Skocz do zawartości

[2043] Playoffs - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, julekstep napisał(a):

Dzień 131 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Nuggets vs Sonics (#8) 
Bilans serii: 3 - 4 awans Sonics!
Sonics 128 - Nuggets 108
play-by-play


(#4) Trailblazers vs Jazz (#5) 
Bilans serii: 2 - 4 awans Jazz!


(#2) Clippers vs Mavericks (#7) 
Bilans serii: 4 - 3 awans Clippers!
Mavericks 80 - Clippers 94
play-by-play

(#3) Warriors vs Lakers (#6) 
Bilans serii: 3 - 4 awans Lakers!
Lakers 105 - Warriors 97
play-by-play

(#1) Bulls vs Cavaliers (#8) 
Bilans serii: 4 - 1 awans Bulls!

(#4) Hornets vs Wizards (#5) 
Bilans serii: 3 - 4 awans Wizards!
Wizards 115 - Hornets 98
play-by-play

(#2) Heat vs Celtics (#7) 
Bilans serii: 4 - 1 awans Heat!


(#3) Hawks vs Bucks (#6) 
Bilans serii: 4 - 1 awans Heat!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Paul Millsap (Clippers) - 8

 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Ranking predykcji po 1szej rundzie (3 punkty za idealnie trafiony wynik, 1 punkt za dobrze wytypowanego zwycięzcę, 0 punktów za totalnie zły traf)

Julek -> 9/24, pierwsze miejsce w rankingu
Pablo -> 6/24, ostatnie miejsce w rankingu

💪

Kogo obchodza predykcje tankerow 😋 

A plus gratki @Alonzo za złamanie hegemonii 👏 ale tez gratki @Krzemo za te tytuły💪 nawet tankowac trzeba umieć 😋

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranking predykcji po 1szej rundzie (3 punkty za idealnie trafiony wynik, 1 punkt za dobrze wytypowanego zwycięzcę, 0 punktów za totalnie zły traf)

Julek -> 9/24, pierwsze miejsce w rankingu
Pablo -> 6/24, ostatnie miejsce w rankingu

💪

(tutaj wrzucam bo mi skleiło posty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2024 o 01:25, julekstep napisał(a):

Jakieś nooby się powypowiadały, więc czas na FACHOWĄ ocenę

Nuggets - Sonics -> Serce każe napisać 2-4, jednak rozum totalnie się z tym nie zgadza, bo jednak Nuggets mimo że nie są już takim juggernautem jak w ostatnich latach to są bardzo kompletną ekipą, gdzie w Sonics widać brak za brakiem (ta bieda wśród wingów) a dodatkowo Bracia ścisły peak mają już chyba za sobą. Trzymam kciuki oby rozum się mylił. 4-1

Miami Heat Hug GIF by NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

Ranking predykcji po 1szej rundzie (3 punkty za idealnie trafiony wynik, 1 punkt za dobrze wytypowanego zwycięzcę, 0 punktów za totalnie zły traf)

Julek -> 9/24, pierwsze miejsce w rankingu
Pablo -> 6/24, ostatnie miejsce w rankingu

💪

(tutaj wrzucam bo mi skleiło posty)

Czekamy na ocene 2 rundy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SzuLcU napisał(a):

@Roger dzięki za serie 

 

Jak było 3-0, to byłem pewny że max. wyciągnę jedno spotkanie i skończy się na 4-1. Jak połamał się Brogdon i wyszedłem na 3-3, to byłem pewny, że awansuję dalej, no ale drużyna postanowiła zastrajkować i nie dojechała na G7 (2/19 3p), a Barnes to w ogóle się totalnie skompromitował (8/23 FG i 0/7 3p) i skończyło się, jak się skończyło. Sędziowie też dołożyli swoje, bo 20-7 w przewinieniach w G7 wygląda podejrzanie ;)

Gratki za awans, a z mojej strony szkoda straconej szansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Roger napisał(a):

Jak było 3-0, to byłem pewny że max. wyciągnę jedno spotkanie i skończy się na 4-1. Jak połamał się Brogdon i wyszedłem na 3-3, to byłem pewny, że awansuję dalej, no ale drużyna postanowiła zastrajkować i nie dojechała na G7 (2/19 3p), a Barnes to w ogóle się totalnie skompromitował (8/23 FG i 0/7 3p) i skończyło się, jak się skończyło. Sędziowie też dołożyli swoje, bo 20-7 w przewinieniach w G7 wygląda podejrzanie ;)

Gratki za awans, a z mojej strony szkoda straconej szansy.

IMG-3172.webp
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUŻO OSÓB PROSIŁA WIĘC JEDYNE SŁUSZNE I PROFESJONALNE TYPY:

Jazz - Sonics -> Już nie zwątpię w SIŁĘ BRACI. Brook i Robin powinni wyjaśnić tych przebierańców z frontcourtu Jazz. Główna szansa gospodarzy to Kemba, który od powrotu robił (poza ostatnim meczem) totalne oro Blazersom. 2-4

Clippers - Lakers -> Oj słabo to wyglada w Clippers bo o ile frontcourt mają dość głęboki i tam byliby w stanie ogarnąć stratę każdego grajka (z Hassanem włącznie) o tyle ich turbo-duet guardów nie ma sensownego zastępstwa i brak Malcolma w pierwszych trzech meczach powinien ustawić tę serię. Dodatkowo brak Millsapa wyklucza możliwość kombinowania z jakimś big ballem (Dipo na PG, Sap na SF). 2-4

Bulls - Wizards -> Podobnie zbudowane ekipy (two-way lider na SG, fajny ofensywny PG, kołek pod koszem, świetny PF i ochłap na SF), ale niestety Wizards nie mają wystarczająco jakości żeby tu powalczyć o coś więcej niż honor...ale same wyniki mogą być dość blisko. 4-1

Heat - Hawks -> Wesoła przygoda dziwaków z Miami dobiegnie końca. Pascal zabije Randla a Curry w kolejnej już rundzie przeniesie słabego GMa na swoich plecach. 2-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, elwariato napisał(a):

"kolejnej już rundzie przeniesie słabego GMa na swoich plecach"

 

Cytat z mundrca, ja myslalem ze od gma i jego klasy zależy jaki ma skład, ale tutaj funkcjonujemy w odmiennej rzeczywistosci😋

ja to interpretuję tak, że po solidnym i długim tankowanku każdy siłą rzeczy nazbiera tych assetów - pytanie tylko jak sie później te assety wykorzysta. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.