Skocz do zawartości

WCF: (1) Oklahoma City Thunder vs. (2) San Antonio Spurs


barcalover

WCF: OKC vs. Spurs  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 18.05.2026 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

W ogóle Thunder kończą tylko z jednym mistrzostwem (w jednym finale) te 3 lata dominacji w RS, i to jeszcze po G7, gdzie lider rywala zrywa achilles w pierwszej kwarcie. Nie powiem, żebym rozpaczał z tego powodu 

no w tym roku to była taka sobie dominacja, bo wszyscy wiedzieli że Spurs to ich nemesis + w sumie cały sezon grali bez 2 opcji a kluczową serię również bez 3..... a jednak oni jakoś to RS dowiezli na 1seed a w 7 meczowej serii z tym nemesis byli up 2-1, 3-2. W sumie nienajgorzej.

 

a RS24 to chooi nie dominacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

W ogóle Thunder kończą tylko z jednym mistrzostwem (w jednym finale) te 3 lata dominacji w RS, i to jeszcze po G7, gdzie lider rywala zrywa achilles w pierwszej kwarcie. Nie powiem, żebym rozpaczał z tego powodu 

Nie przesadzajmy z tą "dominacją", bo realnie to z 1,5 sezonu, w 2024 Celtics dominowali, OKC nawet blisko nie było, a w tym kontuzje ich niestety rozwaliły. 

Powiem wiecej, gdyby choć Ajay był zdrowy, wygraliby tę serie (i zapewne tytuł), ale nie był więc nie ma co dyskutować. 

Niemniej choć sercem jestem za Harperem (może nawet MVP.ligi zostanie) i SAS, to bez zmian, nawet z postępem Harpera oni przegrają za rok ze zdrowymi OKC, ktorzy są w 2 Apron i sporym podatku, ale nie muszą nic zmieniać.

Natomiast za dwa lata już SAS powinno być mocniejsze, bo OKC bedzie mieć problem: IH i Dort kończą umowy. W sumie wtedy bylby najlepszy czas na Giannisa onktórym pisal @BMF tylko raczej on nie będzie rok czekał....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dannygd napisał(a):

...OKC, ktorzy są w 2 Apron i sporym podatku, ale nie muszą nic zmieniać.

Natomiast za dwa lata już SAS powinno być mocniejsze, bo OKC bedzie mieć problem: IH i Dort kończą umowy. W sumie wtedy bylby najlepszy czas na Giannisa onktórym pisal @BMF tylko raczej on nie będzie rok czekał....

OKC niekoniecznie wyląduje w 2 Apron, a wręcz jeśli Prestiemu będzie zależeć, by tak nie było, to spokojnie to ogarnie, bo IH i Dort mają już teraz TO. Pisałem trochę o tym w temacie "lato".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają opcję na 46.800.000 w zespole na 250.000.000

zapas jeszcze mają z KW na 7M bo resztę oczywiście podpiszą. 
Nawet gdy wynegocjują nowe niższe kontrakty dla obu Hartena i Dorta to te kwoty będą właśnie wystawać ponad limit. 
Dolicz jeszcze cap holds 120% rookie scale dla #12 i #19 ( 5,8 + 3,8M). 
 

Apron 2 = 222M 

14 slotów zajętych bez 3 dyskutowanych kontraktów 

8 - 9 mln luzu bez nich 

 

16 max jak oleją KW. 

Genialny kontrakt Ajaya i sprowadzonego McC ratują tu sporo. 

Moim zdaniem poleca Wiggins lub/i Joe i to jest minimum 

lekkie trade up i pójście w 1 zamiast 2 rookie może pomóc 

Ale wtedy znowu 1 slot musisz zapewnić minimum. 

Moim zdaniem ta ekipa byłaby jeszcze lepsza gdyby ta kasa na Cheta poszła inaczej rozdysponowana. Ale on wbrew serii ze spurs mocno trzyma D podkoszowy.  Na bazie jednej rywalizacji nie powinni go ruszać.  To już gra bez Jalena choć gorsza to na przestrzeni RS była na wysokim poziomie. 

Trochę źle się to ułożyło. Ci co zawiedli lub byli nieobecni wypłatę już dostali a Ci co mieli negocjować obniżkę pensji pokazali się z rewelacyjnej strony. KW ma TO czy PO? 

TO widze. Leci. 

7,16 lzej. 

202.000.000

rookie 

rookie 

slot 

Harten 

Dort 

20.000.000 luzu gdzie rooks biora 9 

Za rok nic lepiej nie będzie bo wchodzi 60M SGA 

To pokazuje że bez sensu jest jechać na 3 maxy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tomek napisał(a):

Tylko, że to nic nie dowodzi.

Gameplay SAS, to krycie SGA i odpuszczenie rolsow.

Jok gra na innej pozycji, więc na niego plan mieli inny.

no rzeczywiście Jok grajac bezpośrednio na Wembiego miał znacznie prościej, jasna sprawa

ja tylko dyskretnie pokazuje jak łatwo kogoś zjebać by przy innej okazji przymknać oko na bardzo słabą serie gościa z historyczną głębią (niby) do serii ze Spurs, SGA był bez J-Duba 12-0 w PO, a bronili go goście w duzej mierze na rookie umowach, gdzie Jok musiał całą serię się zmagać z perspektywą kontuzjowanych trzech najlepszych defensorów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Tomek napisał(a):

Tylko, że to nic nie dowodzi.

Gameplay SAS, to krycie SGA i odpuszczenie rolsow.

Jok gra na innej pozycji, więc na niego plan mieli inny.

Przede wszystkim obaj Shai i Jokic są przykładami, że te niesamowite cyferki z regulara obecnie to chyba #nikogo, bo Jokic w ostatnich trzech sezonach w regularze notował z tego co widzę 32-12-9 na 71TS% z Minnesotą, a w playoffach było 26-12-9 na 57TS%, 29-11-8 na 60TS% i 26-13-9 na 55TS% z overall kompro-serią. 

Shai też kolejny raz zagrał dużo słabiej w playoffach niż regularze, więc można się zastanawiać nad wartością tych współczesnych 'rekordowych' cyferek z regulara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, BMeF napisał(a):

Przede wszystkim obaj Shai i Jokic są przykładami, że te niesamowite cyferki z regulara obecnie to chyba #nikogo, bo Jokic w ostatnich trzech sezonach w regularze notował z tego co widzę 32-12-9 na 71TS% z Minnesotą, a w playoffach było 26-12-9 na 57TS%, 29-11-8 na 60TS% i 26-13-9 na 55TS% z overall kompro-serią. 

Shai też kolejny raz zagrał dużo słabiej w playoffach niż regularze, więc można się zastanawiać nad wartością tych współczesnych 'rekordowych' cyferek z regulara. 

przecież Jok dwa sezony pod rząd ma kontuzjowaną rzucającą dłoń/łokieć, to kolejna rzecz, którą wszyscy ignorują

ale kolana Edwardsa to dramat na cały internet był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał(a):

Nie zabierajmy tego co im się należy. Świetni są ale nie zawsze w PO da się powtórzyć cyfry. 

Tak, są 'świetni', ale te niesamowite cyferki z regulara mają takie sobie przełożenie na playoffy (i statystycznie chyba mniejsze niż kiedyś), więc po playoffach gdzie obaj dali ciała (SGA) / bardzo dali ciała (Jokic) ciężko wracać do zachwytów nad cyferkami z regulara. Shai zjechał z 67TS% w regularze do 59% w PO / 54% ze Spurs, Jokic dostał lanie od Ayo Dosunmu i Terrence Shannona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.