Skocz do zawartości

[05/06] FBL #1


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby nie jackson, miałbym średnią ~90 FP dzisiaj, ale i tak się cieszę, bo jestem na pierwszym, Xeo drugi a Mar trzeci.. coś Wam to przypomina, panowie? :)

(szkoda, że mam więcej gier niż reszta :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 3 (12 XI - 19 XI 2005r.):

  • loqsh1 - średnia: 89,8(27) przyrost: 23,4 fpg: 77,6[/*:m:zo7lvh8o]
  • Borys - średnia: 84,7(26) przyrost: 17,0 fpg: 74,4[/*:m:zo7lvh8o]
  • Żółw - średnia: 83,8(26) przyrost: 5,4 fpg: 79,9[/*:m:zo7lvh8o]
  • Vitaly - średnia: 83,0(23) przyrost: 10,8 fpg: 72,8[/*:m:zo7lvh8o]
  • Spabloo - średnia: 80,8(25) przyrost: 12,0 fpg: 72,8[/*:m:zo7lvh8o]
  • Xeus - średnia: 76,2(27) przyrost: 0,0 fpg: 76,8[/*:m:zo7lvh8o]
  • Mar - średnia: 74,7(25) przyrost: -12,1 fpg: 81,9[/*:m:zo7lvh8o]
  • Szakil - średnia: 71,7(28) przyrost: -1,0 fpg: 73,4[/*:m:zo7lvh8o]
  • Rigel - średnia: 67,7(23) przyrost: -4,1 fpg: 68,5[/*:m:zo7lvh8o]
  • Stromile - średnia: 62,1(25) przyrost: -6,8 fpg: 66,9[/*:m:zo7lvh8o]
Graczem Kolejki w FBL #1 został: loqsh1

spoko, kto by się spodziewał, no nie? :) mam nadzieję, że to w zeszłym tygodniu to był wypadek a nie odwrotnie. Borys też jakby odbił się od dna, za to Stromile dalej szoruje brzuchem.. Xeus lepiej zacznij coś zmieniać swoją średnią tygodniową :) dzisiaj robisz w charakterze kreski, kto pod nią ten zanotował spadek i odwrotnie..

a tak w ogóle panowie z FBL#2, znowu jesteśmy na górze, tym razem kolejność jak najbardziej prawidłowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wszystko przez to ze moi zawodnicy graja w kratke i nigdy nie wiem kogo mam wystawic. Ale spoko jeszcze cie loqsh przegonie. W tamtym sezonie mi sie nie udalo to teraz musi mi sei udac :lol: .

 

Najbardziej zastanawiajaca jest ostatnia pozycja stromile'a. Czyzby w przyszlym roku zabraknie nam naszego mistrza w pierwszej lidze? Raz na wozie, raz nawozem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pan bolące kolano Webber. Ciekawe jakie wtedy będziesz miał Mar średnie :twisted: Aż juz się nie mogę doczekać, a przeciez nastąpi to tak niedługo :twisted:

Niedoczekanie wasze :P

 

Webber dzis 102 fp.

 

Zatem srednia za 3 ostatnie dni to .. 121.7 fp :> Teraz trzeba bedzie powystawiac troche wiecej grajkow co by ilosci meczy nie zwalic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cholera dzisiaj to mnie nikt nie przebije...dwoch zawodnikow z mojej wystawionej osemki zanotowalo chyba historyczny wynik...Ich srednia za dzisiejsza noc wyniosla 3.5 FP !!! Normalnie jakas nagroda powinna mi sie za to trafic :) W tym M. Sweetney 0, a Z.Randolph 7 8) Reszta zespolu zagrala poniezej moich oczekiwan bo zdobyla wiecej niz 10 FP kazdy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 4 (19 - 26 XI 200r.):

  • Mar - średnia: 98,5(20) przyrost: 23,8 fpg: 85,7[/*:m:9nujj9v4]
  • Borys - średnia: 84,9(28) przyrost: 0,2 fpg: 77,3[/*:m:9nujj9v4]
  • Xeus - średnia: 82,3(26) przyrost: 6,1 fpg: 78,3[/*:m:9nujj9v4]
  • loqsh1 - średnia: 78,5(26) przyrost: -11,3 fpg: 77,8[/*:m:9nujj9v4]
  • Spabloo - średnia: 78,5(25) przyrost: -2,3 fpg: 74,3[/*:m:9nujj9v4]
  • Vitaly - średnia: 75,2(22) przyrost: -7,8 fpg: 73,4[/*:m:9nujj9v4]
  • Szakil - średnia: 74,9(27) przyrost: 3,2 fpg: 73,8[/*:m:9nujj9v4]
  • Żółw - średnia: 74,0(27) przyrost: -9,8 fpg: 78,2[/*:m:9nujj9v4]
  • Stromile - średnia: 72,5(23) przyrost: 10,3 fpg: 68,3[/*:m:9nujj9v4]
  • Rigel - średnia: 71,2(25) przyrost: 3,5 fpg: 69,2[/*:m:9nujj9v4]
Graczem Kolejki w FBL #1 został: Mar

robimy coś z tym fantem czy czekamy aż Camby się połamie? :)

Mar farcie, jedna gra mniej i byś był w tabeli 'nieklasyfikowani' :)

gdyby były wątpliwości, mam wyższą średnią od Spabloo, tyle że tu jest zaokrąglone do jednej liczby po przecinku. dokładnie wychodzi to 78.538 u mnie i 78.46 u spabloo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robimy coś z tym fantem czy czekamy aż Camby się połamie? :)

Mar farcie, jedna gra mniej i byś był w tabeli 'nieklasyfikowani' :)

Plan na ten tydzien pod dobrym poczatku byl wlasnie taki by zrobic jak najwyzsza srednia. I ogolnie wyszlo to bardzo dobrze. Teraz sie w to bawic nie bede, tylko trzeba bedzie wystawiac grajkow, co w by Total w dol nie poleciec :>

 

Tak patrzac w staty, to srednie moich najlepszych graczy wygladaja nastepujaco:

 

Nash - 87fp

JJ - 64fp (moj najwiekszy zawod)

Harrington - 71fp

Jamison - 97fp

Camby - 118fp

Webber - 93fp

AK - 87fp

Howard - 70fp

 

AK wraca na dniach podobno, wiec bedzie gruuubo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do Logsh1: Czy masz kalkulator w necie gdzie by można było szybko i przyjemnie przeliczać średnie punktowe zawodników za sezon, tydzień, miesiąc itd. bo ten z zeszłego sezonu powinien być nieaktualny skoro troszkę zmienił się system naliczania punktów.

 

A nie mówiłem, że juz niedługo Camby nie zagra. Dziś w nocy już się to stało 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do Logsh1

nie znam :)

Czy masz kalkulator w necie gdzie by można było szybko i przyjemnie przeliczać średnie punktowe zawodników za sezon, tydzień, miesiąc itd. bo ten z zeszłego sezonu powinien być nieaktualny skoro troszkę zmienił się system naliczania punktów.

a owszem, mam.. tylko nie jest może taki znowu szybki i przyjemny :)

 

wrzuciłem nową wersję, adres ten sam ( http://members.lycos.co.uk/bazapro/ ), wczoraj poprawiłem przeliczanie i dostosowałem do lig probasketowych :)

no i mam jeszcze jeden bajer ale jest ukryty i tylko ja o nim wiem, co będę wspierał konkurencję? ;)

 

EDIT: adres poprawiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś się nie pokrzaczyło wczoraj w naszej ukochanej lidze.

Dokonałem wczoraj zmian ustawienia na dzisiejsze mecze, jednakże wchodzę dzisiaj patrze na wyniki a tytaj na Sg - emty a na Until Stojakovicz.

Wczoraj zmieniałem ustawienia - wprowadzałem na mecz Claxtona i Denga. Claxton dzisiaj 88 a Stojakovicz 6,5 do tego Deng żaden wypas bo zaledwie 22,5 ale zawsze jakies punkty.

Do tego zwolniłem Brezeca i zatrudniłem Szczerbiaka - te zmiany tez sie nie zapisały.

 

Poza tym jak to jest możliwe że Nocioni został zatrudniony zarówno przez Stromila jak i przez Xeo.

Co się tu dzieje?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.