Skocz do zawartości

[2014-2015] FA - komentarze


PI3TR45

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę to ważna, bo przepis o którym piszesz odnosi się do wyrównanej oferty. Jeśli byłaby ona największa to nie można jej również zmniejszać (lat i % również). Jako, że nie jest to ani największa oferta, ani największa ex aequo, to może z nią Bartas robić co mu się podoba, włączając całkowite jej usunięcie... masz czas do 11:41 na reakcję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dupa za poźno,

szkoda że regulamin jest nieprezycyjny,

przy luce geddo przy zmniejszaniu lat i % mowi o danej ofercie,

przy luce df przy podwyzszaniu o lat i % wyrownanej ofercie,

 

IMO w jednym i drugim przpadku powinno to dotyczyć ofert danej, a nie tylko wrównanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzemyk, ale przeciez jesli przebiles to bartas ma prawo wycofac oferte i wlasnie to zrobil skreslajac Jeffersona a nastepnie zlozyc nastepna oferte (ktora nie musi byc wyzsza o twojej czy nawet jej rowna, moze byc nawet jeszcze mniejsza) co wlasnie zrobil

regulamin w tej kwesti jest precyzyjny

tak samo przebiles moja oferte na arenasa i moglem ja wycofac co zrobilem, i nastepnie zmienic w dowolny sposob

(a tak btw przypominam o poscie z topicku nizej i wykasowaniu przed simowaniem dnia Nigabatse ode mnie ze skladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc polecam odświeżyć sobie zasady FA. Oferta dla Gordona nie była większa niż MLE, a więc nie resetuje zegara. Postaram się do jutra ogarnąć temat i przesimować ten etap...

WYRÓWNYWANIE/PRZEBIJANIE OFERT. RESETOWANIE ZEGARA ETAPU.

Przebicie następuje, gdy nowa oferta jest większa od poprzedniej o co najmniej 200 000 $. W przypadku gdy różnica jest mniejsza od wyżej wymienionej sumy nowa oferta jest uznawana jako wyrównanie i nie resetuje zegara etapu.

Każda nowa oferta powyżej 4 500 000 $ cofa zegar etapu o 24h.

Każde przebie oferty, wyższej od minimum, cofa zegar etapu o 24 h.

Wyrównanie oferty nie cofa zegaru etapu.

Raz wyrównana ofertę nie można już poprawiać nie przebijając zrównanej oferty o wymagane 200 000 (tzw. luka w przepisach im. Dunk Fana)

Raz danej oferty się nie obniża w żadnym jej aspekcie (% i lata również), a nie tylko odnośnie kwoty startowej. (tzw. luka w przepisach im. Geddo).

 

Czyli pod to nie podchodzi nowa oferta. Komedia. Znow zmieniona zasada w porownaniu do ostatnich lat. Samowolka trwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ośmieszaj się. Nie raz i nie dwa korzystałem z tego i dawałem MLE w ostatnich sekundach i ta zasada obowiązuje odkąd gram w simbaskecie. Tak ją interpretowali poprzedni komisarze - RZA, Maslon i Popeye... popeye? tak - popeye!

 

PS.

Każda nowa oferta powyżej 4 500 000 $ cofa zegar etapu o 24h.

Każde przebicie oferty, wyższej od minimum, cofa zegar etapu o 24 h.

a więc nowa oferta musi być większa niż $4 500 000 żeby zresetować zegar.

Przebicie resetuje zegar tylko jeśli przebijana oferta jest większa niż minimum, a więc przebicie minimum nie resetuje zegara, a brak oferty jest mniejszy nawet od minimum...

 

i tak jak mówię, sam to tak interpretowałeś jako komisarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde przebicie oferty, wyższej od minimum, cofa zegar etapu o 24 h.

 

ale w tym etapie nikt nie zaproponowal Gordonowi minimum wiec oferta Xama byla pierwsza i nikomu nie wadzila wiec nie cofa zegara. dopiero oferta hynia byla przebiciem ale niestety po czasie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już?

Szybko nam coś idzie to fa.

Jak tak dalej pójdzie kampy powinny być po wekendzie

może nawet start sezonu w przyszłym tygodniu?

Asg za dwa tygodnie, po w czerwcu finały przed lipcem i w lipcu draft!!

Ech zapedzilem się chyba ...

 

To mnie Xamel pocieszyłeś,że już jest bliżej jak dalej,bo zacząłem powątpiewać że zdąże zagrać przed wakacjami;).Mam nadzieje że w następnym tygodniu już ruszymy,bo Barnes czeka żeby pokazać wam swoje umiejętności;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Maslon zgadza sie. Ale jak juz Cichy potwierdzil a Pietras niestety blednie powiedzial zawsze kazda nowa oferta byla zwiazana z cofnieciem zegara o 24h, jezeli nie bylo to minimum. Skad nagla zmiana w przepisach nie rozumiem. Ja uwazam, ze tak byc nie powinno i zostala bledna decyzja podjeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.