Skocz do zawartości

[2043] Playoffs - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

simka 5 min!

 

Dzień 133 (na pierwszym miejscu goscie)

(#5) Jazz vs Sonics (#8) 
Bilans serii: 0 - 1
Sonics 107 - Jazz 97
play-by-play

(#2) Clippers vs Lakers (#6) 
Bilans serii: 1 - 0
Lakers 97 - Clippers 104
play-by-play

(#1) Bulls vs Wizards (#5) 
Bilans serii: 1 - 0
Wizards 92 - Bulls 118
play-by-play

(#2) Heat vs Hawks (#3) 
Bilans serii: 0 - 1
Hawks 118 - Heat 97
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Koelner napisał(a):

typer że wygrasz od tankera to pocałunek śmierci 

Mi chodziło o to, że tankowanie to jedno, a druga kwestia to jak się później te assety spożytkuje. 

Taktyki u nas są różne :P ja najbardziej kibicuję tym bez tanku naturalnie - ale budowanie takich drużyn jest dużo trudniejsze i wymaga sporo kreatywności bez napływu naturalnego talentu z draftu, gdzie o steale z dalszymi pickami jest trudniej. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał(a):

Mi chodziło o to, że tankowanie to jedno, a druga kwestia to jak się później te assety spożytkuje. 

Taktyki u nas są różne :P ja najbardziej kibicuję tym bez tanku naturalnie - ale budowanie takich drużyn jest dużo trudniejsze i wymaga sporo kreatywności bez napływu naturalnego talentu z draftu, gdzie o steale z dalszymi pickami jest trudniej. 

tanker wytypował że wygrasz więc przegrasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał(a):

tanker wytypował że wygrasz więc przegrasz 

Nie da się ciągle nie trafiać 😉

W Rankingu z sezon regularnego byłem 22, z Nuggets miałem odpaść.. więc prawdopodobieństwo mówi że teraz Julek powinien trafić 💪

I co ciekawe - za każdym razem z Dragiciem w S5 jestem w playoffs, a to mój drugi najlepszy gracz w uśrednieniu w tych sezonach.

Do playoffs awansuje 16 z 29 drużyn i ja w ich rankingu nigdy nie jestem ostatni - bo nie dostaje sweepa, a Dragic często jest w nich wybierany Graczem Meczu.

Oznacza to, że jest mniej niż 16 pg lepszych od niego, a i tak nigdy nie ma go w top15 w Rankingu Graczy przed sezonem - choć w każdym sezonie zawsze udowadnia że jest top15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, julekstep napisał(a):

Heat - Hawks -> Wesoła przygoda dziwaków z Miami dobiegnie końca. Pascal zabije Randla a Curry w kolejnej już rundzie przeniesie słabego GMa na swoich plecach. 2-4

Miałam przegrać już z Celtami, więc jest nadzieja, że i tym razem obstawianie będzie kulą w płot 🤗🫡💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, julekstep napisał(a):

DUŻO OSÓB PROSIŁA WIĘC JEDYNE SŁUSZNE I PROFESJONALNE TYPY:

Jazz - Sonics -> Już nie zwątpię w SIŁĘ BRACI. Brook i Robin powinni wyjaśnić tych przebierańców z frontcourtu Jazz. Główna szansa gospodarzy to Kemba, który od powrotu robił (poza ostatnim meczem) totalne oro Blazersom. 2-4

Clippers - Lakers -> Oj słabo to wyglada w Clippers bo o ile frontcourt mają dość głęboki i tam byliby w stanie ogarnąć stratę każdego grajka (z Hassanem włącznie) o tyle ich turbo-duet guardów nie ma sensownego zastępstwa i brak Malcolma w pierwszych trzech meczach powinien ustawić tę serię. Dodatkowo brak Millsapa wyklucza możliwość kombinowania z jakimś big ballem (Dipo na PG, Sap na SF). 2-4

Bulls - Wizards -> Podobnie zbudowane ekipy (two-way lider na SG, fajny ofensywny PG, kołek pod koszem, świetny PF i ochłap na SF), ale niestety Wizards nie mają wystarczająco jakości żeby tu powalczyć o coś więcej niż honor...ale same wyniki mogą być dość blisko. 4-1

Heat - Hawks -> Wesoła przygoda dziwaków z Miami dobiegnie końca. Pascal zabije Randla a Curry w kolejnej już rundzie przeniesie słabego GMa na swoich plecach. 2-4

Podoba mi się ze ktoś z dna gry w opisie 8 najlepszych zespołów potrafi jednym wpisem obrazić i zdewaulować osiągnięcia więcej niż połowy pozostających w grze gm. Robi może to pozytywne noty 2-3 ekipom simki. A wszystko to z ust tegorocznego przegrywa. 

Zazdrość to bardzo niedobra rzecz jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Podoba mi się ze ktoś z dna gry w opisie 8 najlepszych zespołów potrafi jednym wpisem obrazić i zdewaulować osiągnięcia więcej niż połowy pozostających w grze gm. Robi może to pozytywne noty 2-3 ekipom simki. A wszystko to z ust tegorocznego przegrywa. 

Pls

Patrzac na moment podjecia decyzji, sklad i konkurencje (Kings/Spurs/Rockets nieosiagalne) to zajecie przez Magic 4tego miejsca w lotto przy jednoczesnym zmaksymalizowaniu potencjalu Bola i Reida to bardzo duze osiagniecie.

Klasa GM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka 3 min

56 minut temu, elwariato napisał(a):

Japa tankerze😛

w PO najfajniejsze jest to że praktycznie nigdy nie trzeba się użerać z Pacers! 💪

Dzień 134 (na pierwszym miejscu goscie)

(#5) Jazz vs Sonics (#8) 
Bilans serii: 1 - 1
Sonics 128 - Jazz 130
play-by-play

(#2) Clippers vs Lakers (#6) 
Bilans serii: 2 - 0
Lakers 96 - Clippers 114
play-by-play

(#1) Bulls vs Wizards (#5) 
Bilans serii: 2 - 0
Wizards 102 - Bulls 112
play-by-play

(#2) Heat vs Hawks (#3) 
Bilans serii: 1 - 1
Hawks 104 - Heat 111
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Baron Davis (Lakers) - 9


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka 3 min

Dzień 136 (na pierwszym miejscu goscie)

(#5) Jazz vs Sonics (#8) 
Bilans serii: 1 - 2
Jazz 132 - Sonics 136
play-by-play

(#2) Clippers vs Lakers (#6) 
Bilans serii: 3 - 0
Clippers 101 - Lakers 87
play-by-play

(#1) Bulls vs Wizards (#5) 
Bilans serii: 2 - 1
Bulls 88 - Wizards 99
play-by-play

(#2) Heat vs Hawks (#3) 
Bilans serii: 2 - 1
Heat 126 - Hawks 102
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.