Skocz do zawartości

Hu is de best? plebiscyt MVP?


Koelner

Kto?  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?



Rekomendowane odpowiedzi

Lebron, dołącza do grona graczy których nie lubię ale cenię za postawę na boisku, to ekskluzywne grono graczy w moim prywatnym szeregu liczy sobie ... 1 gracza obecnie :D Kobe był do finału z Magic, mama nadzieje że po serii z Jazz nie będę go musiał włączyć z powrotem.

 

W sumie to NBA jak i większość lig pro mają stały skład gości będących w kolejce po takie nagrody, dlatego też oceniam poziom ligi z lat 90 za wyższy bo było bardziej z czego wybierać. Teraz w tym sezonie to jest 1James2Durant( w po niezbyt to już tak różowo wyglądało, zresztą pod koniec rs też, ale gratki dla kolesia bo sam potrafił wygrywać mecze dla swojej drużyny)3Wade, i tyle myślę, chyba nawet fani lakers się zgodzą że pomimo solidnych jak na Bryanta statystyk, za bardzo nie był w tym roku w rywalizacji.

 

Co do ważności ppg, to jasne fajnie by było dać jakiegoś wyjebistego w obronie kolesia jak Dwight, przed durexem czy Wadem, ale tak jak ja na to patrze to obaj ci kolesie miają większy wkład w sukcesy swoich drużyn, albo może tak Magic bez Howarda by dalej byli dobrą druzyną, zabrać OKC i Heat ich liderów to zrzucenie ich do poziomu co najwyrzej ok 30 wygranych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ważności ppg, to jasne fajnie by było dać jakiegoś wyjebistego w obronie kolesia jak Dwight, przed durexem czy Wadem, ale tak jak ja na to patrze to obaj ci kolesie miają większy wkład w sukcesy swoich drużyn, albo może tak Magic bez Howarda by dalej byli dobrą druzyną, zabrać OKC i Heat ich liderów to zrzucenie ich do poziomu co najwyrzej ok 30 wygranych

Mam to samo zdanie na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak pisał że skandalem jest że jednomyślnie LBJ nie został wybrany MVP. Ale co powiemy o tym że dla części "ekspertów" był dopiero trzeci.

 

W sumie nie pamiętam kiedy tak wcześnie w sezonie było po zawodach. Zawsze były jakieś wątpliwości, konkurenci tymczasem w tym sezonie nic. Mam nadzieję że w następnym sezonie Durex,DWade czy Rose będą mieli większe wsparcie od drużyn i wybór MVP dostarczy większych wrażeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O a teraz sprawdziłem, jak sie głosy rozkładały i Deron nr 9, no no bardzo ładnie, ja dziś się kłóciłem( za mocne słowo, ale nich zostanie) że to dla mnie Booz robił lepszą robotę, na pewno był bardziej przewidywalny i stały w osiągnięciach, ale o nim nikt się nawet nie zająknął to jednak pokazuje jak to głosowanie jest prowadzone, jak dla mnie trochę według własnego widzimisię, nie do końca rzetelnej analizy. Nie mówi że Deron przeceniony a Booz nie doceniony, bo Will był najlepszym pg w tym sezonie( nich będzie że obok Nasha ;) ) a Booz gdzieś tak nr 4/3 pf no ale zawsze, wstawianie Jacksona, Bosha nawet Amare a o nim nawet wzmianki :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.