Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, DeltaCenter napisał:

Wielki szok, bo ktoś napisał, że Phoenix za Jokera nie powinien dostać Oskara. Film nawet dobry, rola Phoenixa też, ale na Oskara to za mało. Za jeden film sprzed kilku lat mógłby dostać.

Kto wg Ciebie był lepszy w tym roku i zasługiwał na Oskara? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Zainspirowany przez @Qcin_69 zadam następujące pytanie:

Kto się lepiej zna na aktorstwie: Ty, czy członkowie Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej?:)

I całe forumowe dyskusje o koszykówce, piłce nożnej i polityce jasny szlag trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fluber napisał:

Zainspirowany przez @Qcin_69 zadam następujące pytanie:

Kto się lepiej zna na aktorstwie: Ty, czy członkowie Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej?:)

Mówimy o czymś co jest kwestią gustu, więc generalnie pytanie brzmi o czyj gust chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Phoenix Suns był genialny jako Arthur Fleck. Dla mnie to był Giannis wśród nominowanych, więc nie rozumiem oburzenia, ale nie o tym chciałem. Ostatnio odświeżyłem sobie "Interstellar" po paru latach, i muszę powiedzieć, że ten film jest po prostu świetny. Spodobał mi się o wiele bardziej jak kiedyś. Klimat, efekty, historia, aktorstwo. Kawał dobrego kina. Jeśli ktoś nie widział (w co wątpię, ale może ktoś taki się znajdzie) to polecam. Mocne 8/10. Dobrego sci-fi nigdy mało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

Na Netflix wjechał "Nieoszlifowane diamenty". Główna rola to Sander, ale dla Garnetta trzeba to obejrzeć.

Ten film to chaos. Cholernie irytujący, głośny, ale w tym chaosie jest metoda. Dobre kino.

Myślę, że zasługuje na mocne 7. Warto obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, eF. napisał:

Ten film to chaos. Cholernie irytujący, głośny, ale w tym chaosie jest metoda. Dobre kino.

Myślę, że zasługuje na mocne 7. Warto obejrzeć.

Męczył mnie zarazem przyciągał, genialna ścieżka dzwiękowa, pasowałaby do Blade runnera, Sandler świetny - niestety nie polubiłem jego postaci, od początku czułem, że zakończy się to jak zakończyło. Film z zadatkami na klasyk, ale niestety czegoś zabrakło. Na plus niesamwicie zajebisty tyłek pani Juli Fox. ;)

 

ps Wczoraj odbiłem sie od JoJo Rabbit koło 40 minuty jakoś. 

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Wujek Wójcik napisał:

ps Wczoraj odbiłem sie od JoJo Rabbit koło 40 minuty jakoś. 

W sumie to dość dużo zainwestowałeś czasu w ten film.

Ja miałem ochotę dać sobie spokój po pierwszych kilku minutach (może z uwagi na średnio trafione pozycje w weekend), ale ostatecznie obejrzałem do końca.

JoJo to dziwny film taki trochę ala Tarantino.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2020 o 22:23, Eld napisał:

Na Netflix wjechał "Nieoszlifowane diamenty". Główna rola to Sander, ale dla Garnetta trzeba to obejrzeć.

Ten film to główny kandydat do Złotych Malin. Scenariusz słaby. Chaos drażniący wzrok montaż. Sandler krzyczący płaczący. Te jego zmiany nastroju mało wiarygodne. A ta gadka podpucha do Garnetta to już traci kinem klasyC. Nie polecam chyba że naprawdę dla NBA

Ps jakby pierścień mistrzowski Knicks można było kupić za 15 tysi to ja wchodzę od razu. Pierścień Juliusa poszedł 10 lat temu za 460tys dolarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Ten film to główny kandydat do Złotych Malin. Scenariusz słaby. Chaos drażniący wzrok montaż. Sandler krzyczący płaczący. Te jego zmiany nastroju mało wiarygodne. A ta gadka podpucha do Garnetta to już traci kinem klasyC. Nie polecam chyba że naprawdę dla NBA

Ps jakby pierścień mistrzowski Knicks można było kupić za 15 tysi to ja wchodzę od razu. Pierścień Juliusa poszedł 10 lat temu za 460tys dolarów

Złotych Malin? Chyba jak sam je rozdasz u siebie w domu. Krytycy kochają ten film i uważają za najbardziej pominięty na tegorocznych Oscarach. Ten chaos był całkowicie zamierzony zarówno w montażu jak i w głośnej muzyce wbijającej się między dialogi(swoją drogą soundtrack po raz kolejny u braci Safdie wybitny). Sandler zagrał rolę życia. Ja bardzo polecam.

PS. Zapamiętajcie braci Safdie. Za kilka lat będą w pierwszej lidze reżyserów. Polecam też ich poprzeni film: Good Time, jest na Netflixie.

Edytowane przez Kraso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał:

Ten film to główny kandydat do Złotych Malin. Scenariusz słaby. Chaos drażniący wzrok montaż. Sandler krzyczący płaczący. Te jego zmiany nastroju mało wiarygodne. A ta gadka podpucha do Garnetta to już traci kinem klasyC. Nie polecam chyba że naprawdę dla NBA

Ps jakby pierścień mistrzowski Knicks można było kupić za 15 tysi to ja wchodzę od razu. Pierścień Juliusa poszedł 10 lat temu za 460tys dolarów

Niestety ale muszę się zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ,,Na Noże'' jeśli ktoś jeszcze złapie w kinie to nie wahajcie się.Na papierze brzmi jak film których wiele, dom, zabójstwo, grono podejrzanych ale historia jest świetna.Dużo zaskoczeń i humoru, u mnie sala pękała za śmiechu.Do tego mega obsada, Craig mnie kupił tą rolą :) 

 

Ostatnio oglądałem też Jokera i mam mieszane uczucia, Phoenix genialny, historia daje do myślenia ale motyw z buntem ludzi moim zdaniem trochę naciągany i nie było czasu żeby to rozwinąć.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.