Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

z mad maxami to tak jak pisaliście (obejrzałem)

1 kiepska i w ogóle tak jakby nie wiedzieli do końca co chcą osiągnąć / jaką mają wizję, fabuła jak dla mnie trochę się nie klei  etc

2 bardzo fajny klimat i naprawdę wciągająca

przypomniały mi się w ogóle jakieś urywki jak to za kafra puszczali w TVP, ale nie mogłem oglądać bo późno puszczali, ale już z samych  zajawek w TV wydawało się że to mega super film :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2020 o 10:16, rw30 napisał:

z mad maxami to tak jak pisaliście (obejrzałem)

1 kiepska i w ogóle tak jakby nie wiedzieli do końca co chcą osiągnąć / jaką mają wizję, fabuła jak dla mnie trochę się nie klei  etc

2 bardzo fajny klimat i naprawdę wciągająca

przypomniały mi się w ogóle jakieś urywki jak to za kafra puszczali w TVP, ale nie mogłem oglądać bo późno puszczali, ale już z samych  zajawek w TV wydawało się że to mega super film :)

 

a część 3. z kolei kompletnie z dupy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DeltaCenter napisał:

"Gentlemen". Powrót Guya Ritchiego w starym, dobrym stylu. Nie jest to dzieło tak wybitne jak "Lock, stock and....." czy "Snatch", ale bardzo dobre gansterskie kino, Najlepsza scena w filmie -Colin Farrell jako "Coach" w take-awayu. :)

Genialny film - moim zdaniem nie wiele gorszy od porachnkow. Ogólnie na stare lata Colin Farrell został świetnym aktorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1917 - dobry film. Kręcony naa jednym ujęciu film robi mocne wrażenie. Momentami czujesz się jakbyś grał w dobrą grę albo podążał tuż za głównym bohaterem. Na szczęście nie ma żadnych mdłych scen typu "główny bohater trafia na uzbrojonego Niemca, który w niego celuje, i po dłuższym spojrzeniu puszcza go wolno".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda i piękna - 5/10 - film o tym dlaczego lepiej mieć syna niż córkę.

Wichry namiętności vel Legends of The Fall - Obiecująca obsada, ale film ewidentnie nie przetrwał próby czasu, sporo dłużyzn,

Charing Cross 84 - Urocza melancholijna opowieść - 7/10 - pokazuje w pewien sposób, jak ludzkość się zmieniła, jak nie doceniamy pewnych drobnych rzeczy, jak świat stał się mały, jak wszystko stało się błahe z racji tego, że jest na wyciągnięcie ręki.

Player One - ot przygodówka dla zabicia czasu 6/10, ale jednak zmarnowany potencjał, zwłaszcza przez końcówkę.

Przygody Tintina - animowana przygodówka dla starszego widza 6/10, scenariusz, zagadki mogły być bardziej zawoalowane .

Łowca Androidów - chciałem ten film lubić, bo klimat, bo cyberpunk, bo Harrison Ford, ale w końcowym rozrachunku mogę dać chyba naciągane 6/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.04.2020 o 23:50, Reikai napisał:

Mi się Lighthouse w ogóle nie podobał, tzn doceniam zamysł, glębie bla bla itd itp. ale ogólnie wynudziłem się.

dokładnie. Jeśli ktoś potrafi docenić takie rzeczy jak grę aktorską, klimat niedostępności i dwóch mężczyzn skazanych na siebie etc. to pewnie i 8/10 może dać. 

Ale jak ktoś, tak jak ja, chce fajnej fabuły i jakiegoś ciekawego suspensu, no to nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.