Skocz do zawartości

Western Conference Semi Finals (2) San Antonio Spurs - (6) Minnesota TimberWolves


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, ignazz napisał(a):

Nie oglądałeś? Gościa nie trzeba bronić. Sam się obronił. Co ważne gracze Wilków byli tego samego zdania i go nie bronili w nocy. 
Z przebiegu serii widać że Minna ugrała tyle ile mogła. W takich okolicznościach należą im się gratulacje. Ale szacunek już nie. Bo to co ugrali zrobili po prostu grając „na aferę”.  Wyrwali co wyrwali. A dziś znowu głupio co akcje plecy VW popychali. Czasem sędzia się ogarnął i gwizdnął. Częściej dalej udawał StiwiLondera 

Przenoszę tutaj. 
 

No oglądałem. Najlepszy gracz serii w San Antonio , drugi najlepszy gracz serii grał z lekkim ograniczeniem a trzeci okazał sie petem. 
 

no , ale na WCF skończy się to bo tam już SGA i spółka będą za mocni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw nie ma co się nad typem zasadniczo znęcać, bo Wolves / Francuz zagrali na miarę oczekiwań, ale te playoffy chyba idealnie pokazują kim jest Rudy Gobert. Fajny matchup (Nuggets): super impakt, wynik ponad stan, bo jego słabości (zerowy skill w ataku) matchowane przez zerowy skill Jokicia w obronie pod koszem. Kiepski matchup (Spurs): słaba seria, jego słabości w ataku zaorały ofensywę Wolves (i tak nic z tego by nie było), a w obronie niby miał momenty, ale przez większość czasu Spurs robili co chcieli, bo raz, więcej biegania po obwodzie i mniej przewidywalna ofensywa, a dwa, w obecnej lidze top teamy zatrzymasz raz na jakiś czas, za dużo talentu. 

Sezony Randle'a w PO:

18-12-4, 43TS%

17-8-4, 49TS%

22-6-5, 62TS%

16-8-3, 48TS%

Szkoda, że rok temu Wolves spotkali Lolkers i posypanych Warriors, bo byłby solidny argument, że Randle to najgorszy playoff performer tej generacji, a tak ma jeden legit run do WCF.

Ciekawe co Wilczki zrobią z tym fantem w lecie, typuję, że nic, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

szacun fajne zachowanie.

 

wg mnie dziwaczne, tzn wpisuje się spójnie w image Anta, ale raczej silenie się na oryginalność niż coś fajnego.

Ogólnie bold move by Chris Finch z wrzuceniem Goberta na Castle'a i sprawdzenie jakim Castle jest shooterem. Okazało się, że dobrym, a Minny od początku przy tej zmienionej obronie widać nie do końca ogarniało rotacje, ale też trudno ogarniać jak Spursom wychodzo penetracje i trójka też siedzi. Tzn ciągle popieram ten ruch Fincha i szanuję ryzyko, no ale fchooi nie wyszło.

Fajny perfomance by Wolves w tych PO no ale wyżej dupy trudno podskoczyć.

Spurs zdajo się fchooi mocni, będzie piękna seria z OKC

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.