Skocz do zawartości

NBA All star weekend 2010


antek

Rekomendowane odpowiedzi

Taki wprowadzajacy topic, ogolny. W nocy w przerwie meczu dowiedzialem sie o wynikach wstepnych glosowania na all-starów.

 

http://www.nba.com/2009/news/12/10/alls ... ef:nbahpt1

 

Wszystko ładnie, pieknie, ale co tam w pierwszej piatce zachodu robi Tracy McGrady :roll: . Ja wiem, ze Chinczycy kochaja Rakiety, no ale bez przesady. Jesli on bedzie startowal to chyba bedzie najwieksze nieporozumienie w historii all start balloting.

 

A propo SDC, Howard mowil ze raczej go juz nie kreci to i w tym roku raczej nie wystapi. James, ktory tak szumnie zapowiadal swoj udzial rok temu, teraz mowi, ze 50 na 50 czy wystapi. Natomiast DeMar DeRozan zarowno dunkami w czasie meczy, jak i checia uczestniczenia w tym przedsiewzieciu jest chyba na razie jedynym "pewniakiem". Kto oprocz niego? Ja licze, ze nba da szanse Rudyemu Fernandezowi, ktory wykonal najtrudniejszy dunk w poprzednim roku(wedlug mnie obok J-Richowskich i Carterowskich dunkow- jeden z najlepszych w historii tej "rywalizacji"), a ze wzgledu na pojedynek Superman - Krypto Nate nie wszedl nawet do finalu.

 

Pamietacie?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie mam zastrzezenia do 2 rzeczy.

wspomniany timak. ja wiem, ze w koncu awansowal do 2 rundy po ale bez jaj.

druga sprawa to amare. co skrzydlowy suns robi wsrod centrow zachodu tego nie wiem.

nie martwie sie jednak zbytnio, bo wiem, ze gasol i bynum pewnie zostana dobrani przez trenerow, wiec luz.

 

tradycyjnie mlyn na skrzydle na zachodzie. 6 spokojnie widze w asg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej hali? Przecież ASG będzie na stadionie Cowboys, którzy od 3 miesięcy toczą bój w NFL i oczywistym jest, że do tego czasu musieli mieć stadion skończony. Zresztą jak się płaci za stadion 1,3 mld dolarów, to trudno, by były problemy z jego powstaniem. A co do miejsc to ze stojącymi podobno jest miejsce na 111 tysięcy (jak dotąd najwięcej było 105 z hakiem), więc Cuban będzie miał co chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w koncu stadion czy hala?

rozumiem, ze roznica pomiedzy hala a stadionem jest taka, ze jedno jes w 100% zadaszone a drugie nie, czy nazwa stadion odnosi sie do wielkosci boiska?

krzemo ja wiem, czy nie ma ducha?

trzeba byloby sie pojawic na jakims meczu i sprawdzic:) ale faktycznie to jest kolos i rybuny sa taak wielkie, ze traci sie pewien klimat. choc ten telebim jest chyba wielkosci boiska do koszykowki........

 

edit:

jedziemy dalej, bo spodobala mi sie ta hala/stadion

kilka info na temat telebimu

Dołączona grafika

* Built by Mitsubishi

* Mitsubishi Electric Diamond Vision System

* Made up of 4 video boards

* The main video board is approx. 53 yards wide

* The endzone video boards are approx. 23.6 yards wide

* 25,000 square feet of display

* Each sideline board contains 10.5 million light emitting diodes (LEDs)

* 1 year to build it

* 4 months to install it

* 30 million light bulbs

* Price tag: $40 million

* Weight: 600 tons (approx. 220,000 lbs)

* Hangs 90 feet over the center of the field

 

Dołączona grafika

tu dla krzemyka zdjecie bardziej z dusza

Dołączona grafika

a jak mecz nudny mozna przy okazji koncertu np. metaliki posluchac

Dołączona grafika

Dołączona grafika

a tu wiecej zdjec z dusza

http://sportsillustrated.cnn.com/vault/ ... /index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w koncu stadion czy hala?

rozumiem, ze roznica pomiedzy hala a stadionem jest taka, ze jedno jes w 100% zadaszone a drugie nie, czy nazwa stadion odnosi sie do wielkosci boiska?

Myślę, że taka definicja jest mocno przestarzała. Raczej nieprzypadkowo nazywa się Cowboys Stadium. Uznajmy może, że to stadion, który z powodzeniem w razie potrzeby może pełnić funkcję wielkiej hali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Cuban mówił od samego początku, gdy tylko zaczęło się forsować kandydaturę Dallas na ASW 2010, że chce rozegrać Mecz Gwiazd na stutysięcznym stadionie. Tłumaczył to tym, że chce aby wszyscy posiadacze karnetów Mavs mogli to zobaczyć live. Tak się dobrze złożyło, że na ten sam czas Cowboys postanowili wybudować rekordowo drogi stadion i będzie inaczej niż co roku. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie z tym moze byc problem

bo z tego co czytalem (cnnsi, espn, nba?) to 100 tys moze byc tylko wtedy gdy beda miejsca stojace.

stern nie bardzo chce sie na takie cos zgodzic i zamiast 100 woli 80 ale wszystkie siedzace.

ASW w teksasie ma byc wg cubana takie jak sam texas: wieeeeeeeelkie.

i tak ma byc, ale nie wiem czy uda mu sie wypelnic caly... stadion (z mozliwoscia calkowitego zadaszenia).

podobno imprezy towarzyszace maja byc w hali mavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.