Skocz do zawartości

[2014-2015] FA - komentarze


PI3TR45

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, Maslon zgadza sie. Ale jak juz Cichy potwierdzil a Pietras niestety blednie powiedzial zawsze kazda nowa oferta byla zwiazana z cofnieciem zegara o 24h, jezeli nie bylo to minimum. Skad nagla zmiana w przepisach nie rozumiem. Ja uwazam, ze tak byc nie powinno i zostala bledna decyzja podjeta.

nie potwierdzilem:p wtedy bylo napisane ze nowa oferta wieksza niz minimum cofa zegar o 24/28(2 lata temu)h. Teraz nie ma tego punktu i licza sie tylko przebicia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie przszkadzalo Ci to pop przez pierwsze 3 etapy?

Mi, tak jak mazikowi podoba sie ze fa idzie szybko.

Poza tym etap nie trwa 10 min mozna dawac oferty wczesniej:

np gdyby ktos dal gordonowi wczesniej 100k to moja oferta bylaby przebiciem.

A jak sie czeka do ostatniej chwili zeby zaskoczyc innych to sie mozna samemu zaskoczyc.

Proponuje skonczyc to fa I potem sobie pogadamy czy nie warto obnizyc poziom z 4,5 do 1,2 mln na oferty niecofajace zegara na przyszle fa.

Teraz obowiazujacy jest regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzycie jakies smuty...Wielka afera bo ktos obudzil sie za 5 dwunasta...Jak komus zalezy na zawodniku jakims to daje max i czeka na jego decyzje, a nie ciuła po 100 czy 200 tysiecy do gory...

 

Kiedy w koncu bedzie to podsumowanie IV etapu....idzie w miare szybko to sztucznie trzeba wszystko opozniac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie przszkadzalo Ci to pop przez pierwsze 3 etapy?

Mi, tak jak mazikowi podoba sie ze fa idzie szybko.

Poza tym etap nie trwa 10 min mozna dawac oferty wczesniej:

np gdyby ktos dal gordonowi wczesniej 100k to moja oferta bylaby przebiciem.

A jak sie czeka do ostatniej chwili zeby zaskoczyc innych to sie mozna samemu zaskoczyc.

Proponuje skonczyc to fa I potem sobie pogadamy czy nie warto obnizyc poziom z 4,5 do 1,2 mln na oferty niecofajace zegara na przyszle fa.

Teraz obowiazujacy jest regulamin.

Xam, ale ja wogole nie chcialem bidowac, wiec tu nie chodzi o mnie. Poprostu byly zasady, ktore wg mnie sie poprostu zmienia. Ja pamiec mam dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam dovrej pamieci I przed fa poswiecam 5 min Na przeczytanie zasad fa. Polecam.

Gdybys to zrobil moznabylo pogadac o tym przy etapie 1 szym.

Teraz jaki to ma sens?

Mieszasz ludziom bez sensu w glowach.

Pierwsze 3 etapy konczylem dajac mle 10/20 min przed koncem etapu. Zgodnie z zasadami opisanymi w temacie. A Ty chcesz teraz zeby etap 4 byl wedlug zasad nieopisanych, ktore Ty pietasz. A piotreksuper I inni nowi gracze moga je sobie sprawdzic Na nieistniejacym ebaskecie?

Uwazasz ze tante zasady byly lepsze?

Zalozmy nowy wątek i pogadajmy o tym czy coś zmieniać na następne fa.

Mi osobiście jest obojętne jake bedą (szybsze fa to lepiej) ale niech bedzie jasne jakie są a nie wyskakujesz po 4 etapie ze cóż nie jest tak jak pamIetasz zd było.

Ja nie pamietam. Poswiecilem 5 min na czytanie zasad. Polecam. Wstrząsające przeżycie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składanie ofert 3 dni

Przesimowanie etapu 4 dni

Zakładanie netu 7 dni

Niestety tak już u nas jest, że słowo firmy nic nie znaczy i jak mówią, że założą jutro, a mają na to 7 dni to założą dnia siódmego... :? Sorry panowie, nie było to zależne ode mnie.

 

Xam, ale ja wogole nie chcialem bidowac, wiec tu nie chodzi o mnie. Poprostu byly zasady, ktore wg mnie sie poprostu zmienia. Ja pamiec mam dobra.

lepszą niż MySQL?

Tak jak Maslon napisał - posta z zasadami skopiowałem żywcem z e-b jak ten jeszcze żył. Wejdź sobie na nasze forum i zobacz datę tamtego posta (20 wrz 2009, o 13:43). Spodziewałem się kolejnego padu e-b i dlatego to skopiowałem. To są reguły wzięte z tematu FA kiedy jeszcze komisarzem nie byłem. Byłeś nim za to ty. Dlaczego były tam w takiej postaci - mnie nie pytaj, to ty byłeś komisarzem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.