Skocz do zawartości

NBA All star weekend 2010


antek

Rekomendowane odpowiedzi

Z testu Loraka 19

 

Wiedziałem że Beasley to Kansas, ale State ? :)

 

Webber - Michigan (Fab Five!) nie wiem jak mi to z głowy wyleciało.

 

Edit: w teście z leading scorers 105, największe omissions to Z-Bo i the Shimmy drugi na liście all-time scorerów Celtics w '00 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę, ja też chcę...

Z quizu Loraka (All Stars)- 76 AllStarów,

Z quizu Loraka (Alma maters) - 26 typów (wiedziałem, że Payton jest z Oregon, ale nie wiedziałem, że Oregon State... ehhh),

Z quizu Marcinka 115 typów (Matt Carroll, WTF?... ale trafiłem z Brezecem :]).

 

Quiz z sixthmani - jestem ogroomnie zaskoczony - 24/27 (http://www.sporcle.com/games/sixthman.php)

 

Z wyników jestem zadowolony, ale do Chytrego i Lo naprawdę mi daleko. Tak czy siak wniosek jest prosty - dużo zbędnej wiedzy zalega w mojej głowie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/video/channels/nba_t ... index.html

 

 

 

Artykul video Ric"a Kamli o tym jak On by wybral rezerwy na All star

East:

Joe Johnson

Rajon Rondo

Mo Williams

Chris Bosh

Poul Pierce

Gerald Wallace

David Lee

 

Skomentowane byl glownie wybor Gerralda i Davida

 

West

Chris Paul

Steve Nash

Brandon Roy

Kevin Durant

Tim Duncan

Zach Randolph

Chris Kaman

 

Tutaj komentarz nawiazywal do Zacha ktorego Ric by nagrodzil.

podobalo mi sie zdanie na temat Kamana

"And finaly na Andrew Bunam no Pau Gasol, I know You Laker's fan You think i'm a hater, I'm not a hater, I analize the numbers, i've watching the games, and Chris Kaman from the other LA team is my all star center !!

 

Pozdro All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie to co robi Zach w tym sezonie tak jak i kaman ale o ile uwazam, ze bynum na asg nie zasluzyl o tyla gasol juz tak i tutaj wybranie zacha czy kamana byloby imo bardz okrzywdzace dla tego goscia. gasol to allstar pelna geba i za samo to powinien dostac powolanie.

zreszta nie wyobrazam sobie by pau nie bylo w asg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Ric się zna, Ric ma rację.

Który jego wybór budzi jakiekolwiek kontrowersje? Oby trenerzy mieli podobne zdanie na temat ławki w ASG.

byleby Durex i Roy nie zabierali rzutów Black Mambie, bo Kobi wan Kenobi powinien dostać MTV. Jest najjaśniejszą gwiazdą i chyba jedyną prawdziwą ikoną tej ligi. Prawda jest taka, że za >15 lat będzie panować opinia, że to Kobe a nie MJ jest największą legendą, symbolem NBA.

 

ale wracając do tematu rezerw. Kaman, Duncan, Lee i JJ oczywiście w 100% zasługują na występ, ale dobrze gdyby za długo nie byli na parkiecie, co by oglądanie nie było nudne. Nash obowiązkowo, choćby miał tylko jednym alley-opp pass do mamby popisać. KB najefektowniejszy z towarzystwa, VC nie gra, nie zasłużył, ponadto nie ma już tego jamu co kiedyś. KB nie tylko dunki ma zajebiste, ale całą gamę niewykonalnych dla reszty graczy rzutów.

A, ewentualnie Mo powinien zostać na trybunach a za niego ... ? D-Rose :mrgreen:

No i zamiast Lee fajnie jak by był Diesel, większa beka by była :( bez grubego ASG nigdy nie będzie takie samo.

Od kiedy odszedł z LA to nawet go polubiłem trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Ric się zna, Ric ma rację.

Który jego wybór budzi jakiekolwiek kontrowersje? Oby trenerzy mieli podobne zdanie na temat ławki w ASG.

byleby Durex i Roy nie zabierali rzutów Black Mambie, bo Kobi wan Kenobi powinien dostać MTV. Jest najjaśniejszą gwiazdą i chyba jedyną prawdziwą ikoną tej ligi. Prawda jest taka, że za >15 lat będzie panować opinia, że to Kobe a nie MJ jest największą legendą, symbolem NBA.

 

ale wracając do tematu rezerw. Kaman, Duncan, Lee i JJ oczywiście w 100% zasługują na występ, ale dobrze gdyby za długo nie byli na parkiecie, co by oglądanie nie było nudne. Nash obowiązkowo, choćby miał tylko jednym alley-opp pass do mamby popisać. KB najefektowniejszy z towarzystwa, VC nie gra, nie zasłużył, ponadto nie ma już tego jamu co kiedyś. KB nie tylko dunki ma zajebiste, ale całą gamę niewykonalnych dla reszty graczy rzutów.

A, ewentualnie Mo powinien zostać na trybunach a za niego ... ? D-Rose :mrgreen:

No i zamiast Lee fajnie jak by był Diesel, większa beka by była :( bez grubego ASG nigdy nie będzie takie samo.

Od kiedy odszedł z LA to nawet go polubiłem trochę.

zgadzam się z tym w 100%

 

tylko przesuń swoje posty do tematu "łapu capu" i bedzie OK

 

nie rozumiem dlaczego dopiero za 15 lat KB przeskoczy legendę Jordana....

co się wydarzy w 2025 roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW. Jak porównujesz Bastiliona(który robi burdel, ale nie w tak żałosny sposób i chociaż wie o czym pisze) do tego czegoś(wtf?) to ja nie mam pytań.

Nieprawda Bastilon nie wie o czym pisze, np. jest znawcą w kategorii nabite asysty ale nie wie ile ich kto miał :)

 

ps

Prawda jest taka, że za >15 lat będzie panować opinia, że to Kobe a nie MJ jest największą legendą, symbolem NBA.

Ba za 15 lat to będą wszyscy mówić że Mj to był taki prequel Kobyego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.