Skocz do zawartości

WCF: (1) Oklahoma City Thunder vs. (2) San Antonio Spurs


barcalover

WCF: OKC vs. Spurs  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 18.05.2026 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

A idżcie w cholerę. Myślałem ,ze mamy jeszcze rok czy dwa zanim ten kosmita przejmie ligę no ale jak widac to już ten moment. 3 rok z lidze i już idzie po tytuł i to może być większa dominacja niż miał ktokolwiek poza Celtami Russella.. 

Zwłaszcza jęsli Holmgren ma być w tej serii tak beznadziejny.. Jalen o dziwo jak na kontuzję zagrał bardzo dobrze. No ale Victor to zagrał swój najlepszy mecz w tych PO..Kosmita

2 godziny temu, barcalover napisał(a):

Wembiego, który pokazuje, że jest najlepszym graczem na świecie już teraz

A krytykowałes mnie jak pisałem coś takiego październik/listopad zeszłego roku.. No cóż jestem fanem Victora jeszcze zanim trafił do NBA ale facet jest nie do zatrzymania na ten moment ale i tak Thunder było blisko złamania Spurs

Przepaść miedzy Spurs Thunder a reszta ligi jest tak ogromna ,że nie wiem co poza kontuzjami może tu zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs będą mocno potrzebować Foxa, tzn. Harper ma świetny support w postaci Wembanyamy i Castle'a - ale bardzo brakowało im trzeciego ballhandlera i prawie przez to przegrali mecz. 

Wszystkie meczapowe przewagi potwierdził ten G1, tak że niby Thunder prawie wygrali z fatalnym SGA i Holmgrenem w ataku, ale też trzeci sezon z rzędu (Mavs, Nuggets, Pacers) gdzie z poważnym rywalem pada ich atak w playoffach, a Spurs mają atletyzm na który za bardzo Thunder nie ma odpowiedzi, więc jednak inna przegrana niż te G1 z Pacers i Denver rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMeF napisał(a):

Spurs będą mocno potrzebować Foxa, tzn. Harper ma świetny support w postaci Wembanyamy i Castle'a - ale bardzo brakowało im trzeciego ballhandlera i prawie przez to przegrali mecz. 

Na pewno tak, pytanie czy ten Fox im pomoże w ataku na tyle, żeby po odjęciu jego defensywy, być plusowym graczem w tej serii. Dużo zależeć będzie od tego czy będzie mu wpadać trójka, ale no, nie postawiłbym wielkiej kasy, że będzie mu ona wpadać.

Tak czy siak Spurs w obecnej chwili nie mają wyboru i jak Fox będzie się nadawał do gry, to będzie grał. Jednak w kontekście przyszłego sezonu na miejscu GMa Spurs, oglądając te PO, a zwłaszcza ten G1 z Thunder, miałbym mnóstwo znaków zapytania pod nazwiskiem Foxa. Dużo lepiej by w Spurs pasował trzeci ballhandler z pozycji skrzydłowego - jakiś Siakam, Wagner, kiedyś bym powiedział Ingram, ale dziś to nie. W każdym razie zakładając raczej pewne postępy na piłce Harpera i być może Castle, Fox niedługo będzie zbędny, bo w jego miejsce wystarczy będzie ściągnąć jakiegoś solidnego combo guarda na ławkę - chyba najłatwiejszy typ gracza do znalezienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pepis21 napisał(a):

Serio Wemby coś takiego odwalił? Zaczyna chłopak trochę za bardzo się czuć coś.Ooczywiście bez zawieszenia będzie.

Naogladal się Zidana w dzieciństwie i naśladuje. 

Z drugiej strony przydałby sie wembemu mecz odpoczynku po gm1. Mecz bedzie i tak przegrany a  wtym czasie reszta zespolu musialaby przejac odpowiedzailnośc co moze poszezyloby im automatycznie rotację. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał(a):

Na pewno tak, pytanie czy ten Fox im pomoże w ataku na tyle, żeby po odjęciu jego defensywy, być plusowym graczem w tej serii. Dużo zależeć będzie od tego czy będzie mu wpadać trójka, ale no, nie postawiłbym wielkiej kasy, że będzie mu ona wpadać. 

Tak czy siak Spurs w obecnej chwili nie mają wyboru i jak Fox będzie się nadawał do gry, to będzie grał. Jednak w kontekście przyszłego sezonu na miejscu GMa Spurs, oglądając te PO, a zwłaszcza ten G1 z Thunder, miałbym mnóstwo znaków zapytania pod nazwiskiem Foxa. Dużo lepiej by w Spurs pasował trzeci ballhandler z pozycji skrzydłowego - jakiś Siakam, Wagner, kiedyś bym powiedział Ingram, ale dziś to nie. W każdym razie zakładając raczej pewne postępy na piłce Harpera i być może Castle, Fox niedługo będzie zbędny, bo w jego miejsce wystarczy będzie ściągnąć jakiegoś solidnego combo guarda na ławkę - chyba najłatwiejszy typ gracza do znalezienia.

Fox będzie zbyteczny jakoś od października, Harper to potencjał na top5 ligi, on jest lepszy niż Edwards czy Cade byli w jego wieku - ale na razie to jedyny obwodowy Spurs, który ma dobrego pull-up jumpera. Wygrana, wygraną, ale dużo było u Spurs bałaganiarskiej koszykówki w 4Q. 

Swoją drogą, Fox to n-ta kontuzja po bezmyślnym rzucaniu się w nogi przez rywala (Dosunmu), ciekawe kiedy liga zacznie to penalizować flagrantami, bo ciężko może być Foxowi wrócić w dobrej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pepis21 napisał(a):

Serio Wemby coś takiego odwalił? Zaczyna chłopak trochę za bardzo się czuć coś.Ooczywiście bez zawieszenia będzie.

Caruso specjalnie się nadział na bark Wembiego, ten sam case co w półfinałach, ja bym go zawiesił zanim kogoś poważnie skontuzjuje, bez kary będzie tylko gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Pepis21 napisał(a):

Serio Wemby coś takiego odwalił? Zaczyna chłopak trochę za bardzo się czuć coś.Ooczywiście bez zawieszenia będzie.

...to to za takie coś mają flagranty dawać w playoffs? please.... jak za ten łokieć to powinien jeden mecz odpocząć tak tutaj to już trochę polowanie na czarownice robicie. Offens i tyle.

I tak trzyma w miarę nerwy na wodzy zważywszy na to jak przy prawie każdej obecności pod koszem dostaje po łapach albo z bara w plecy od Dorta przy postupach : )

A, i niech ta cip.a Holmgren, drugi w głosowaniu na obrońcę roku przeca, pokaże że jest wart tych głosów, bo bronienie Wemby'ego niższymi o głowę zawodnikami to tak so-so wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jok mądrze puścił Spurs przodem by oklepali tych cheatersów z Oklahomy, a z Wembym rozliczy się na równych warunkach

 

a no i jeszcze przy okazji pięknie zbaitował Wolves, którzy się tak podniecili awansem, że skończyli jako team w rozsypce bez większych perspektyw z obecnym core

Geniusz ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

zbaitował Wolves, którzy się tak podniecili awansem, że skończyli jako team w rozsypce bez większych perspektyw z obecnym core

Że niby Denver ma jakieś lepsze perspektywy??? Mając 215 mln za rok bez nowej umowy dla Paytona z ifatalną umową Brauna ? Sota na dzień dzisiejszy ma 190 za rok i do podpisania Donsumu.. 

Z tym ,że w obecnym układzie Sota to maks 2 runda a Denver maks pierwsza. Bo finały Zachodu są zabetonowane na lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał(a):

Że niby Denver ma jakieś lepsze perspektywy??? Mając 215 mln za rok bez nowej umowy dla Paytona z ifatalną umową Brauna ? Sota na dzień dzisiejszy ma 190 za rok i do podpisania Donsumu.. 

Z tym ,że w obecnym układzie Sota to maks 2 runda a Denver maks pierwsza. Bo finały Zachodu są zabetonowane na lata

oczywiście, że mają lepsze, bo mają Jokicia, a jakbym chciał Cb poprosić o opinie nt. Nuggets to bym może i poprosił, ale jak widać bez sensu skoro liczysz wszystkie umowy a wiadomym jest, że pójdzie przebudowa tylko niewiadomo jak duża

Braun lub Cam na pewno polecą, zobaczymy na ile zgodzi się Watson, może ta kontuzja pomoże paradoksalne go zatrzymać

zeszłoroczni Nuggets dali siedem gier z Olahamą, jedyna na co było stać Wolves to pokonywanie drużyn z kontuzjami, a w momencie weryfikacji ugrali ile? 3 mecze na 12?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, n_i_m_h napisał(a):

I tak trzyma w miarę nerwy na wodzy zważywszy na to jak przy prawie każdej obecności pod koszem dostaje po łapach albo z bara w plecy od Dorta przy postupach : )

To LBJ powinien mieć opcję KO jednego gracza w każdym meczu bez kary:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Trzeba przyznać że całkiem skutecznie to sobie przepracowałeś 

a co, suche fakty już nawet bolą?

oczywiście mój pierwszy wpis był ironiczny, sam się obawiam zamknięcia ligi na lata, jednocześnie zabawne jest, że jak trzeba bylo przereagować z Gobertem i reszta to spustom nie było końca, ale jak nadszedł reality check (w podobie do Nuggets, niech będzie) to nagle już coś nie dociera i to wciąż moje urojenia i forma wyparcia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pepis21 napisał(a):

Serio Wemby coś takiego odwalił? Zaczyna chłopak trochę za bardzo się czuć coś.Ooczywiście bez zawieszenia będzie.

Shai troche bez echa przechodzi,  a tak bylo z Lakers:

i tak dzisiaj:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.