Skocz do zawartości

NBA All star weekend 2010


antek

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co pamietam chyba juz raz robili AG na stadionie footballowym

W houston chyba to było jakos w okolicach 1990go

Ile tam wtedy było ludzi? 40tysięcy? Chyba nawet wiecej, coś pod 45-50 jeśli mnie pamięc nie myli

A teraz miałoby być dwa razy więcej.

Ostro, ale z tego co pamiętam to widownia z pierwszych rzedów nie miała jakos specjalnie zajebistych miejscówek, bo były w znacznej odległosci od parkietu... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam chyba juz raz robili AG na stadionie footballowym

W houston chyba to było jakos w okolicach 1990go

Ile tam wtedy było ludzi? 40tysięcy? Chyba nawet wiecej, coś pod 45-50 jeśli mnie pamięc nie myli

A teraz miałoby być dwa razy więcej.

Ostro, ale z tego co pamiętam to widownia z pierwszych rzedów nie miała jakos specjalnie zajebistych miejscówek, bo były w znacznej odległosci od parkietu... :P

Joe ASG 1996 było też w Texasie, w San Antonio - hala ALAMODOME. Mogła ona pomieścić jakieś 65-70 tyś na meczach NFL, a po złożeniu 3 pięter - w ciągu 12-18 g. :shock: - przekształcano "toto" w halę Spursów na jakieś 20 tys. Jednak z okazji ASG w 1996 r. zredukowano tylko 2 rzędy i miejsca zajęło 37 tyś kibiców 8) Ale i tak największą oglądalność miał mecz nr 2 Finałów 1999 r. przeciw Knicks - 40.000 ludzi na trybunach, ugh :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pewnie spora czesc widzow bedzie ogladala wydarzenia na telebimie, skromne 50 metrow dlugosci, wszystko w hd. Ja mam mieszane odczucia, zaplacic chocby 210usd jak moi kumple z pracy, byc tak "blisko" i ogladac mecz "w tv" :) Efekt ten stadion robi niesamowity, ale mecz kosza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy brown ma kwalifikacje na sdc?

imo ma. startowal juz w hs w takim konkursie. zle mu nie poszlo ale szalu tez nie bylo.

wszystko zalezy od tego czego sie po nim spodziewamy.po spudzie webbie i nacie robinsonie nie wiadomo bylo do konca co zrobia a w pewnym sensie we 2 zaskoczyli, bo wygrali.

 

polecam www.letshannondunk.com

 

co do samego meczu. faktycznie srednie takie widowiska wypadaja choc jak pokazuje przyklad ncaa FF gromadza rzesze kibicowi nie jest tak fatalnie. tutaj cuban chcial pojsc w tym kierunku i wypelnic te miejscaa kibicami. czy i co to da, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie 2010 to 2011, gortat jak przyszedl do NBA to pewnie tez nie umial between the legs, chociaz wiem ze shannon jest w lidze kilka lat dluzej

 

 

dla mnie to w tym sezonie na SDC chcialbym zobaczyc

 

 

DeRozana? niech jeszcze troche poskacze i moglby sprobowac , czemu nie

JR Smitha - daje mu szanse mimo wszystko

Andre'ego jesli by mu sie chcialo

James'a zeby zobaczyli ze finezja w robieniu wsadow to nie to samo co wpi****lenie sie w trzech obroncow stu dziesięcio kilogramową cegłą ( chociaz i tak wygra )

 

no i może Rudy Gej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo typujecie do konkursu dunkerów i rzutów za trzy.

możę jakieś propozycje

Moje są takie:

Konkurs slum dunk:

:arrow: R.Fernandez

G.Wallace

J.Bayless

V.Carter

pomijam D.Howarda, bo według mnie w tym konkursie powinni startować zawodnicy max.2.00(dunki są efektowniejsze)

Kobe i LBJ (ewentuel)

 

Konkurs rzutów za 3:

:arrow: R.Fernandez

D.Nowitzki

S.Nash

....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tutaj taki przykładowy (całkiem słaby) mix shannona.

 

Ja bym go widział w SDC bardzo chętnie, gość ma niesamowite zaplecze i jakby się dobrze przygotował to na pewno wielu by zaskoczył. Dzięki temu jaki ma wyskok, po wybiciu ma dużo czasu, żeby coś zmontować lub się zastanowić co zrobić z piłką.

 

Może jakby liga postawiła na prawdziwych dunkerów to konkurs wsadów wróciłby do formy jaką powinien być a nie cyrkiem jak ostatnio (krypto Nate i super Dwight - wygrywanie konkursu wrzuceniem piłki bez dotykania obręczy...). Mimo pompy jaka byłaby zrobiona wokół występu Lebrona to myśle, że warto byłoby go zobaczyć w konkursie.

 

Uczestnikom dwóch ostatnich konkursów wymienionym wyżej całkowity zakaz występu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że ASW to czas robienia show. Temu jeszcze byłem w miarę pozytywnie nastawiony do pompowania Reeboków przez Browna czy opaski na oczy Ceballosa ale przyznawanie zwycięstwa w SDC zawodnikowi który nawet nie dotknął obręczy to już przegięcie. Albo jak Nate ponad dwadzieścia razy powtarzał dunk. Stare zasady rządziły: nie trafiłeś? - replacement (jeden na cały turniej, nie na próbę czy choćby rundę). Znowu nie trafiłeś? - wybacz. Na tej zasadzie mały Freddie Jones wygrał z J-Richem, który chciał być fajny i mając wygraną w kieszeni wyjebał z próbami 360btl. Gdyby dali równe szanse wszystkim to ten konkurs miałby jakąś dramaturgię i w ogóle jakiś sens. W innym przypadku naprawdę przydałby się jakiś nowy dunker. Nie pajac - dunker. Brown? DeRozan? Może Westbrook? Może jak LeKloc wystartuje i wygra nie przebierając się za kurczaka czy innego c***a to ktoś wreszcie zrozumie że nie trzeba nosić pelerynek żeby dobrze polecieć. Ale nie wierzę w to. Nie w tym roku. I zdecydowanie nie u Cubana :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ;]

 

No dobra, Carter nie rozgrywa jakiegoś świetnego sezonu, ale mogło być gorzej. Jest jakby nie patrzeć najlepszym scorerem w drużynie z trzecim bilansem w lidze. Poza tym, to raczej tylko on ma szansę prześcignąć Ivera, a jego obecność tam byłaby kompromitacją. Generalnie to jako jego kibic w sumie nie mam sie po co srać, bo nawet gdyby absurd osiągnął szczyt i AI wygrałby, to nie widze innej możliwości, niż to, że VC zostanie tam wybrany przez trenerów.

 

Zresztą, pomyliłem fora. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będzie Lebrona w all star weekend 2010 to jak dla mnie to będzie mniejsza zabawa . a co do tego,że Tracy będzie w zachodniej konferencji to nie będzie takiej wielkiej straty.Inni zawodnicy nadrobią te straty . Coś mi się wydaje,że ten mecz gwiazd nie będzie już taki widowiskowy jak rok temu . To jest tylko moje zdanie... Każdy może mieć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.