Skocz do zawartości

Mundial 2026


Życie_to_mem

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, jack napisał(a):

Najgorszą drabinę ma grupa F. 

1 drużyna dostanie Maroko

2 drużyna zagra z Brazylią

3 drużyna ma szanse zagrać Egiptem/Iranem lub USA

Patrząc jak Holandia i Japonia wyglądają, to w sumie nie wiem, kto kogo ma się obawiać :)

Bardzo mocne pary się szykują.

A na drugim brzegu, np. RPA-Kanada

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcom i temu durniowi na ławce należy sie wypad z turnieju jak najszybciej. No jak można wystawić 1 skład na taki mecz? I to pi****lenie o rytmie meczowym, chyba nie ma nic głupszego. Nie dać szansy zagrania na mundialu tym wszystkim co tam pojechali, haverzt neuer kimmich tah wirtz chociaz ich mogl posadzić, dramat ludzi ten nagelsman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, marzec napisał(a):

Niemcom i temu durniowi na ławce należy sie wypad z turnieju jak najszybciej. No jak można wystawić 1 skład na taki mecz? I to pi****lenie o rytmie meczowym, chyba nie ma nic głupszego. Nie dać szansy zagrania na mundialu tym wszystkim co tam pojechali, haverzt neuer kimmich tah wirtz chociaz ich mogl posadzić, dramat ludzi ten nagelsman.

yup, Nagelsmann to niesamowity zjeb

27 minut temu, DRK napisał(a):

Neuer w meczach z Curacao, WKS i Ekwadorem obronił trzy strzały, cztery razy wyciągał piłkę z siatki.

Neuer zawsze byl overrated

26 minut temu, P_M napisał(a):

Ekwador zasłużenie wygrał dzisiaj. Angulo co kręcił Niemcami, jak szalony. Ogólnie Ekwadorczycy na tle Niemców niewiarygodnie szybcy i atletyczni.

Pieknie grali, ogolnie intensywnosc meczy skoczyla odkad gra kazdy o cos

ta 1 bramka niemcow w ogole jakim cudem zostala uznana jak chlop podniosl noge nad glowe Ekwadorczyka i jeszcze go chyba nia trafil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kubbas napisał(a):

 

ta 1 bramka niemcow w ogole jakim cudem zostala uznana jak chlop podniosl noge nad glowe Ekwadorczyka i jeszcze go chyba nia trafil?

Mam wrażenie, że na tym Mundialu jest naprawdę fatalne sędziowanie. Tu już było łamanie protokołu Var i cofanie akcji po czasie (mecz Usa), mnóstwo kontrowersji ( cofnięty karny Francji, nie uznany gol Viniciusa)i niezrozumiałych decyzji ( dzisiejszy gol dla Niemców, brak karnego dla Ghany). Kuriozalna czerwona za zasłonięcie ust(Paragwaj).

Jeśli już w fazie grupowej są takie rzeczy, to co będzie się działo w fazie pucharowej, gdy takie rzeczy zadecydują o wyniku, bo póki co te decyzje, aż tak bardzo nie wypaczały jeszcze wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, The Game 85 napisał(a):

Mam wrażenie, że na tym Mundialu jest naprawdę fatalne sędziowanie. Tu już było łamanie protokołu Var i cofanie akcji po czasie (mecz Usa), mnóstwo kontrowersji ( cofnięty karny Francji, nie uznany gol Viniciusa)i niezrozumiałych decyzji ( dzisiejszy gol dla Niemców, brak karnego dla Ghany). Kuriozalna czerwona za zasłonięcie ust(Paragwaj).

Jeśli już w fazie grupowej są takie rzeczy, to co będzie się działo w fazie pucharowej, gdy takie rzeczy zadecydują o wyniku, bo póki co te decyzje, aż tak bardzo nie wypaczały jeszcze wyników.

masz racje ale wydaje mi sie ze w pucharowej juz beda najlepsi sedziowie

marciniak jak na razie drugi mecz dopiero bedzie sedziowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał(a):

Neuer zawsze byl overrated

My chyba w tym tygodniu to na ścieżkę wojenną wejdziemy 😄

Neuer absolutnie nie był overrated, za 2014 rok to nawet powinien ZP dostać no ale bramkarzom zawsze kutas do dupy przy tej nagrodzie.

Godzinę temu, The Game 85 napisał(a):

 Kuriozalna czerwona za zasłonięcie ust(Paragwaj).

Podziękuj Viniemu za tą durną zasadę. Niemniej Bellingham np. z Ghaną za to nie dostał, a największym problemem znów -tak jak w przypadku bramkarza, którzy przy rzucie karnym nie może rozpraszać strzelca- jest sam przepis, gdyż ten mówi o czerwonej w przypadku konfrontacji, ale czymże jest konfrontacja tego już przepisodawca nie określa, więc ponownie sędzia może dowolnie sobie interpretować. Jedyne co to chociaż zostanie mem z tego: "AFTER REVIEW! NUMBER TEN! PARAGUAY! COVER HIS MOUTH! DECISION IS RED CARD!"

Sędziowie są słabi póki co. Nie jest to jeszcze Korea i Japonia 2002 (w szczególności Korea), ale jest blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kubbas napisał(a):

tak z ciekawosci bo ogladam usa turcja

w drugim meczu czyli australia paragwaj ustawili sie na remis czy normalnie grali ktos oglada?

Remis dawał obu ekipom awans, więc zero zaskoczenia odnośnie wyniku. Ja też oglądałem turcja-usa z tego powodu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, The Game 85 napisał(a):

 Kuriozalna czerwona za zasłonięcie ust(Paragwaj).

Kuriozalny jest przepis. Decyzja jak najbardziej prawidłowa, zgodna z przepisami. 

W hokeju jakby kary były za trashtalk, to cały czas mecze 3 na 3 by były. Przepis głupi jak sam łysy z...e Szwajcarii. Taka wizytówka Imfantino. W sumie, to jedna z wielu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kubbas napisał(a):

 

Neuer zawsze byl overrated

 

???

https://en.wikipedia.org/wiki/IFFHS_World's_Best_Goalkeeper

Na linii gorszy chyba tylko od Buffona, porównywalny z Courtois, ale zdecydowanie najlepiej grający nogami i wprowadzający piłkę rękoma. Sorry, ale jedna z dziwniejszych tez jakie słyszałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.