Skocz do zawartości

Szósty gracz?


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tempo tempem, ale jak Kwiatek ze zNYKiem biorą Ziona w 3 rundzie to sami sobie wystawiają świadectwo

generalnie poziom draftu bardzo niski by nie powiedzieć dosadniej

Hehe... w drugiej rundzie ;)

 

Poziom draftu niski? W jaki sposób można to ocenić, skoro raczej najlepsi gracze idą zgodnie z oczekiwaniami zewnętrznych obserwatorów (poza Zionem).

 

18 godzin temu, fluber napisał:

Głównie z uwagi na tempo:)

Taaa... to zdecydowanie zmniejsza fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Araggorn napisał:

Poziom draftu niski? W jaki sposób można to ocenić, skoro raczej najlepsi gracze idą zgodnie z oczekiwaniami zewnętrznych obserwatorów (poza Zionem)

nie żartuj, jest masa złych picków,(Doncić, Iverson, Marc, Ben w drugiej 10tce pierwszej rundy, tak z brzegu) ale to chyba normalne skoro bierze się do gry każdego kto się pierwszy zgłosi, nie wiem też co to za "zewnętrzni obserwatorzy", ale w sumie to nawet nie chce wiedzieć ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie żartuj, jest masa złych picków,(Doncić, Iverson, Marc, Ben w drugiej 10tce pierwszej rundy, tak z brzegu) ale to chyba normalne skoro bierze się do gry każdego kto się pierwszy zgłosi, nie wiem też co to za "zewnętrzni obserwatorzy", ale w sumie to nawet nie chce wiedzieć ;]

 

A co, mieli egzamin zrobić przed przyjęciem zgłoszeń? Po co tyle spiny, to zabawa przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

odnosiłem się tylko do zdania kolegi powyżej, pewnie, że to zabawa, ale faktem jest też to, że poziom jest obiektywnie patrząc - niski

Tak już jest w draftach, że są steale, są też busty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, P_M napisał:

Z samej pierwszej rundy - wyborów AI3, Doncica, Marca, Vince'a, Manu i Carmelo nie da się obronić.

(czy aby na pewno Ci konkretni gracze?)

W naszym drafcie chociażby Manu poszedł szybciej, a samego wyboru dokonał niejaki BMF, a więc uznana jednostka. Ja sam Manu bym brał z 15 pickiem ...

Całkiem możliwe, że go nie doceniasz.

 

Dla mnie największa wtopa to np Harden bardzo nisko, bo na ten moment nie widzę chyba ani jednego elementu w którym Doncic jest lepszy, a poszedł z 10.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mac napisał:

W naszym drafcie chociażby Manu poszedł szybciej, a samego wyboru dokonał niejaki BMF, a więc uznana jednostka. Ja sam Manu bym brał z 15 pickiem ...

Całkiem możliwe, że go nie doceniasz.

Skąd, sam go miałem w jednym z atfow i nie dostał zbyt wiele miłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Skąd, sam go miałem w jednym z atfow i nie dostał zbyt wiele miłości :)

No to sam się zgodzisz, że pośpieszyłeś się pisząc:

' Z samej pierwszej rundy - wyborów AI3, Doncica, Marca, Vince'a, Manu i Carmelo nie da się obronić. '

Manu tam z 29pickiem to jeden z lepszych wyborów a nie pomyłka której sie nie da wybronić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mac napisał:

Dla mnie największa wtopa to np Harden bardzo nisko, bo na ten moment nie widzę chyba ani jednego elementu w którym Doncic jest lepszy, a poszedł z 10.

 

Hardena rozważaliśmy z "7", ale jednak woleliśmy Duranta z prime'u ;)

 

Gdzie można inne drafty obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Araggorn napisał:

Hardena rozważaliśmy z "7", ale jednak woleliśmy Duranta z prime'u ;)

 

Gdzie można inne drafty obejrzeć?

Rozważaliśmy w sensie Ty i ktoś?

Rozumiem, że pickujecie tam razem i wzieliście z 7 KD? to oczywiście bdb pick, w obu naszych draftach szedł w top3 (z czego jeden zawiera MJa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Rozważaliśmy w sensie Ty i ktoś?

Rozumiem, że pickujecie tam razem i wzieliście z 7 KD? to oczywiście bdb pick, w obu naszych draftach szedł w top3 (z czego jeden zawiera MJa)

Tak, na 6G większość drużyn jest dwuosobowa.

KD to ulubiony koszykarz mojego partnera z teamu, także dyskusji za długiej nie było ;).

 

2 godziny temu, fluber napisał:

 

Ciekawy draft. Troszkę inne zasady, bo wybieraliście 2 sezony i gracze mogli być wydraftowani przed 95 :)

 

Zaskoczył mnie wysoki pick Barona Davisa - mojego ulubionego gracza.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.