Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co Raffu pisał, z tego co zrozumiałem :wink: wymianę zatwierdza komisarz, chyba że to jego dotyczy, wtedy jest czas na głosowanie czy wymiana jest do przyjęcia dla innych GM w lidze

OK, to głosujcie bo zdaje się, że jestem jednym z 3 komisarzy :D

 

Ja (Crazy Rabbits) oddaję Kobiego i Wrighta w zamian za Gordona i Jacksona (Da Flint Tropics)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cubebrick jak coś PW ;)

yyy... nic nie dostałem i też nie wiem o co kaman, bo niestety poprzednia propozycja póki co nieaktualna?! :)

Cube ale rozumiem, że nasz trejd już jest pewny, tak? Czy jeszcze negocjujesz z Havlickiem coś na PW i możesz się jeszcze wycofać z naszej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki chyba słowo osób trzecich, nie ma nic do rzeczy ;) ale jeżeli ktoś z nas, ewentualnie Matek :D miałby się wtrącać to ja nie widzę przeszkód między Waszym tradem, ;) jestem ostatnim który by krzyczał

No właśnie nie wiem jak to jest jak się nie jest komisarzem. Havlicek czy ty możesz oddać jakiś głos na ESPN na ten trejd? Ja mogę w LM Tools/Trade Review

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić to tak:

 

Przy każdym tradzie komisarz może albo zatwierdzić albo odrzucić. Jeśli obydwoje doszliście do porozumienia i chcecie wymiany - niech komisarz od razu akceptuje takiego trade'a. Z tego co widziałem, wasza wymiana dojdzie do skutku dopiero 29 grudnia, a to trochę późno według mnie. Tak więc, jeśli większość się zgodzi - niech komisarz zaakceptuje tego trade'a już dziś i róbmy tak z każdą wymianą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić to tak:

 

Przy każdym tradzie komisarz może albo zatwierdzić albo odrzucić. Jeśli obydwoje doszliście do porozumienia i chcecie wymiany - niech komisarz od razu akceptuje takiego trade'a. Z tego co widziałem, wasza wymiana dojdzie do skutku dopiero 29 grudnia, a to trochę późno według mnie. Tak więc, jeśli większość się zgodzi - niech komisarz zaakceptuje tego trade'a już dziś i róbmy tak z każdą wymianą :)

No tak - ale który komisarz? :D Ja proponuję zrobić tak: skrócić w ustawieniach czas na wetowanie do 24h (jest taka możliwość). Moim zdaniem vetowanie trejdów ma sens wtedy kiedy się nie znamy i boimy się, że ktoś założył dwa konta i robi sobie jedną megaekipę z dwóch. Tutaj nie ma takiego ryzyka- więc moim zdaniem to vetowanie w ogóle nie ma większego sensu - no ale skoro już jest to zostawmy je ale też i ograniczmy do tych 24h

.

Dlatego oficjalnie pytam: czy jest ktoś przeciwko temu, żeby wprowadzić zasadę, że na veto mamy 24h i jednocześnie zostawić ilość vetujących koniecznych do zablokowania trejdu (4 osoby)? Czas na odpowiedź to 24h od teraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być.

 

Croolick, za ten sam pakiet (Bryant, Wright) dam ci Grangera i Feltona. Ale jeżeli nie chcesz wstrzymywać ustalonego już trejdu to:

 

Cube, za Bryanta i Wrigta/Richardsona (nie ważne który, możesz sobie wybrać) dam ci Grangera i Feltona :D

Sorry Kaczor ale zawarłem już umowę z CubeBrick - nieładnie jest się wycofywać :) Poza tym wolę Gordona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.