Skocz do zawartości

[2014-2015] FA - komentarze


PI3TR45

Rekomendowane odpowiedzi

Czy was pogrzalo juz calkowicie?

 

Po pierwsze w moim bidzie nie ma wogole kolejnosci. Bidy sa wypunktowane. Po drugie mamy kase na obydwa bidy, a nie tak jak w sytuacji, gdzie ktos probuje podpisac kogos za pieniadze ktorych nie ma.

 

Nie robcie sobie jaj, ze majac 4,5mln wolnego MLE bedzie pierwsze brane pod uwage. Jezeli bede mial pecha i Conley podpisze jako pierwszy i tak strace mozliwosc wykorzystania kasy. Wiec skasowanie mi bida z kasa wogole jest paranoja, wiec jezeli juz cos to uniewaznia sie chyba bida z MLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu:

MLE - Mid Level Exception. Przysługuje tylko klubom, które mają mniej niż 4 500 000$ wolnego salary. Podpisywany na 1 rok.

grizz mieli 4.45mln wiec bid mle był ok. I w regulaminie jest informacja o tym ze ważna jest kolejność składania ofert, wiec drugi bid niewazny.

Ale:

zasady były żeby powstrzymać konbinowanie, a ja bym to uznał po prostu za pomyłkę - pop chciał najpierw dać kasę gordonowi a potem mle.

Także ja bylbym za zmiana kolejnosci i uznaniem obu bidow za ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie, mam remont w innym mieszkaniu i jak musiałem wyjść po napisaniu posta, tak wróciłem 15 minut temu. Już siadam i dzisiaj będzie to bankowo. Oferty mam już rozpisane, więc powinno pójść szybko.

 

PS. oczywiście oferta Stro za późno, sry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie, mam remont w innym mieszkaniu i jak musiałem wyjść po napisaniu posta, tak wróciłem 15 minut temu. Już siadam i dzisiaj będzie to bankowo. Oferty mam już rozpisane, więc powinno pójść szybko.

 

PS. oczywiście oferta Stro za późno, sry.

Rozumiem, ze obydwa moje bidy przeszly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie trochę czasu, ale choć na parę minut mogę dorwać neta na spokojnie i przejrzeć co do tej pory się działo.

 

Fajnie, że zaklepałem Frana, pewnie trochę przepłaciłem, ale biorąc pod uwagę długość trwania kontraktu, jego skille i przede wszystkim fakt, że nie miałem czasu zerkać na fa dłużej niż przez minutę dziennie, to nie narzekam, szczególnie, że za taniej bym go nie miał, a na fa i tak by mi kasy nie zostało.

 

Waltona dorwałem z łapanki, liczyłem na to, że ktoś ze mną podpisze bym miał już wyjątki, a Waltona pamiętam jako zajebiście solidnego obrońce na pozycjach sg/sf, od biedy to chyba nawet pf by pobronił. csv nie przeglądałem - brak czasu :)

 

Ogólnie jest ok - 1-2-3 punch w osobach Banksa, Gainesa i Frana już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.