Skocz do zawartości

[2043] Playoffs - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Będą Twoje typy @julekstep ? 

6 godzin temu, LAF napisał(a):

 

 

Portland klucze do zwycięstwa serii:

- powrót do formy BB

BB w off wyląduje na F.A a do tej pory prezentuje się mocno średniawo. W Portland liczymy, że wraz z nadejściem PO nadejdzie WIELKI BB i zamiast spotkań kończących się 5/5 będą się one kończonyć się 20/20 a BB będzie miał pełne prawo zawołać maxa. Od tych PO zależy dużo jak dalej potoczą się jego losy a mogę dodać, że co jakiś czas ktoś się pytał o niego

- KAT musi pokazać, że jest liderem

W Utah Jazz jest mocna obsada pod koszem więc KAT ma bardzo duże pole do popisu i nie może dać się zepchnąć na margines a dobrze by było aby stał się najlepszym zawodnikiem serii. Podczas sezonu podobnie jak za BB było dużo zapytań o niego a nawet na stole był czołowy gracz simbasketu a mimo to KAT został w tej drużynie i dobrze by było aby GM nie żałował tej decyzji.

- wykorzystać brak Kemby na dwa spotkania i HCA

Co tutaj dużo pisać, presja jest spora bo mając HCA oraz brak jednego z czołowych graczy w Utah Jazz trzeba jechać do SLC z przewagą 2-0. Urwanie jednego meczu przez przeciwników tragedii nie spowoduje, ale jednak mogą wkraść się niepotrzebne nerwy w szeregi co może lekko zaburzyć równowagę zespołu.

 

Portland w 6.

Daje to tu

DJ w hali na rozgrzewce takie rapsy zapuszcza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSCHÓD

Bulls - Cavs 4-3

Kontuzja Hardena w G1 przeciągnie tę serię do 7 gier. Zadecyduje wyższość Hawesa nad Bambą, zdrowy Harden i lepsza ławka faworytów z wietrznego miasta.

Heat - Celtics 3-4

O wygranej w tej serii powinien zadecydować Westbrooka, który ma w końcu fajnych Robinów w osobach Kawhi, Ibaki i Gordona, co potwierdza udana końcówka sezonu w tym układzie.

Hawks - Bucks 4-2

Faworytom pomaga jeszce uraz SGA, więc powinna być bezpieczna seria dla Orłów.

Hornets - Wizards 3-4

Świetna para Jones-Beal powinna załatwić sprawę. Klay wydaje się idealnym obrońcą na Beala, ale jednak walczący o nowy kontrakt Bradley powinien być góra. Z drugiej strony brakuje w Waszyngtonie obrońcy na KD, jednak świetnie broniąca pomalowanego para JJ - Capela powinna przesadzić o wygranej. Najbardziej wyrównana para 1. rundy.

 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

hmm

A CZEGO CHCE LUD? :P

 

(wtedy - przynajmniej w pierwszej rundzie - będziemy uzależnieni od moich simek, więc jak z jakiegoś powodu nie będę mógł to mogą być opóźnienia)

Przecież @Cichy nie bierze udziału w PO to on mógłby jakbyś Ty nie mógł. No bo nie będzie konspirował chyba z @profesora 😛 a zachowa profesjonalizm 

Także chowamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

WSCHÓD

Bulls - Cavs 4-3

Kontuzja Hardena w G1 przeciągnie tę serię do 7 gier. Zadecyduje wyższość Hawesa nad Bambą, zdrowy Harden i lepsza ławka faworytów z wietrznego miasta.

Heat - Celtics 3-4

O wygranej w tej serii powinien zadecydować Westbrooka, który ma w końcu fajnych Robinów w osobach Kawhi, Ibaki i Gordona, co potwierdza udana końcówka sezonu w tym układzie.

Hawks - Bucks 4-2

Faworytom pomaga jeszce uraz SGA, więc powinna być bezpieczna seria dla Orłów.

Hornets - Wizards 3-4

Świetna para Jones-Beal powinna załatwić sprawę. Klay wydaje się idealnym obrońcą na Beala, ale jednak walczący o nowy kontrakt Bradley powinien być góra. Z drugiej strony brakuje w Waszyngtonie obrońcy na KD, jednak świetnie broniąca pomalowanego para JJ - Capela powinna przesadzić o wygranej. Najbardziej wyrównana para 1. rundy.

 

Widze to bardzo podobnie, chociaz imo Heat przejda dalej. A Hawks 4:1.

Nie jestem zadowolony ani z formy, ani z tego ze Harden nie gra w G1 co sporo moze namieszac, ani z potencjalnej drabinki Cavs->Wizards/Hornets-> Hawks/ Heat.

Jesli mam przechodzic dalej, to po 7 meczowych seriach w dwoch pierwszych rundach imo, takze bedzie nerwoweczka moim zdaniem I niekoniecznie faworyt musi wyjsc z tego wschodu. Mi tu pachnie jakims swietnym runem Wizards.

@LAF ze tez miales czelnosc twierdzic, ze wschod jest slaby :P

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Para Hornets - Wizards to powtórka i rewanż za ubiegłoroczne Playoffs, gdzie team @Principe był górą w siedmiu meczach.

Tylko teraz to ja mam HCA, lepszy zespół niż przed rokiem czego nie jestem pewny czy mogę powiedzieć o oponencie. Mnie wymiana na Tyusa nie przekonuje i zobaczymy jak wyjdzie na rywalizacji z dużo silniejszym Turnerem.

Seria naznaczona od początku jest kontuzjami. W G1 nie zagra Klay Thompson, w Wizards natomiast dwa spotkania opuści mój były podopieczny Nikola Mirotic. 

Czekam na rozpoczęcie igrzysk :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZACHÓD

Nuggets - Sonics 4-2

GM Nuggets wymianą po Ingrama fajnie załatał dziurę w składzie i ekipa z Denver może grać już 5 na 5. Sonics zmotywowani, jak co roku, będą gryźć parkiet i może być nawet G7.

Clippers - Mavericks 4-2

Mavs dobrze się matchupują, bo ich główny ofensywny atut ma naprzeciw siebie chyba najsłabszego startera w ekipie z Kalifornii. Ale jednak duet Brogdon-Dipo oferuje sporą jakość na obwodzie. Jeżeli jako starter nie zagra Millsap (PO weryfikuje zazwyczaj firany w D) powinno być spokojne 4-2.

GSW - Lakers 4-1

Tu powinno być łatwo i przyjemnie. JRue + Brown + Gordon daje duży impakt, a Lakers nie powinni wykorzystać słabości Wojowników pod koszem, ponieważ Bogut i Radolph nie należą do ofensywnych asów.

PTB - Jazz 4-2

Chyba najbardziej wyrównana para na zachodzie. Biedrins wydawał się tym, czego Jazz potrzebowali. Od momentu jego pozyskania ekipa z Utah wygląda bardzo solidnie. Jednak kontuzja Kemby pokrzyżowała trochę plany GMowi. Języczkiem uwagi będzie obrona KATa na Boogiem oraz jak SF ekipy z Oregonu poradzi sobie z Griffinem. Piorąc pod uwagę uraz Kemby - Portland w 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Koelner napisał(a):

jest za konfederacja

Nie no głosowałem za Lewica jak już. 
 

Teraz do europarlamentu muszę się rozejrzeć kogo wpuścić z Kujaw. Na pewno nie bez znaczenia będzie wygląd bo jednak trzeba jakoś reprezentować nasz kraj. 

PS: Kto usunął mój post o Estończyku ? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.