Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

tak przeglądam sobie ekipy, czego wcześniej za bardzo nie robiłem, i powiem szczerze, że jest kilka bardzo mocnych wg mnie zespołów. najbardziej podoba mi się skład Lukiego, którego skład jest mocno kozacki (tylko JJ nie przemawia do końca ;) ). BB2 ma zawodników, których darzę większą sympatią. Poza tym Mal, wowo i DeTe, antek w sumie też, są mocni i nie chciałbym za bardzo na nich trafić. Rappar - spoko skład, zobaczymy co tam dalej wykombinujesz

 

a no i chyba nie wszyscy aktualizują składy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PM k**** nie po to ci dawałem numer, żebyś mi wysyłał sms-a z bramki internetowej tylko wydał te 30groszy na telefon/sms żebym mógł ci odpisac kogo biore bo jak mnie nie ma w domu to mi sms z bramki nie pomoże bo jak ci mam powiedziec kogo? :D

 

Wybory masz dobre ale intelektem nie błysnąłeś :D Pisze od kolezki i mi glupio. Wczesniej juz mialem z dupy schodzic i mowic sorry kotek musze wybrac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to dzwoń :D

 

Taktyka prosta- nie trafić na lukiego i będzie dobrze. I jak ktoś śmiał mi Iguadole zabrać?!

 

No powoli powoli zbliżamy się do końca draftu :)

 

Mam takie pytanie/zapytanie: głosujemy tylko e-nba głosuje w e-nba a e-basket w e-basket tak? Bo nie wiem czy mi coś umknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.