Skocz do zawartości

[beGM Play-off '24 East 1st Round] #2 MIAMI HEAT (55-27) - #7 PHILADELPHIA 76ERS (43:39)


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Tecu napisał(a):

W pierwszej zdobywał 24 PPG na 40% a w drugiej 16 na 38%

W obronie nie liczą się tylko % ale także na zniechęcaniu na ich oddawanie.

Jakie to ma znaczenie skoro wygrywasz ? ; }

Jeżeli nic nie uległo zmianie po poście @MarcusCamby to brawo @Tecu wygrałeś serię przy okazji oskarżając mnie i innych o głosowanie antyPhilly

 

Takze pamiętajcie kto nie głosuje na Philly w 2rd jest anty 

Philly a jescze nie tak dawno zachęciłaś do głosowania , zabawne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Reikai napisał(a):

Haha :D

gratuluje, musiala dobra ofensywa isc :P

Jedyna ofensywa, która była to w temacie z opisami. Do ludzi z gry wysłałem słownie jedną wiadomość do jednej osoby z przypomnieniem o deadline na głosowanie. Do tej pory nie odczytała.

Jeżeli te gratulacje były za wygranie serii to dziękuję 🙂 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Sixers prowadzą 11-9. Dwie osoby zmieniły głosowanie na godzinę przed deadline, a trzy chociaż zagłosowały wstrzymały się od głosu w tej serii.

Niesamowita seria z finishem, który można podsumować tylko parafrazą słów Gary Linekera :)

Ja zmieniłem bo dopiero wtedy miałem chwilkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Sixers prowadzą 11-9. Dwie osoby zmieniły głosowanie na godzinę przed deadline, a trzy chociaż zagłosowały wstrzymały się od głosu w tej serii.

Niesamowita seria z finishem, który można podsumować tylko parafrazą słów Gary Linekera :)

Bylo 11:7 dla Heat 2h przed deadlinem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat
43 minuty temu, Tecu napisał(a):

@Reikai gratulacje mocnej serii, mocnego zespołu i wielki szacun za odważną lekką przebudowę Miami. 

Zabrakło niewiele - głębi, zadaniowcow i lepszej formy big3 w PO, ale nie miałeś na to wpływu.

Szacunek 

Rowniez dziekuje, super seria na poziomie. Los chcial ponownej serii Sixers Magic I sam nie moge sie jej doczekac :P

A Heat czekaja powazne problemy, bo tu bedzie 157 mln hardcapu...Ciezkie lato przedemna, na pewno trzeba wzmocnic lawke bo rok temu urzadzono kpiny z tymi Heat. Ale wzmocnic lawke I utrzymac core przy tak okropnym hardcapie bedzie ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2024 o 23:48, LAF napisał(a):

oskarżając mnie i innych o głosowanie antyPhilly

 

Takze pamiętajcie kto nie głosuje na Philly w 2rd jest anty

Zwyczajowo czytasz to co chcesz przeczytać. Wyciągasz wnioski, których nie da się wyciągnąć.

Nie oskarżałem Ciebie, nie oskarżałem nikogo z nicku. Zwyczajnie jest kilka osób, które zawsze są przeciwko przy wyrównanych seriach i te osoby raczej to wiedzą. Możliwe, że inne osoby też tak mają, że zauważają swój negatywny elektorat, zwyczajnie zwróciłem uwagę na takie zjawisko związane pewnie z faktem, że gramy już długo i wiele się wydarzyło, może niektórzy są bardziej pamiętliwi.

I nie, nigdzie nie napisałem, że kto zagłosuje przeciwko w drugiej serii jest antyPhili. Ale kto od kilku lat głosuje przeciw to już raczej tak.

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

A Heat czekaja powazne problemy, bo tu bedzie 157 mln hardcapu...Ciezkie lato przedemna, na pewno trzeba wzmocnic lawke bo rok temu urzadzono kpiny z tymi Heat. Ale wzmocnic lawke I utrzymac core przy tak okropnym hardcapie bedzie ciezko.

Z pewnością jesteś odpowiednią osobą by sobie z tym poradzić. Powodzenia, będę kibicował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moje @Tecu to twoj styl pisania, te ciagle przeprosiny, prosby bla bla bla  granie pokrzywdzonego przysporzyło Cie wiele glosow w calej historii begm

stad gadanie o tym, ze masz jakis negatywny elektorat jest niegodne

negatywny to moge miec ja czy kiedys january. tylko ja to mam w pizdzie i dalej bede po was cisnal. a @january wiele razy juz sie sprzedal

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

negatywny to moge miec ja czy kiedys january. 

Nie wykluczam, że też macie, tego nie śledzę. Wiadomo, że każdy swoje podwórko lepiej zna.

Przepraszam i proszę to słowa dla mnie zbyt ważne by ich nie stosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał(a):

jak na moje @Tecu to twoj styl pisania, te ciagle przeprosiny, prosby bla bla bla  granie pokrzywdzonego przysporzyło Cie wiele glosow w calej historii begm

stad gadanie o tym, ze masz jakis negatywny elektorat jest niegodne

negatywny to moge miec ja czy kiedys january. tylko ja to mam w pizdzie i dalej bede po was cisnal. a @january wiele razy juz sie sprzedal

Pominąłeś CambyGOATa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.