Skocz do zawartości

Czarodzieje(?) z Waszyngtonu


Arenas #0

Rekomendowane odpowiedzi

Zatarg z prawem daje możliwość klubowi aby rozwiązać kontrakt.

 

Tylko nie wiem czy musi pójść do więzienia(bardziej prawdopodobne) czy wystarczy prawomocny wyrok(mało prawdopodobne) bo jak wiemy kontrakty sa gwarantowane i ciężko je wypowiedzieć.

 

A tak szczerze to za taką kasę jaką chce Arenas to chyba nikt by go w lidze nie wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja jajami, ale wyobrażacie sobie co się stanie, gdyby faktycznie anulowano kontrakt Arenasa ?

 

Wizards zapewne skorzystaliby z tej opcji, bo poki co im z tym skladem nie idzie, a daje im to mozliwosc błyskawicznego rebuildu - maja sporo spadajacych kontraktow, a Butler, czy nawet Jamisona wydaja sie byc tradeable...

 

Co ciekawsze Arenas zostaje FA i idzie... no własnie ? Lakers ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

I to pewnie jeszcze za minimum :D

Prawda jest taka że za to co gra w tym sezonie zasługuje góra na MLE :twisted:

Zresztą jedyna opcja dla Bullets teraz to pozbycie się pierdolącego końcówki "gtg" Arenasa a razem z nim połowy pierwszego składu i wymiana ich na młodych którym chociaż chce się grać. Szału w najbliższym czasie i tak nie zrobią, a jak pokazuje choćby nasz przykład jeden naprawdę fajny zawodnik (JJ) obudowany armią młodziaków, plus paroma solidnymi weteranami (tylko solidnymi, bez zapędów na gwiazdy) może prowadzić do czegoś fajnego. Bullets z Arenasem i Jamisonem c***a ugrają. Do końca będą się bić z przeciętniakami o PO a potem padną w pierwszej rundzie bo będą mieć c***owego seeda i trafią na team nie do przejścia. Nie oglądam ich za dużo, w tym sezonie widziałem chyba dwa mecze (obydwa przesrali w końcówkach) i już tylko po tym dochodzę do wniosku, że pajac Arenas i jeden z najbardziej overrated graczy w lidze Jamison powinni iść w c***, Carona można zostawić i budować na nim team na przyszłość jak my budowaliśmy na JJ.

I teraz pojawia się pytanie czy faktycznie uda się spuścić Arenasa jak dostanie wyrok za te klamki. Jeśli tak to robi się trochę miejsca w salary i można pomyśleć o jakichś ruchach w offseason. Z Hawks też się parę lat temu wszyscy śmiali. Dziś napierdalamy na pewny czwarty seed w PO, a 99% ekip nie za bardzo cieszy się jadąc na wyjazd do ATL. Lubię Bullets i życzę im dobrze. Budować skład wokoło Butlera. To chyba jedyny zawodnik S5 na obecną chwilę który notorycznie nie daje dupy. Odżałować parę sezonów, nazbierać rookasów z top 10 trzech kolejnych draftów i musi być lepiej. Arenas - Foye - Jamison do wyjebania najszybciej jak się da, jeśli ktoś w ogóle myśli o przywróceniu Waszyngtonowi renomy z czasów Wesa w PO '78.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizards might not have a hard time dealing Caron Butler in a package deal with James, however, but not to Houston. I'm hearing Butler and James could be headed to either Miami or Chicago. Some of the pieces Washington could be trying to get back from Chicago, the source said, could be Kirk Hinrich and Jerome James.

 

podobno w ciagu najbliższych 14 dni maja być jakieś ruchy.

 

A Butler akurat w tym sezonie to daje ciała równo. Wogole w tej ofensywie się nie znajduje, a w def potrafi durantulle ograniczyć do 35p.

 

Jak trejdna butlera i arenasa a jamison zostanie to ja się wypisuje.

I nie straszci ze będę musiał kibicować lal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Chicago trade marzenie. Oddają ceglącego do bólu Hinricha, w zamian dostają solidnego Carona na SG/SF i nie muszą szarpać się na niepewnego i schorowanego T-Maca. Wtedy na ławce zostaje Salmons, a Salmons jak musi walczyć o minuty to jakoś jednak zaczyna mu siedzieć ten jumper i sytuacja w Bulls jest o kosmos lepsza. Nie wiem właściwie czemu, ale lubię Carona i uważam że z rozdzielającym piłki Rosem jest w stanie być zajebistym zawodnikiem, przynajmniej w ataku. Na dobrą sprawę grając z pochłaniającym każdy możliwy rzut Arenasem, Caron nie jest za bardzo w stanie pokazać swoich możliwości ofensywnych, bo jakim byś nie był zajebistym zawodnikiem to bez piłki meczu nie wygrasz, zwłaszcza gdy tuż obok ciebie Arenas ciśnie z ośmiu metrów niemożliwe trójki (i to jedną ręką 8)). Po tym tradzie Bullets będą w jeszcze większej dupie niż są. Nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawdopodobnie prawdziwa wersja wydarzeń oparta na sensownych źródłach:

http://www.mikejonessports.com/2010/01/ ... ecome.html

 

a nie jakiś "przyjaciel" który "coś" usłyszał i postanowił zrobić na tym kasę.

Zreszta niezły ten przyjaciel, gdyby jego wersja była prawdziwa Critt wyladowalby w więzieniu z wilczym biletem z NBA. Nie życzę nikomu takich "przyjaciół".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszna historia z tym Arenasem

ogolnie potwierdza regule 100 milion dolar man

 

pomyslcie sobie teraz macie aspiracje, ambicje, umiejetnosci mozecie cos osiagnac , idziecie do lotto wygrywacie 20 mil PLN , powiedzmy ze macie 24 lata i macie skonczyc studia

co sie wtedy dzieje ? nie wiem nie wygralem ale podejrzewam ze nagle macie pelno nowych przyjaciol, duzo dobrych dup i wszystkie znajome kolezanki z ktorymi chceilibyscie sie umowic sie z wami umawiaja, mozecie sobie kupic wiecej niz marzycie, mozecie miec wszystko, w tym momencie tracicie wszelkie ambicje zatracacie wszelkie wartosci to co robiliscie dobrze was za bardzo nie interesuje bo nie macie zwyczajnie motywacji by to robic

podsumowujac nigdy nie chcialbym wygrac 20 milionow i podsumowujac Arenas co widac po tym jak sie rehabilitowal, jaki sie stal i jak zaczal zrzucac wine na wszystkich dookola zatracil poczucie rzeczywistosci, za duzo za szybko, przekrajaczajac bariere 100 milionow dolarow poczul sie niezwyciezony, idealny piekny najlepszy

 

teraz mozna sobie wejsc na www.twitter.com/gilbertarenas

i wszystko jasne, calkiem niezle mu odjebalo prawdopodobnie bedziemy mieli doczynienia z czyms czego w tej lidze jeszcze nie bylo, Stern anuluje kontrakt, da mu suspension do konca roku bez placenia, bycie smiesznym Arenasem to jedno ale to co on ostatnimi czasy wygaduje wypisuje to juz polka Rodmana czy Plaxico

 

Rubio ? pamietacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się o uszy obiło coś takiego że na rozgrzewce przed jednym z meczy ostatnio Gil udawał, że strzela z pistoletu a jego kumple niby to padali - ma ktoś filimik z tego ?

 

ai3 - myślisz, że duża różnica czy ktoś podpisuje za 60 czy za 110 ?

 

myślisz, że mało kolesi trzymało klamkę / gnata [tu wpisz fajne określenie z filmu gangsterskiego ] w szatni ?

 

niestety Gil ma z nich wszystkich język nie tylko najdłuższy, ale i zdecydowanie najbardziej niewyparzony ;) - stąd to dzisiejsze suspension [to już pomijając dochodzenie policji, zobaczymy co z tego wyniknie]

 

btw. jeśli JR Smith za zabicie człowieka samochodem siedział paręnaście dni w więzieniu, to myślę, że tą sprawę też da się w miarę polubownie załatwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no roznica w psychice jak dla mnie dosc istotna

osiagajac 100 mil w zarobkach, oni przekraczaja jakas dla nich niewyobrazalna bariere, mysla ze sa krolami swiata

zauwaz ze juz wszesniej kazdy kto dostal 100+ jego kariera poszla mocno mocno w dol

Webber, Jemriane, Baker, Juwan , Houston

jak dla mnie to jest jak wygrac 30 baniek zloty

nie mialbym ambicji by zrobic cokolweik i osiagnac cokolwiek, zwyczajnie nie musialbym(a predzej myslalbym ze nic nie musialbym bo wiadomo ze szybko moze cos takiego wyparowac)

 

100 mil kontrakty sa dla ludzi z charakterem Kobe i tylko Kobe jak dla mnie teraz

zaden Wade - mr.lusterczko powiedz przecie? czy Lebron (mozna sie spierac ale max po maxie na to jakie maja osiagniecia to jak dla mnie sporawa szczegolnie przy jego samoulubieniu)

 

to dlatego Phil Jackson zadal 12 mil za rok, w USA i na swiecie panuje jedna i prosta zasada ''wiecej zarabiam wiecej wiem i jestem wazniejszy'' sa wyjatki ale taki Phil ma podporke, pokazuje chlopakom ile zatrabia i Shanony Farmary Vujacice czy inne gwiazdory sie go sluchaja i jego ''wyobrazcie sobie ze jestescie motylem..''

wiadomo ze stoi za tym 10 pierscieni, MJ Kobe Shaq ale w obecnych czasach przy tym co sie na siwecie dzieje to takie wartosci jak dobro, autorytet, sprawiedliwosc, skromnosci niestety nie istnieja - no ale to taka dygresja o Jakcsonie

 

Arenas troche poklownowal ale jako fan NBA i dobrej koszykwki uwazam ze Arenas na bank nie ominie wiecej niz do konca sezonu, a jak oglosza werdykt a widac ze bedzie wolny jak ptak po zachowaniu i Stern moze i zmieni zdanie

szykuje sie naprawde jedno wielkie fire sale Brand, Dalembert , Antwan, Caron , MMiller , Haywood beda szli jak swieze buleczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz, że mało kolesi trzymało klamkę / gnata [tu wpisz fajne określenie z filmu gangsterskiego ] w szatni ?

"I've never heard of anything like this alleged incident or of a player bringing guns into the locker room."

 

z http://sportsillustrated.cnn.com/2010/basketball/nba/01/05/karl.malone.arenas/index.html, więc to nie wiadomo, czy tak trzymają broń w szafce na buty. Z drugiej strony trochę czasu minęło, kiedy ostatnio Malone tam witał, więc może się coś zmienilo od tamtej pory, albo jak grał jeszcze, to nic nie mówili naczelnemu od broni w lidze :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed meczem pozowali do zdjęcia z Arenasem celujacym z palców.

Wizz zapowiedzialo kary 20-25k. Podobno koledzy go namowili dla rozladowania atmosfery.

Jeśli nie wiecie to już zeznawal, pozostaje weryfikacja z tasma.

Ai: kariera Arenasa poszła w dół dzięki kontuzji a nIe 100mln.

Trudno powiedziec co by bylo gdyby, Bo faktycznie ma czasem lekkie odchyly, ale z jego charakterem tez moglby sobie poradzic z cisnieniem (z innej strony niz kobe, Arenas to dobry, nieszkodliwy pajac)

 

 

A co do broni:

Telfair miał naladowanego gnata w samolocie zespołu, ten kolo z warriors zatrzymywał autokar rywali nie kwiatkami przecież, a któryś gracz dwa dni temu stwierdził ze jakieś 60-70% graczy ma broń.

Pewnie trzymają ja w sejfie w domu i wyciągają tylko w offsezonie na czyszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.