Skocz do zawartości

[2043] Playoffs - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Taka ciekawostka. Para Hornets - Wizards to powtórka i rewanż za ubiegłoroczne Playoffs, gdzie team @Principe był górą w siedmiu meczach.

Tylko teraz to ja mam HCA, lepszy zespół niż przed rokiem czego nie jestem pewny czy mogę powiedzieć o oponencie. Mnie wymiana na Tyusa nie przekonuje i zobaczymy jak wyjdzie na rywalizacji z dużo silniejszym Turnerem.

Seria naznaczona od początku jest kontuzjami. W G1 nie zagra Klay Thompson, w Wizards natomiast dwa spotkania opuści mój były podopieczny Nikola Mirotic. 

Czekam na rozpoczęcie igrzysk :)

 

Powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

To bylo po :P

plus to nic nie zmienia, bo ci dobrzy gracze z zachodu nie dali rady wprowadzic zespolow do PO w poteznej konferencji :P

Dokladnie to temat na oddzielna dyskusję, ile po jimmy by zaliczyl gdyby tacy rox grali na wschodzie, zapewne niewiele 😄😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego nie może być chowania taktyk ? I nie piszę aby kogoś skrytykować, ale chyba moim zdaniem lepiej jest jak będę schowane i ktoś sobie zmieni taktykę przy porannej kawce, przy obiedzie, przy koniaku i komisze by na to bieżąco uzupełniali niż hurtem naraz wszyscy za pięć zaczną zmieniać taktyki.

I później h będzie wpisywania taktyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał(a):

Bo ludzie małej wiary nie wierzą, że komisz nie będzie podglądał ;] 

Serio ? No dajcie spokój z tym, że @Cichy będzie co chwilę sprawdzał czy Boston nie zmienił taktyki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, geniuz napisał(a):

Przypomnijcie mi ilu komiszów awansowało do Play Off? 1? Tymbardziej byłbym za schowaniem taktyk oraz tymczasowym odebraniu Krzemowi dostępu. W poprzednich latach tak nie było? 

2- jeszcze lepsza połowa Cichego 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nooby się powypowiadały, więc czas na FACHOWĄ ocenę

WSCHÓD:

Bulls - Cavaliers -> GM Bulls pewnie odetchnął z ulgą widząc że to nie Raptors będą ich rywalem w pierwszej rundzie...no ale ekipa z Kanady może mieć tylko do siebie pretensję o to że w decydującej fazie sezonu dali ciała...gdzie Cavs wyrwali zwycięstwo Walecznym Magic w ostatnim meczu sezonu. Obie ekipy zbudowane mocno podobnie (mocarna dwójka obwodowych, pod koszem zestaw 'kołek' + 'gwiazda' a na SF jakiś kasztan/filler który ma jak najmniej dotykać piłki)..ale, poza PG, Bulls mają dużo więcej jakości na każdej pozycji a dodatkowo mają chyba lepsze rezerwy. G1 bez Hardena pewnie uda się wyrwać ekipie z Ohio, ale potem wróci niedoszły MVP i zaora. 4-1

Heat - Celtics -> W obie ekipy totalnie nie wierzę, więc pewnie HCA zadecyduje o wygranej Heat w serii w której nagrodą będzie pewny oklep w drugiej rundzie. 4-3

Hawks - Bucks -> Brak SGA wbrew pozorom może tutaj pomóc underdogom bo Rondo to ciągle świetny obrońca i powinien mocno uprzykrzyć tę serię ligowemu MVP. Dodatkowo Oden daje świetne zabezpieczenie pod koszem i tutaj mecze pewnie będą bardziej wyrównane niż można się spodziewać. Niestety bez SGA zabraknie Bucks firepowera i ostatecznie polegną niczym tegoroczni RL Lakers. 4-1

Hornets - Wizards -> Jestem w grupie osób uważających że wymiana Lauriego na Tyusa to nie był dobry ruch ekipy ze stolicy. Mimo wszystko dalej to jest bardziej utalentowana ekipa i powinni to wziąć. 2-4

ZACHÓD:

Nuggets - Sonics -> Serce każe napisać 2-4, jednak rozum totalnie się z tym nie zgadza, bo jednak Nuggets mimo że nie są już takim juggernautem jak w ostatnich latach to są bardzo kompletną ekipą, gdzie w Sonics widać brak za brakiem (ta bieda wśród wingów) a dodatkowo Bracia ścisły peak mają już chyba za sobą. Trzymam kciuki oby rozum się mylił. 4-1

Clippers - Mavericks -> Oladpio jest już w pełni zdrowy, więc powinna to być formalność. 4-0

Warriors - Lakers -> Lakers zaczęli sezon bardzo mocno, jednak im dłużej on trwa tym gorzej dla ekipy z Kalifornii. Warriors długo nie rozpaczali po stracie Wooda i ciągle są topową ekipą zachodu. Twardy charakter graczy z LA pozwoli przedłużyć tę serię do 7 meczów, ale raczej wtedy GSW to zamkną. 4-3

Blazers - Jazz -> Brak Kemby będzie tutaj mocno odczuwalny. Dodatkowo ekipa z DMC i Griffinem w PO to zawsze mocny red flag. Jak GM Z Oregonu nie przesadzi z wizjonerstwem to powinna być szybka seria. 4-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, julekstep napisał(a):

Jakieś nooby się powypowiadały, więc czas na FACHOWĄ ocenę

WSCHÓD:

Bulls - Cavaliers -> GM Bulls pewnie odetchnął z ulgą widząc że to nie Raptors będą ich rywalem w pierwszej rundzie...

Nie do konca, bo Cavs w probnych robia mi oro, a Craptors skoro nie potrafili wejsc do PO, to raczej zbyt mocni mimo personelu nie byli.

Jak bedzie 4:1 to na kolanach do Czestochowy ide, obstawiam bardziej szalone G7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Reikai napisał(a):

Nie do konca, bo Cavs w probnych robia mi oro, a Craptors skoro nie potrafili wejsc do PO, to raczej zbyt mocni mimo personelu nie byli.

Jak bedzie 4:1 to na kolanach do Czestochowy ide, obstawiam bardziej szalone G7.

no, ostatnio jak Cavs grali z Bulls w PO to nie tylko Bulls zostali zupsetowani, ale i GM sie do dymisji podal. Wiec trzeba uwazac!

 

A tak na serio to nie widze tu specjalnie potencjalu na ugranie czegos, to 4:1 to realny wynik i znajac simke to ten jeden W wpadnie gdzie indziej niz w game 1 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.