (i nie mówię tu o stronie technicznej, a o treści).Mam wrażenie, że szef 6g teraz ma inne hobby - NFL, a NBA stało się robotą: sezon jest za długi, połowa meczów jest nieważna, wschód jest nudny itd.

 

Do tego dochodzi też lenistwo, które co gorsza jest zwalane na czytelników. To jest dopiero oburzające. Często czytam, że flesz to nie recapy, tylko opinia na temat obejrzanych spotkań zarywanych po nocy, ile to godzin meczów trzeba obejrzeć (przez co na pisanie zostaje niewiele czasu) i dlatego jest tak mało treści. Szkoda tylko, ze ten flesz po 13-meczowej środzie pojawia się w czwartek o 8 rano.

 

Nie wiem, jakie są statystyki wejść, ile abonamentów jest wykupionych, ale odnoszę wrażenie, że 6g jest już po swoim prime i będzie już teraz tylko gorzej. Zwłaszcza, że sterroryzowani czytelnicy będą bać wygłaszać swoją opinię na temat artykułów, bo jeszcze jak napiszą prawdę, to będzie jeszcze mniej tekstów i będą jeszcze krótsze. :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez prawie 2 lata czytałem ich częściej lub rzadziej. Przez rok miałem swoją sybskrybcję a prędzej pojedycze teksty czytałem u kumpla z roboty. Nie były to najgorzej wydane pieniądze w życiu ale też nie powiem abym był jakiś mega zajarany. W internecie - szczególnie anglojęzycznym jest wiele stron których poziom jest co najmniej podobny lub lepszy. 6g był swego rodzaju pionierem - jedną z pierwszych profesjonalnych stron o nba w kraju. Teraz konkurencja w polsce go dogoniła i tyle.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie oczywiście czysto subiektywna ocena. Z całym szacunkiem dla Piotra Zarychty i tego co robi ZkrainąNBA, ale poziom tekstów ( merytoryczność i styl) nie dorównują temu jak piszą Maciej Kwiatkowski oraz  Przemek Kujawinski na 6g. Nawet jak piszą rzadziej , mniej i zaliczają wpadki to robia to lepiej i ciekawiej niż ktokolwiek ZkrainyNBA. Umiejętność zajmującego pisania tylko w części jest wyuczalna, trzeba mieć to coś-talent, dryg, smykałkę, jakkolwiek to nazwiemy.

Kwiatkowski, Kujawiński czy Sitarz to mają, autorzy ZkrianyNBA piszą poprawnie jak... Adam Szczepański. Tylko poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie oczywiście czysto subiektywna ocena. Z całym szacunkiem dla Piotra Zarychty i tego co robi ZkrainąNBA, ale poziom tekstów ( merytoryczność i styl) nie dorównują temu jak piszą Maciej Kwiatkowski oraz  Przemek Kujawinski na 6g. Nawet jak piszą rzadziej , mniej i zaliczają wpadki to robia to lepiej i ciekawiej niż ktokolwiek ZkrainyNBA. Umiejętność zajmującego pisania tylko w części jest wyuczalna, trzeba mieć to coś-talent, dryg, smykałkę, jakkolwiek to nazwiemy.

Kwiatkowski, Kujawiński czy Sitarz to mają, autorzy ZkrianyNBA piszą poprawnie jak... Adam Szczepański. Tylko poprawnie.

Śmiem twierdzić, że blogów nie czytasz. Perły przed wieprze da się z jednym okiem sprawnym znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie oczywiście czysto subiektywna ocena. Z całym szacunkiem dla Piotra Zarychty i tego co robi ZkrainąNBA, ale poziom tekstów ( merytoryczność i styl) nie dorównują temu jak piszą Maciej Kwiatkowski oraz  Przemek Kujawinski na 6g. Nawet jak piszą rzadziej , mniej i zaliczają wpadki to robia to lepiej i ciekawiej niż ktokolwiek ZkrainyNBA. Umiejętność zajmującego pisania tylko w części jest wyuczalna, trzeba mieć to coś-talent, dryg, smykałkę, jakkolwiek to nazwiemy.

Kwiatkowski, Kujawiński czy Sitarz to mają, autorzy ZkrianyNBA piszą poprawnie jak... Adam Szczepański. Tylko poprawnie.

Jeżeli chodzi o sam styl pisania, to Maciej Kwiatkowski jest zdecydowanie najlepszy, jeżeli chodzi o wiedzę z zakresu zagrywek, to Piotr Sitarz też w Polsce robi to najlepiej, jeżeli chodzi o opisywanie historii, to Przemek Kujawiński też jest dla mnie w tym, co robi najlepszy.

 

Z tym, że Piotr Sitarz wrzuca tekst raz na tydzień, a Przemek Kujawiński ostatni tekst na stronie napisał 4 lipca (nie licząc Ekspresów)...

 

Autorzy krainy piszą poprawnie, jak Adam Szczepański, ale oferują więcej tekstów i robią to częściej.

 

Poza tym, jestem ciekawy, czy jako czytelnik 6g również masz odczucie, że poziom portalu od jakiegoś roku regularnie spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolę rzadziej, a ciekawiej i lepiej, niż regularnie , a bez polotu i banalnie, nawet płacąc za to. co do spadajacego poziomu, rzeczywiście można odniesc wrazenie , że offseason 6g nie wyszedł, ale to jest ten czas w NBA, w  którym nie zawsze coś się istotnego się  dzieje(zwłaszcza sierpień-wrzesień, i czytanie tekstów pisanych na silę średnio mnie interesuje. Gorzej będzie jeśli ta tendencja utrzyma się w sezonie regularnym, wtedy zacznę się niepokoić. w tej chwili maja straszny chaos na stronie Rankingi, omowienie druzyn przez Kwiatkowskiego&Szczepańskiego, w palmie robia to samo tylko "oralnie", do tego weszli mocno z NFL i jeszcze GE. Chyba wlasnie pod falą krytyki zaczęli wrzucać wszystko naraz i zrobił się monstrualny bałagan. Czekam spokojnie do początku sezonu, daję kredyt zaufania moim zdaniem należny im za to co robili dotąd.

Fajnie , ze istnieje ZkrianyNBA, MVP, ENBIEJ. Każdy może sobie coś wybrać dla siebie.  Najgorszy byłby monopl

Edytowane przez ptb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zgadzam tak z ptb, jak i z fluberem. Poziom tekstow jest czesto niesamowity, czasami jak koncze czytac to az mam dreszcze i lece googlowac wiecej o temacie. Problem rodzi sie tam, ze Kwiatkowskiemu sie czesto nie chce, Kujawinski jest zajety i pisze raz na ruski rok i ogolnie to co kiedys mialem codziennie (zachwyt nad tym co czytam) teraz pojawia sie raz na kilka tygodni...

 

O Szczepanskim o nawet nie chce mi sie pisac, bo to jest poziom podworkowy. Z taka iloscia bledow i bez polotu to nawet ja moge pisac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zgadzam tak z ptb, jak i z fluberem. Poziom tekstow jest czesto niesamowity, czasami jak koncze czytac to az mam dreszcze i lece googlowac wiecej o temacie. Problem rodzi sie tam, ze Kwiatkowskiemu sie czesto nie chce, Kujawinski jest zajety i pisze raz na ruski rok i ogolnie to co kiedys mialem codziennie (zachwyt nad tym co czytam) teraz pojawia sie raz na kilka tygodni...

 

O Szczepanskim o nawet nie chce mi sie pisac, bo to jest poziom podworkowy. Z taka iloscia bledow i bez polotu to nawet ja moge pisac..

to pisz, a jak jestes studentem, to naprawde droga wolna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zagrywka z wake-up i fleszem na 6g mistrzowska. 4 października pojawia się wake-up, żeby MK mógł obejrzeć mecze i napisać flesza po południu, kiedy już obejrzy spotkania.

Trzeci dzień sezonu, flesz pojawia się przed dziesiątą, dzisiaj i wczoraj przed dziewiątą, wczoraj MK pisze, że sezon jest za długi (totalne wypalenie i zmęczenie materiału), Przemek Kujawiński zrezygnował z pisania na 6g, MK ma dość NBA, cykl TOP 100 (jedyne co ostatnio było ekstra) od 2 miesięcy się nie pojawia, a newsy zaczął wrzucać praktykant, zapowiedzi sezonu w porównaniu do poprzedniego, to nawet szkoda komentować i właściwie 6g zmierza w stronę gwiazd basketu.

 

Panowie ( i chyba Pani???) z airball powinni pomyśleć o abonamencie za parę miesięcy, bo wstyd, że taka wartość w internecie jest za darmo, biorąc pod uwagę, za co i ile trzeba płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrywka z wake-up i fleszem na 6g mistrzowska. 4 października pojawia się wake-up, żeby MK mógł obejrzeć mecze i napisać flesza po południu, kiedy już obejrzy spotkania.

Trzeci dzień sezonu, flesz pojawia się przed dziesiątą, dzisiaj i wczoraj przed dziewiątą, wczoraj MK pisze, że sezon jest za długi (totalne wypalenie i zmęczenie materiału), Przemek Kujawiński zrezygnował z pisania na 6g, MK ma dość NBA, cykl TOP 100 (jedyne co ostatnio było ekstra) od 2 miesięcy się nie pojawia, a newsy zaczął wrzucać praktykant, zapowiedzi sezonu w porównaniu do poprzedniego, to nawet szkoda komentować i właściwie 6g zmierza w stronę gwiazd basketu.

 

Panowie ( i chyba Pani???) z airball powinni pomyśleć o abonamencie za parę miesięcy, bo wstyd, że taka wartość w internecie jest za darmo, biorąc pod uwagę, za co i ile trzeba płacić.

 

Przynajmniej rano można poczytać co się działo w trakcie meczy, a później jaką analizę napisaną na poziomie :) Zobaczymy co będzie dalej, ale na pewno nie można odrzucić opcji, że zaraz wrócą do tego szajsu jaki był pod koniec poprzedniego sezonu, albo spadną jeszcze niżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej rano można poczytać co się działo w trakcie meczy, a później jaką analizę napisaną na poziomie :smile: Zobaczymy co będzie dalej, ale na pewno nie można odrzucić opcji, że zaraz wrócą do tego szajsu jaki był pod koniec poprzedniego sezonu, albo spadną jeszcze niżej :smile:

Jak wprowadzili pierwszy wake-up to napisali, że to po to, żeby MK mógł we Fleszu zrobić pełną analizę z obejrzanych meczów po południu, zamiast wrzucać coś na szybko, a Flesz jest w tym sezonie jakieś 2-3 godziny wcześniej niż w poprzednim. Zapomniałem dodać, że Palma jest dwa razy w tygodniu, a kiedyś była pięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.