Skocz do zawartości

Lakers 24/25


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ignazz napisał(a):

Bierzesz z półki zwykłego a tworzysz przewagi gdzieś indziej. 

Zwykle wolni są trenerzy, na których są kwity + niesprawdzone opcje, Lakers należy krytykować za to jak potraktowali Lue w trakcie rekrutacji w 2019, to był przykład, gdzie nie wykorzystali resources/pozycji na sprawdzonego i dobrze fitującego HC, a rzadko zdarza się mocny, młody trener jako FA.

Teraz chyba nie było żadnego pewniaka do wzięcia, bo nazwiska Atkinsona czy Borrego są chyba łączone z Cavs, a to byłaby kolejna opcja przejściowa. Czy Redick przeszedł poważny recruitment process to się okaże za kilka miesięcy.

(no i czy dostanie poważny sztab)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ignazz napisał(a):

No tym że nie musisz w tym aspekcie mając przewagę gdzieś indziej ryzykować. Prosta logika

Ja to widzę trochę inaczej, z jednej prostej przyczyny. Nie było/nie ma obecnie dostępnego mocnego nazwiska - Monty wyjątek, chociaż nie wiem jak sytuacja zdrowotna jego żony wygląda i czy Monty nie zrobi sobie przerwy teraz po tym jak zarobił 65 baniek w rok.

Zresztą Lakers spróbowali z Hurleyem (imo była to próba alibi but still, próbowali) i okazało się, że ta przewaga o której piszesz, to wcale nie jest taka wielka przewaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, the_secret napisał(a):

Troszkę zmienie temat

Słyszał ktoś z takich długotrwałych fanów Lakers (może ty @Jendras) tą plotke:

Linda to od lat bff Jeanie i generalnie obok niej najważniejsza osoba w organizacji, ale takie rewelacje nie brzmią dla mnie wiarygodnie, bo Kurt tam jest jednak głównie od noszenia torebki, poza tym on w latach zawodniczych uchodził trochę za flejtucha, więc nie chce mi się wierzyć, że byłby dla Jeanie obiektem seksualnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Van napisał(a):

Tak w sumie sobie pomyślałam, że byłaby niezła beka jakby po podpisaniu JJ, Lakers wybrali w przyszłym tygodniu jednak Bronny'ego, a na początku lipca Lebron zakomunikuje, że przenosi swoje talenty do Philly 🤣

No to już byłaby bezczelność bo to chyba on JJ wybrał na trenera LAL.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Van napisał(a):

Tak w sumie sobie pomyślałam, że byłaby niezła beka jakby po podpisaniu JJ, Lakers wybrali w przyszłym tygodniu jednak Bronny'ego, a na początku lipca Lebron zakomunikuje, że przenosi swoje talenty do Philly 🤣

Jakieś tam spotkanko widziałem z Moreyem ostatnio było racja?

Fotka lata po necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, the_secret napisał(a):

wow gosc przeklnął. ale jest cool

yyy? bardziej chodziło mi o to, ze już dał mem kontent, który będzie można wykorzystywać przy okazji porażek/niepowodzeń/zwolnienia

ale dobra, przynajmniej wiadomo kto jest pan maruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

WOW

W zyciu bym sie nie spodziewal ze Knecht az tak sie osunie. Idealny wybor dla Lakers.

Dokładnie też jestem w lekkim szoku, zakładałem pierwszą dziesiątkę dla typa jak nic, ale widać znaleźli się i tacy, co narzekają, a to dar od losu dla Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shadowy86 napisał(a):

Dokładnie też jestem w lekkim szoku, zakładałem pierwszą dziesiątkę dla typa jak nic, ale widać znaleźli się i tacy, co narzekają, a to dar od losu dla Lakers.

To jest homerun w c***.

Do tego jest o wiele bardziej atletyczny niz by sie wydawalo. Piekny pick Lakers, az jestem w szoku ze spadl tak nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Knecht z 17 pickiem faktycznie sympatyczny, bo w mockach eksperci widzieli go raczej w przedziale 6-10 wyboru, także szczęście dla Lakers, że tak nisko się w drafcie osunął. Co chłop umie każdy widzi, a ze swoim skillsetem może być naprawdę przydatnym uzupełnieniem składu za śmieszne pieniądze. Na pewno lepiej było zgarnąć kogoś takiego niż pakować się w surowego 18-latka, który za 2 lata mógłby szukać szczęścia w europejskim średniaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.