Skocz do zawartości

Drugie opcje w contenderach


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz ja Ci nic nie musze udowadniac , Ty postawiales teze to ja udowodnij , jak narazie zrobiles bardzo niewiele w tym kierunku...

moj argumntj est taki ze Suns wiele razy prowadzili w lidze w ORtg i jesli chodzi o ich ORtg w porownaniu do sredniej ligowej to notowali historyczne rezultaty. kontrargumentu nie uslyszalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja Ci nic nie musze udowadniac , Ty postawiales teze to ja udowodnij , jak narazie zrobiles bardzo niewiele w tym kierunku...

moj argumntj est taki ze Suns wiele razy prowadzili w lidze w ORtg i jesli chodzi o ich ORtg w porownaniu do sredniej ligowej to notowali historyczne rezultaty. kontrargumentu nie uslyszalem.

Zakładając na moment że to prawda co z tego wynika? Chyba ze mam rozumiem że to sztuka dla sztuki bo w PO sukcesu to nigdy nie przyniosło.

W 2004 Dallas przegrywa w pierwszej rundzie 4:1,

W 2005 porażka 4:1 w finale konferencji z SAS (a swoją drogą nie mieli tak słabych obrońców)

W 2006 porażka 4:2 w finale konferencji z DAL ( Dal posiada najlepszy atak i 11 obronę a na PG gra J Terry)

W 2007 porażka 4:2 w półfinale konferencji z SAS.

 

Dlatego co chcesz udowodnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając na moment że to prawda co z tego wynika? Chyba ze mam rozumiem że to sztuka dla sztuki bo w PO sukcesu to nigdy nie przyniosło.

W 2004 Dallas przegrywa w pierwszej rundzie 4:1,

W 2005 porażka 4:1 w finale konferencji z SAS (a swoją drogą nie mieli tak słabych obrońców)

W 2006 porażka 4:2 w finale konferencji z DAL ( Dal posiada najlepszy atak i 11 obronę a na PG gra J Terry)

W 2007 porażka 4:2 w półfinale konferencji z SAS.

 

Dlatego co chcesz udowodnić?

Widzisz bo teraz ten koles odpali cos o Nashu, bo ewidentne fakty o druzynie zostaly napisane, a gdy sie napisze cos o nim to Bast pisze ze team jest nalepszy w ataku i tak w kółko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to ma do rzeczy ? ich ofensywa byla na poziomie all-time w tych sezonach i to gdzie odpadali nie ma zwiazku z ta sprawa. ich ofensywa przynosila w PO sukcesy bo dalej byla swietna. mieli defensywa ponizej ligowej przecietnej, ale to wcale nie oznacza ze ich atak byl slabszy.

 

problem byl taki ze zawsze trafiali na silniejsza druzyne i dochodzily do tego kontuzje/zawieszenia. FWIW Suns w pelnym skladzie nikt nie pokonal w PO.

 

zreszta to zaden wstyd odpadac ze Spurs i Mavs z career playoffs Dirka (a zarazem pogromcow Spurs). przeciez to nie jest tak ze Suns odpadali po sweepach, gdzie nikt nie marzyl o wygranej jak np. NJN gdy tylko trafili na mocna druzyne zamiast wschodnich amatorow.

 

zreszta w ogole nie rozumiem tego zarzutu w stosunku do Nasha. byl liderem druzyny i na nim udalo sie zbudowac bardzo mocny zespol z graczy ktorzy wczesniej szczesliwie cisneli bilans na poziomie 25-30W. nie udalo mu sie wygrac tytulu, ale przynajmniej sa jakies powody/wymowki - kontuzje i zawieszenia. Malone ze Stocktonem grali razem jakies 3-4 razy dluzej niz Nash jako lider i rowniez nie zdobyli tytulu. Ewing jako lider mial ~8-9 letni prime i rowniez nie zdobyl tytulu. Robinson ~6 lat, bez tytulu. przynajmniej jak Suns przegrywali to nie bylo to z powodu Nasha, ktory w najwazniejszych seriach gral nawet lepiej niz w RS. Malone, Ewing i Robinson to znani playoff chokerzy, ktorzy grali tam znacznie gorzej niz w RS. takze nie bardzo rozumiem jak brak sukcesow w playoffs mialby byc zarzutem do Nasha, skoro to nie z jego winy Suns odpadali, a on gral nawet LEPIEJ niz w RS. jesli juz dyskredytujecie w ten sposob Nasha (w playoffs jego gra sukcesow nie przyniosla) to powinniscie to samo zrobic Pennym, KJem, Stocktonem, Ewingiem, K-Malonem, DRobem(jako lider) czy rowniez Lebronem. przynajmniej gdy ja hejtuje Lebrona to czepiam sie rzeczy w ktorych on zawinil (serie ze Spurs i Celtics, upset od Magic), a nie mowie ze "Lebron jest slaby a jego statystyki nic nie znacza bo nie przyniosly sukcesow w PO".

 

tak wiec:

1.Suns mieli all-time ofensywe.

2.Nash byl jej glownym filarem i bez niego nie wygladala nawet w przyblizeniu tak samo.

3.dwa pierwsze pkty sa dla mnie mocnym argumentem za tym ze Nash jest lepszym ofensywnie graczem niz Kobe, Lebron czy Wade. jego druzyny osiagaly lepsze rezultaty w ataku, a Nash bardziej sie do tego przyczynial niz ta trojka (APM najwyzsze w lidze od 03).

 

to oczywiscie nie ujmuje #23 i #24, a overall oczywiscie sa lepsi od Nasha ze wzgledu na defensywe, ale jesli spojrzymy na whole picture ofensywnie to niespecjalnie sa argumenty ktore popieralyby teze ze Nash jest gorszy skoro indywidualnie mial wiekszy wplyw i jego zespoly graly lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty glupoty piszesz....

Argumentem za tym ze Nash i PHX sa najlepsi mimo ze nie zdobylo tytulu jest to ze inni niektorzy allstary ich nie maja...ehhh

 

1.Suns mieli all-time ofensywe.

Wlasnie jak by Ci to napisac nie mieli , nie maja i w najblizszych latach sie na to nie zapowiada...

 

2.Nash byl jej glownym filarem i bez niego nie wygladala nawet w przyblizeniu tak samo.

Tak Nash jest liderem PHX ktorzy wydaje mi sie nie wejda do PO...

 

.dwa pierwsze pkty sa dla mnie mocnym argumentem za tym ze Nash jest lepszym ofensywnie graczem niz Kobe, Lebron czy Wade. jego druzyny osiagaly lepsze rezultaty w ataku, a Nash bardziej sie do tego przyczynial niz ta trojka (APM najwyzsze w lidze od 03).

Widze ze chyba nic Cie nie przekona do innego zdania, mysl sobie tak tylko za glosno o tym nie mow bo jeszcze Cie ktos wysmieje...

 

Ale pomalutku zdaje mi sie ze wiem o co Ci chodzi...

Mowisz ze Nash wplywa pozytywnie na zawodnikow z ktorymi gra i tu masz wiekla racje , tylko ze to jest tylko jeden w bardzo wielu elementow gry , i nawet w tym uwazam ze na chwile obecna sa od niego w tym elemencie lepsi( CP3 na przyklad).

Zebys mnie zle nie zrozumial Lubie gre Steva i lubie PHX , tylko nie uzwaj w stosunku do nich slowa all time bo zwyczajnie sie osmieszasz , oni nawet That time nie sa...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allen35 (Gregorius chyba też) ty w ogóle widzę, nie łapiesz ocb, nie?

Bast pisze o OFENSYWIE dlatego przywoływanie wyników całości ma się jak przysłowiowy piernik do wiatraka. Czemu? no to cię oświecę - na wyniki drużynowe oprócz ofensywy składa się również DEFENSYWA (słyszałeś takie słowo?)! Więc nie przywołuj tu wyników drużynowych, bilansów itd bo nie rozmawiamy jaką zajebistą drużynę stworzył Nash, bo to jest jasne, jest bilans, są wyniki w PO, dla Basta robili tyle ile mogli, ale cała reszta uważa, że nie osiągnęli nic specjalnego.

 

Więc rozdzielając na kilka wątków:

  • Bast ma rację, że mieli jedną z najlepszych ofensyw w historii ligi i świadczy o tym ich ORTG (uwaga Allen! nie ma tego w boxscore stats) i różnica w stosunku do średniej ligowej (cytat z Loraka). Jeśli chcesz z tym dyskutować to wskaż lepszą miarę OFENSYWY (nie drużyny) niż ORTG i wykaż że PHX byli w tym słabi.[/*:m:vnasznsy]
  • Bast nie ma racji w punkcie 2 swojego wywodu, bo Nash jest jak najbardziej do zastąpienia. Wygląda w PHX jak niezastąpiony z prostego względu - nie miał nigdy zajebistego zmiennika kreatora. Za niego wchodził Barbosa, który może być szybki, może ciepać trójki, ale kreatorem jest marnym. Jakby zmiennikiem Nasha był bardzo dobry kreator to sytuacja wyglądałaby kompletnie inaczej.[/*:m:vnasznsy]
  • Wreszcie rację ma Lorak, który słusznie i bardzo celnie wskazał, że sukces ofensywy Suns został zbudowany na tragicznej defensywie i kosztem defensywy. I Nash jak i całe Suns byli gotowi takie koszty ponieść co przełożyło się bezpośrednio na wyniki w PO prezentowane przez Gregoriusa.[/*:m:vnasznsy]

Zebys mnie zle nie zrozumial Lubie gre Steva i lubie PHX , tylko nie uzwaj w stosunku do nich slowa all time bo zwyczajnie sie osmieszasz , oni nawet That time nie sa...

nie osądzaj jak nie rozumiesz - Suns mieli najwyższy ORTG w 2005 i 2007 roku, a więc byli najlepsi that time. Jeśli tego nie rozumiesz i rzucasz textami nie ośmieszaj się to sam to robisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers 2001.

rzucali najwięcej z mistrzów ostatniej dekady .

 

 

Wreszcie rację ma Lorak, który słusznie i bardzo celnie wskazał, że sukces ofensywy Suns został zbudowany na tragicznej defensywie i kosztem defensywy. I Nash jak i całe Suns byli gotowi takie koszty ponieść co przełożyło się bezpośrednio na wyniki w PO prezentowane przez Gregoriusa.

amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie 16 z 30 drużyn . tylko tabela 16 zespołów grających w PO.

 

w 2005 gorsi byli tylko nest i memphis ,które rozegrały AŻ 4 mecz.

w 2006 kings ,bucks i lakers ,którym właśnie suns nabili pkt

w 2007 mieli Thomasa

w 2008 Nuggets zjedzeni przez Lakers ,Dallas przez New Orleans oraz Toronto przez Magic

 

faktycznie . mają się czym pochwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.