Skocz do zawartości

Hu is de best? plebiscyt MVP?


Koelner

Kto?  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?



Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy zawodnik indywidualnie - LBJ

Najlepszy zawodnik ,który najbardziej wpływa na grę zespołu - LBJ

Ulubiony gracz (polecam np. Gortata czy Iljasowe czy Hedo) - Tyreke Evans, JJ Redick, Courtney Lee, Shaun Livingston- to ta 4 której chyba najbardziej kibicowałem w tym sezonie, Evans wciągnął mnie na swój bandwagon i dobrze mi z tym, po stronie jj byłem praktycznie od początku, Lee wiadomo za zeszły sezon chciałem żeby rozwinał skrzydła w gówno wartym NJN i tu mnie troche zawiódł, a Livingston - zawsze lubiłem jego grę a po kontuzji gorąco kibicowałem mu aby wrócił do ligi...

Coś dla tego forum czyli kto ma najlepsze +/- ,wpływa na drtg,ortg ,co tam jeszcze jest - Może troche nie do końca ale jest liderem w zbiórkach, blokach ( drugi rok z rzędu), procencie z gry i DD i nie wypada go nie wcisnąć gdziekolwiek - Dwight Howard

Zawodnik bez którego nie widzę tej ligi - Jeżeli Shaq odejdzie to bedzie brakowało jego osoby, ja tam zawsze byłem i będę wielkim fanem.

Najlepszy gracz najlepszej ekipy - LBJ

Najlepiej gdybyś więcej nie używał słowa Orlando w przypadku wywiadów dotyczących gdzie będziesz grał w przyszłości award - Tracy Fucking McGrady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie kto jest prawdziwym MVP ? Steve Nash. sprawil ze ja wygladam jak legit MVP candidate (prowadze). walic making teammates better - Nash czyni fanow lepszymi. wyobrazacie sobie co by bylo jakby byl generalem i prowadzil armie ? tylu ludzi uczynil by lepszymi, ze nikt by z nim nie wygral.

Otwórzcie nowy temat, bo Łapu-capu nie zniesie takiej porcji głupot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie kto jest prawdziwym MVP ? Steve Nash. sprawil ze ja wygladam jak legit MVP candidate (prowadze). walic making teammates better - Nash czyni fanow lepszymi. wyobrazacie sobie co by bylo jakby byl generalem i prowadzil armie ? tylu ludzi uczynil by lepszymi, ze nikt by z nim nie wygral.

o k**** :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Trollu,

musisz zrozumieć, że najważniejszą cechą sarkazmu jest to w jaki sposób zdanie zostaje wyartykułowane. Sarkazm w piśmie się nie sprawdza, zwłaszcza ze strony kogoś kto nie jest znany z żartobliwego stylu, żarty mu nie wychodzą, jest powszechnie znany jako heretyk i głosi teorie, które inni traktują jako żart a okazuje się że Bast "means it". Więc jeżeli ktoś taki jak Ty bawi się sarkazmem, nie może mieć pretensji do innych że nie widzą jego prawdziwych intencji.

 

Nawet nie przeczytałem tego posta, zobaczyłem tylko słowa-klucze: Nash, MVP, coś o generale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mamy mały skandal - LeBron nie został wybrany jednogłośnie. dwunastu ślepców nie było w stanie wykrzesać z siebie resztek obiektywności.

powinien byl przed sezonem powiedziec, ze bedzie gral z kontuzjowanym elbow - wtedy na pewno dwunastu slepcow czcilo by LeBrona jak bostwo. bylby Jezusem, a oni jego apostolami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy mały skandal - LeBron nie został wybrany jednogłośnie. dwunastu ślepców nie było w stanie wykrzesać z siebie resztek obiektywności.

Eeee... chyba ślepców było tylko 7 jednak ;)

 

Po obejrzeniu ceremonii, śmiało mogę stwierdzić, że Brown jest jednak totally retarted. Zwłaszcza chwile przed rozpoczęciem przemówienia i sam początek speech'u to potwierdzają.

 

Kogoś dziwi, że Kobe nie dostał żadnego 1st place vote'u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade znalazł się tak wysoko w rankingu tylko ze względu na postawę pozostałych grajków Miami w PO. Grali poniżej poziomu NJN stąd wiele osób pomyślało, że tylko dzięki DW Miami wygrali 47 spotkań. A wcale tak nie było, na dodatek jego opieprzanie się w pierwszej części sezonu urwało nam kilka W. Po ASG grał już swoje ale na pewno nie był to jakiś magiczny sezon w jego wykonaniu.

 

Howard musi schować frustrację do kieszeni i wtedy zacznie być dostrzegany. Rozumiem, że sędziowie nie traktują go za dobrze ale gracz takiej klasy nie może mieć 5 fauli na mecz. Daje się zdecydowanie za łatwo prowokować. Jeśli poprawi się w tym elemencie to punkty i czas gry zdecydowanie pójdą w górę co na pewno przełoży się na więcej głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade znalazł się tak wysoko w rankingu tylko ze względu na postawę pozostałych grajków Miami w PO. Grali poniżej poziomu NJN stąd wiele osób pomyślało, że tylko dzięki DW Miami wygrali 47 spotkań.

głosowanie odbyło się przed PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.