Skocz do zawartości

NBA All star weekend 2010


antek

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, że Iverson obecnie jest po tysiąckroć gorszy od Nelsonów czy Williamsów tej ligi.

 

No i co z tego? Siadaj i głosuj, ktoś Ci broni?

 

Od tego, kto jest po tysiąckroć lepszy czy gorszy, są All-NBA Teamy, a ASG to zwykła zabawa i widocznie większość kibiców woli tam zobaczyć Iversona niż Nelsonów czy Williamsów. A to, ze Tobie nie pasuje to już twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Siadaj i głosuj, ktoś Ci broni?

 

Od tego, kto jest po tysiąckroć lepszy czy gorszy, są All-NBA Teamy, a ASG to zwykła zabawa i widocznie większość kibiców woli tam zobaczyć Iversona niż Nelsonów czy Williamsów. A to, ze Tobie nie pasuje to już twój problem.

Nikt mi nie zabrania głosować, tak jak wydawać opinii o Iversonie. Podobnie jest z moim problemem, jest mój, nie prosiłem Cię o pomoc, jedynie go wyjawiłem, więc po co robisz mi przykrość i go przypominasz? :|

 

A kogo wolą kibice to się okaże, ponieważ, co chwilę zakładam nowe skrzynki pocztowe i pomijam Iversona w głosowaniu 8)

 

PS. Steve Nash dał radę - ma mój głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest all star game ludzie a nie wybór do 1/2/3 all nba

a w all star game zawsze bede wolal iversona niz nelsona i williamsa bo jesli cala trojka ma grac przez 10 minut, to w te 10 minut jedynie iverson moze mnie porwac i wzbudzic we mnie emocje.

tak samo sto razy bardziej wolalbym shaqa niz okura czy magloire bo takie buble też wpadały

 

sa gracze ktorzy po prostu tam nie pasuja mimo tego ze sa na prawde nieźli (pozdro rip hamilton, mniejsze pozdro ilgauskas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, o co Ci chodzi, ale próbuje Ci wytłumaczyć, że teraz Iverson (a prędzej w obecnym stanie) jest w stanie Cię porwać cegiełką ewentualnie stratą po crossoverze. Jakby jeszcze był przygotowany do gry to jestem w stanie zaakceptować jego udział, ale nie jest (woda w kolanie czy cokolwiek z kolanem).

 

PS. Wiem jak gra, bo oglądam 76ers, ale nie byłem maksymalnie złośliwy i nie wspomniałem do tej pory, że wygrali z Celtics bez jego udziału 8)

 

To tyle i tak zostaniemy przy swoich stanowiskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.