Skocz do zawartości

Czarodzieje(?) z Waszyngtonu


Arenas #0

Rekomendowane odpowiedzi

xamel na bank czytales i na bank pamietasz jak to wygladalo

Wizards nie chcieli go puscic Arenas chcial grac, oni mowili ze on jets nie gootwy on mowil ze zrobi to powoli i 2 razy konczylo sie to tak samo

jak Arenas wpadl do Grovera to powiedzial ze polowa miesni nog nie dziala tak jak nalezy, ze pewne partie wogole nie sa przygotowane do tego typu wysilku, czyja to wina ? moja ? Eddie Jordana ?

Arenas jak sam mowi to goofball, podszedl do rehabilitacja jakby to byla rehabilitacja zlamanego paznokcia, myslal ze zawsze byl jest i bedzie szybki, skoczny i wiecznie mlody, eee niespodzianka, troche lezenia w lozeczko, troche zanikow miesni i Gilbercik myslal ze pobiega wogole Obelisku, posciga sie z psami Obamy i bedzie fajnie, przykro mi ale nie tedy droga i po czesci winny jest temu kontrakt ktory dostal jak byl kontuzjowany co bylo lekka paranoja ze gosc ktory drugi sezon z rzedu nie gra nie wiadomo czy wroci do formy a dostaje 111 mil no to wez mi powiedz gdzie tu zostaly zastosowane takie srodki jak motywacja czy tez ''mam ochote im pokazac ile jestem naprawde wart''

wiedzieli co i kogo brali a on wiedzial ze go chca takiego jakim jest i jak dla mnie to nigdy nie byla kwestia kontuzji, mial tam jakies tendintis , jumper knee czy rozjebana lekotke , wystarczylo sie dobrze wyrehabilitowac a on chcial grac

we're talkin about practise ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arenas twierdzi ze lekarze Wiz kazali mu nie cwiczyc nogi (żeby nie kontuzjowac ponownie?), dopiero Grover powiedział mu inaczej. Wiedząc jak personel medyczny w Waszyngtonie radzi sobie ogólnie nie jest to nic dziwnego.

Do tego przyspieszanie powrotu jakoś nie wspolgra z choroba 100 mln (po co wracać wcześniej jak i tak płaca?)

arenas powiedział tez ze rok temu rozważał emeryturę, żeby chociarz oszczędzić kasę zespołowi.

Może to tylko gadka ale to dość pasuje do charakteru.

Także - głupota i przecenianie swoich możliwości : tak,

choroba 100 mln : w kontekście kontuzji nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz, że mało kolesi trzymało klamkę / gnata [tu wpisz fajne określenie z filmu gangsterskiego ] w szatni ?

"I've never heard of anything like this alleged incident or of a player bringing guns into the locker room."

 

z http://sportsillustrated.cnn.com/2010/basketball/nba/01/05/karl.malone.arenas/index.html, więc to nie wiadomo, czy tak trzymają broń w szafce na buty. Z drugiej strony trochę czasu minęło, kiedy ostatnio Malone tam witał, więc może się coś zmienilo od tamtej pory, albo jak grał jeszcze, to nic nie mówili naczelnemu od broni w lidze :roll: :wink:

 

Karl Malone był naprawdę świetnym koszykarzem, natomiast poza boiskiem i siłownią to szczególnego wzoru do naśladowania nie stanowił, zapieranie się własnych dzieci [i to chyba nawet kilku ich sztuk] sprawia, że jakoś nieszczególnie wierzę w to, co mówi na tematy inne niż pusiaps czy midrendż dżamper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadomo jest, że ideałem nie był, choć to i tak nie ma znaczenia tutaj.

Znaczenie ma, że był w lidze przez prawie 20 lat (dużo widział, słyszał) i o broni trochę wie, czego dowodem jest, bycie rzecznikiem NRA, a ci jakiegoś tępaka w tych sprawach, do reprezentowania siebie, z pewnością nie wzięliby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://espn.go.com/nba/dailydime/_/page ... bosh-chase

 

As for Washington, one source close to the situation said in the wake of Gilbert Arenas' indefinite suspension this week: "The Wizards are 100 percent going to try to void Gil's contract,

 

ciekawe czy ktoś będzie chciał podpisać z nim kontrakt (a jeśli tak to jak wysoki) jeśli wizards rzeczywiście go rozwiążą.

 

są też coraz mocniejsze plotki o Jamisonie w cavs. to by było coś, bo ofensywnie to idealnie by pasował. niestety w obronie jest już dużo gorszy. ale w cleveland wszystkich da się nauczyć D, nawet Shaq trochę już broni te picki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy złapali się na hipokryzje NBA,Wizz i Malone'a:

http://www.tnr.com/article/gilbert-arenas?page=0,1

 

 

Never mind that the NBA locker room is hardly the sanctuary Malone and Lawrence make it out to be. (A Bulls assistant coachonce told columnist Peter Vescey of walking into the locker room during the team's early '90s heyday to find multiple red dots on his chest. I'd bet there were dozens of guns in NBA locker rooms the day of the Arenas incident

 

The irony is that Arenas actually is one of the league's better guys. 

 

Certainly it would be hard to begrudge the league for making a point about guns by coming down hard on its most notorious goofball. (Though the NBA and the Wizards were all too happy to encourage the goofball persona when it suited them.) And no one can deny that Arenas is 100 percent responsible for all the trouble he's in. But, please, save us the moralistic blather. If Gilbert Arenas is an NBA bad guy, then the league is downright irredeemable.

 

wizz wymazują Arenasa już kompletnie:

zdjeli banner z nim z budynku, wycieli z prezentacji wideo, usuneli pamiątki ze sklepu.

Trochę padło na główki z ta gorączka "anulujmy ten kontrakt".

 

A Sternowi ktoś powinien przypomnieć ze nawet królowie nie karali blaznow za ich żarty.

Ogólnie jak dla mnie niezła blazenada i paranoja:

delonte gra (bo się nie przyznał, wiec dopóki nic mu nie udowodnia Stern go nie tknie), Arenas który współpracuje z wymiarem sprawiedliwości dostaje kopa od ligi. Przy czym dowcip arenasa stanowił zerowe zagrożenie fla kogokolwiek (może poza nim), a uzbrojony po zeby west bez lekarstwa ... gra z LeBronem

ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamietacie rozwazania co by tu zrobic z kolesiem ktory ma kosmiczny konrakt , jest kontuzjogenny , sam przegrywa koncowki i nikt nie pojdzie na trade z nim w roli glownej? Oto odpowiedz...jak by mieli karac wszystkich za wiele grubsze sprawy niz tak to kilku zawodnikow na sezon dostawalo by bany...

Po prostu Tu wchodzilo staaasznie duzo kasy i trzeba bylo cos z tym zrobic i .... zrobono

 

Pozdo All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie pod xamelem

 

allen ma duzo racji jak nei wiadomo o co chodzi o chodzi o kase. wizz widza szanse, moga zaoszczedzic, rozpoczac rebuilding.

 

arenasa mi cholernie szkoda i mam nadzieje, ze jeszcze wszyskim zagra na nosie. jezeli anuluja jego kontrak z mila checia zobaczylbym go w lakers gdzie mialby duza szanse na rehabilitacje.

 

niewazne gdzie trafi, chcialbym by wrocil stary dobry arenas, nawet rzucajacy 60 vs. koba&lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt - Wizards starają się maksymalnie wykorzystać sytuację. Jest to trochę nie fair ale nie można nie winić za to Arenasa. Zachował się jak idiota, są pewne granice w żartach. Nie wierzę, że nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji jakie może ponieść.

 

Myślę, że w razie anulowania kontraktu Arenasa Stern nie pozwoli mu zagrać do końca sezonu. To byłoby lekko mówiąc dziwne gdyby trafił np do Lakers za MLE. Podpiszę jakiś dobry deal latem 2010 (Knicks?) i na pełnej kurwie rozpocznie się jego redemption. Tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy go nie lubiłem, mam nadzieję że skończy się jego saga w tej lidze raz na zawsze.

To czy go lubiłeś nawet nie powinno mieć tutaj znaczenia. Ja też specjalnie za nim nie przepadam, ale to co się obecnie dzieje to są najzwyczajniej w świecie jakieś jaja. W takiej sytuacji jak nic biorę jego stronę i mam nadzieje że wróci. Ale nie do Wizz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

“Nevertheless, there is no justification for their conduct. Accordingly, I am today converting Mr. Arenas' indefinite suspension without pay to a suspension without pay for the remainder of the 2009-10 season, and am also suspending Mr. Crittenton without pay, effective immediately, for the remainder of the 2009-10 season.”

Trochę nie przegieli z tymi zawieszeniami? Cały sezon? Jeszcze bez kapusty, Stern się musiał wkurwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za głupotę sie płaci

Arenas jest wyjątkowo głupi to zapłaci ok 10mln

Czyżbyśmy mieli zobaczyc kolejne wcielenie Marburego?

 

 

Dla mnie kara adekwatna do zaistniałej sytuacji, wnoszenie broni na teren obiektów sportowych każdemu przecietnemu obywatelowi USA chyba grozi nawet kryminałem, wiec czemu Gilbertowi miałoby sie upiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.