Skocz do zawartości

1st rnd: Nuggets (4) vs Jazz (5)


karl

Wynik serii:  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii:



Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czemu jestem taki spokojny przed tą serią, czuje się pewniej niż gdybyśmy mieli grać jako drugi seed z Spurs. Williams sobie powinnien poradzić, tylko zeby znowu mu się nie włączał wkurów i na siłę penetrował pod koszem rywala.

 

W tej serii Okur zrobi różnice. Zawsze mi się wydawało, że Nene jest dobry centrem, a że powiedzieć o Memo center to świętokradztwo tymczasem patrze na ich statsy tego sezonu i Nene Hilario 13.8 pkt, 7.6 zb, 1.0 blk, a Mehmet Okur 13.5 pkt, 7.1 zb, 1.1 blk.

 

GO JAZZ!!! BEAT NUGGETS!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden fan Jazz nie przyjmie zakladu ? z tego co wiem to jest was tutaj cala masa. kolejka jest zarezerwowana dla elwariato gdyby ten sie zdecydowal, bo jednak wieksza satysfakcje mialbym z takiej wygranej 8)

Teraz taki mocny jesteś, jak 3 starterów ma urazy, ja ci dawałem szanse to się okazałeś mięką fajeczką :) Ale spoko obejrzę dzisiejszy meczy to może jeszcze pozowolę ci stracić jakąś kaskę :)

przyjmuje zaklad do opening tip. pozniej sie nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez większą część meczu zle nie było, ale w tak okrojonym składzie to pary brakło niestety, trzeba oddać nugs że rzutowo 4q bardzo ładnie. Memo pewnie out już w tych play off no i AK by sie zajął melosławem, ale co zrobić tak nasz los :(

wlasciwie to zaklad dalej jest na stole :P

 

anyway, zapowiadala sie fajna seria, ale to juz chyba koniec Jazz w tych playoffs. bez Kirilenki i Okura wasza obrona bedzie po prostu tragiczna. 6'9 wysocy bez shotblocking bronia pomalowanego, a wasi obroncy na Melo to jakies Milesy i MAtthewsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W tej serii Okur zrobi różnice.

to trafiłeś bezbłędnie z prognozą :-(

wykrakałem...

 

ogladłem mecz, kiedy w trzeciej kwarcie grali na styku, kiedy Williams robił co chcicał z obroną Nuggets, wiedziałem, że i tak tego nie wygramy, że zabraknie energii na końcówke, nie da się wygrać meczu PO 7 zawodnikami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem Jazz jest to, że mają dwóch świetnych PFów, dobrych na tablicy ale żenujących w interior D. Dlatego jeżeli Booz ma zmienić zespół, to najlepiej Chicago. Będzie grał zajebiste picki z Rosem, a obrone ratuje Noah. Z miejsca contender. Tak w skrócie i uproszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem Jazz jest to, że mają dwóch świetnych PFów, dobrych na tablicy ale żenujących w interior D. Dlatego jeżeli Booz ma zmienić zespół, to najlepiej Chicago. Będzie grał zajebiste picki z Rosem, a obrone ratuje Noah. Z miejsca contender. Tak w skrócie i uproszczeniu.

contender do czego ? do wejscia do playoffs ? do kogokolwiek dojdzie Boozer to w zadnym stopniu go nie wzmocni - nie zapominajmy ze to byl jego CY, w przyszlych sezonach bedzie jak zwykle gral sobie po 40-60 meczow, polowe z nich grajac kontuzjowany i majac wyjebane. Boozer i contender, give me a fucking break :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem Jazz jest to, że mają dwóch świetnych PFów, dobrych na tablicy ale żenujących w interior D. Dlatego jeżeli Booz ma zmienić zespół, to najlepiej Chicago. Będzie grał zajebiste picki z Rosem, a obrone ratuje Noah. Z miejsca contender. Tak w skrócie i uproszczeniu.

contender do czego ? do wejscia do playoffs ? do kogokolwiek dojdzie Boozer to w zadnym stopniu go nie wzmocni - nie zapominajmy ze to byl jego CY, w przyszlych sezonach bedzie jak zwykle gral sobie po 40-60 meczow, polowe z nich grajac kontuzjowany i majac wyjebane. Boozer i contender, give me a fucking break :|

to ciekawe bo zdaje się, że miał już dwa sezony gdzie grał na tak samo wysokim poziomie jak w tej chwili, nie opuszczając masy meczów i nie było to CY. To jest wybieganie w przyszłość, nie czas i nie miejsce na to, ale ja oglądając wczoraj Cavs-Bulls odniosłem podobne wrażenie co Findek Boozer idealnie pasowałby do Bulls chociaż by stali się contenderem brakowałoby tam jeszcze kogoś np. JJ.

 

Kolejne kontuzje w Jazz i seria, która mogła być jedną z najciekawszych może szybko zamienić się w najbardziej jednostronną, bez Kirilenki i teraz jeszcze bez Okura w ogóle nie ma kto bronić kosza Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boozer-Noah to dalej jest dosyc zalosna obrona. zeby tam powstal contender to musialby przede wszystkim dojsc ktos utalentowany, bo Bulls wielu takich nie maja. jakby doszedl Bosh + JJ, to dopiero wtedy mieliby szanse na mistrzostwo. w przeciwnym wypadku moga byc na poziomie Jazz sprzed kontuzji czyli dobra druzyna na 2 runde, ale juz niespecjalnie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mehmet Okur who was injured with eight minutes left to play in the second period of the Utah Jazz first play-off game against the Denver Nuggets had his MRI taken this morning. The MRI has shown that there is a torn in the Achilles tendon, and that the star center will have to be operated on this week. Memo who was extremely disappointed when we spoke to him, said that everything will be clearer after the operation, but he is down that he will not be able to be with his teammates for the remaining play-off games.

potwierdziło się najgorsze, Memo długo nie zagra... miejmy nadzieje, ze operecja przebiegnie bez komplikacji i kontuzja nie przeciegnie się na okres przygotowawczy do następnego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdziło się najgorsze, Memo długo nie zagra... miejmy nadzieje, ze operecja przebiegnie bez komplikacji i kontuzja nie przeciegnie się na okres przygotowawczy do następnego sezonu

 

This is the same injury Elton Brand suffered in August 2007 that caused him to miss all but eight games of that upcoming season. Okur will miss somewhere between six and nine months after having surgery, and should be targeting late December for a return to action.

 

Wiec chyba się przeciągnie, no to teraz wyjdzie krótka ławka Jazzmanow, albo zajebistość Millsapa i Boozera.

Tak czy siak, mam nadzieje, ze odpadną szybko. Jeszcze 3 mecze i bede szczesliwy, sorry elwariato :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okur podobno dostal przeciwbolowy zastrzyk na obolaly Achilles...ogolnie swietna sprawa, mozna by powiedziec ze bylo to do przewidzenia ze tak sie stanie, az dziwie sie ze sam Okur podjal takie ryzyko(o ile wiedzial) no i managment sie zdecydowal(wiedzieli na pewno jakie jest ryzyko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowity pech z Memo, chciałoby się powiedzieć, że Jazzmanom zawsze wiatr w oczy... ciekawe co to będzie z Memo z tak poważną kontuzją, jak on już ma 31 lat i jest białym wysokim centrem... czarno widzę...

 

ale mam poczucie, że Jazz na pewno będą nadal walczyli i zobaczycie, że w mniej niż 6 meczach nie odpadną. miejsce Okura będzie musiał zająć Fesenko a na coś tam go stać, przynajmniej w obronie powinno być lepiej jak on będzie grał

 

ajwiększym problemem Jazz jest to, że mają dwóch świetnych PFów, dobrych na tablicy ale żenujących w interior D.

 

Findek, mam prośbę, żebyś nie wypowiadał się, jeśli nie za bardzo masz pojęcie o jakimś zawodniku. co do Boozera to ok, każdy o tym wie, ale Millsap to zupełnie inna historia. to jest obok AK i Matthewsa najlepszy obrońca Jazz i na pewno najlepszy podkoszowy.

 

jedynym problemem tej pary jest to, że są obaj undersized. na szczęście jednak Den dla mnie są akurat słabsi pod koszem od Jazz, bo jest tam tylko taki trochę niewyraźny Nene, bo Martin i Andersen to wielkie dziury a ataku, a w obronie obaj też nie byli sobą

 

problemem Jazz jest Anthony i trochę Smith, który odmienił los GM1. ważne żeby Miles, jedyny obrońca Jazz, który dorównuje Anthony'emu wzrostem, nie wpadł w foul trouble jak w sobotę no i Melo aż tak dobrego drugiego meczu nie powinien mieć. jeśli tak będzie to widzę szansę dla Jazz

 

generalnie głowy do góry fani Jazz, Den to jest na pewno zespół do pokonania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek, mam prośbę, żebyś nie wypowiadał się, jeśli nie za bardzo masz pojęcie o jakimś zawodniku. co do Boozera to ok, każdy o tym wie, ale Millsap to zupełnie inna historia. to jest obok AK i Matthewsa najlepszy obrońca Jazz i na pewno najlepszy podkoszowy.

 

Findek ma sporo racji. Problemem Jazz od lat jest interior D, Millsap to może i twardziej, ale nie jest shotblockerem, nie jest ostatnią linią obrony. Nie można na nim oprzeć defensywy zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek ma sporo racji. Problemem Jazz od lat jest interior D, Millsap to może i twardziej, ale nie jest shotblockerem, nie jest ostatnią linią obrony. Nie można na nim oprzeć defensywy zespołu.

Znaczy jedno jest faktem że Sapowi zamiast bloku przytrafi się czasem faul bo mu braknie tych centymetrów, to jest jego minus, ale on jest shotblocerem i jest typem w obronie który potrafi właściwie wszystko, porównanie do Booza ma się jak pięść do nosa :) Chociaż nawet i Carlos ostatnio nie jest już takim mięczakiem w obronie, vide nawet ten ostatni mecz 3 bloki z znikąd się nie biorą, ale fakt faktem że brakuje wysokiego kolesia pod koszem, jednak Booz i Sap to niska linia. tutaj sporo zalezy od Sloana, musi wprowadzić do gry Fessa albo Kostę, bo bez tego to ni jak wygrać nie da rady, 7 chłopaków po stronie Jazz poprostu bedzie zbyt zmęczonych aby unieść na swoich barkach ten zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shotblockerem to jest Tim Duncan, Dwight Howard, Kevin Garnett. Dalej Pau Gasol, czy choćby tacy gracze, jak Noah czy nasz Gortat. Millsap może być dobrym obrońcą, ale nie można na nim oprzeć defensywy zespołu. W przeciwnym razie już dawno grałby w pierwszej piątce, a Spurs czy Lakers w trzech poprzednich latach w play-off nie zdobywaliby przeciwko Utah punktów z taką łatwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shotblockerem to jest Tim Duncan, Dwight Howard, Kevin Garnett. Dalej Pau Gasol, czy choćby tacy gracze, jak Noah czy nasz Gortat. Millsap może być dobrym obrońcą, ale nie można na nim oprzeć defensywy zespołu. W przeciwnym razie już dawno grałby w pierwszej piątce, a Spurs czy Lakers w trzech poprzednich latach w play-off nie zdobywaliby przeciwko Utah punktów z taką łatwością.

Kompletna nie znajomość tematu, Jednak Booza ciężko wygryźć z 5, a poza tym przeważnie grają obok siebie, dwa lata temu to Sap grał po naście minut, a zeszły sezon był tak niefartowny że nikt w Utah nic nie grał, no pozatym koleś defensorem na wielkich centrów tej ligi nie jest, ma 203 to jak na pf jes wcale nie za wysoki ale spoko daje radę przeciwko właściwie wszystkim silnym skrzydłowym tej ligi. Blokuje 1.2 na 27 min gry myślę ze spoko do 2.0 by dociągnął. Ale na bank zobaczymy, jeśli Booz odejdzie( co pewne nie jest).

 

A z dzisiejszych newsów to Memo nie wystapi już w tym play off, ba on nie wystapi raczej nawet na początku nadchodzącego sezonu. Dziś Beast Fess zajmie jego miejsce :)www.deseretnews.com/photos/midres/2689993.jpg

 

"He (Fesenko) is a bigger, stronger guy than the other guy (Koufos) and I think that, hopefully, will help us. We'll see what happens." to fragment naszej dyskusji z kumplem z Jazz redakcji:

Ja -z tego wylada że Sloan nawet nie zna ich nazwisk :)

 

dmasta -hehe, na Fesa wola Big guy, a na Koste Other big guy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.