Skocz do zawartości

Lakers 24/25


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

2 z 3 Knecht-JHS-Christie dający dobre minuty z ławki w tym sezonie is a must, chociaż to i tak nie rozwiąże głównych problemów LAL (brak PoA obrońcy, 2,5 grywalnych wings w rosterze), z tego co scrollowałem fajne były momenty z Sotą tej trójki. Redick chyba robi to czego głównie oczekiwano, tj. faktycznie w ataku powinno to wyglądać trochę lepiej (Lakers mają shooterów, vertical spacing i passerów żeby egzekwować to co chce grać JJR), to + brak Ham-defensywych schematów może da regular jakiego oczekiwaliśmy rok temu. Ciekawe czy i tym razem LeBron i AD będą zdrowi czy będzie rok zbyt późno, bo rewolucji nie będzie, ale przynajmniej będzie można oglądać na powtórkach tych Lakers. 

Bronny robi to co miał robić (piękne marketingowe value dla late 2nd roundera), teraz jeszcze niech nauczy się grać w koszykówkę, bo na razie na over/under 100 minut w regularze można byłoby robić zakłady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BMF napisał(a):

2 z 3 Knecht-JHS-Christie dający dobre minuty z ławki w tym sezonie is a must, chociaż to i tak nie rozwiąże głównych problemów LAL (brak PoA obrońcy, 2,5 grywalnych wings w rosterze), z tego co scrollowałem fajne były momenty z Sotą tej trójki. Redick chyba robi to czego głównie oczekiwano, tj. faktycznie w ataku powinno to wyglądać trochę lepiej (Lakers mają shooterów, vertical spacing i passerów żeby egzekwować to co chce grać JJR), to + brak Ham-defensywych schematów może da regular jakiego oczekiwaliśmy rok temu. Ciekawe czy i tym razem LeBron i AD będą zdrowi czy będzie rok zbyt późno, bo rewolucji nie będzie, ale przynajmniej będzie można oglądać na powtórkach tych Lakers. 

Bronny robi to co miał robić (piękne marketingowe value dla late 2nd roundera), teraz jeszcze niech nauczy się grać w koszykówkę, bo na razie na over/under 100 minut w regularze można byłoby robić zakłady. 

Jeżeli dwójka z trójki Christie-Knecht-JHS wypali (a jest to realne) to jeden z nich zostanie wymieniony za jakiegoś starszego winga. Dla nich wszystkich nie ma minut, tym bardziej, jeśli Gabe będzie zdrowy i w formie z Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pozioma napisał(a):

Jeżeli dwójka z trójki Christie-Knecht-JHS wypali (a jest to realne) to jeden z nich zostanie wymieniony za jakiegoś starszego winga.

Lakers będą niechętni oddawania assetów i 'młodzieży' za weteranów/nie-allstarów: może się pojawi jakaś okazja na relatywnie młodego winga, ale Lakers są pogodzeni z byciem nie-contenderem, inflacja cen na rynku spora, a do tego muszą się już przygotowywać do okresu przebudowy. Może w regularze zażre na tyle, że będą odważniejsi tym razem na rynku, ale ciężko wielopoziomowo uprzedzać fakty, a one na razie są takie, że LAL przez 1,5 roku nie wykonali wymiany na poziomie gracza z rotacji. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BMF napisał(a):

(brak PoA obrońcy, 2,5 grywalnych wings w rosterze)

Ja bym powiedział, że PoA obrońców to by się paru znalazło, ale niekoniecznie w pierwszej piątce, z kolei 2,5 grywalnych wingów to akurat całkiem niezły wynik. Generalnie priorytetem dla Lakers na rynku jest center.

Cytat

Lakers będą niechętni oddawania assetów i 'młodzieży' za weteranów/nie-allstarów: może się pojawi jakaś okazja na relatywnie młodego winga, ale Lakers są pogodzeni z byciem nie-contenderem, inflacja cen na rynku spora, a do tego muszą się już przygotowywać do okresu przebudowy. Może w regularze zażre na tyle, że będą odważniejsi tym razem na rynku, ale ciężko wielopoziomowo uprzedzać fakty, a one na razie są takie, że LAL przez 1,5 roku nie wykonali wymiany na poziomie gracza z rotacji. 

Lakers rok temu chętnie oddaliby pick za Dejounte, ale to było za mało, a więcej wtedy dać nie mogli, więc to nie tyle kwestia odwagi, co braku sensownych ofert na rynku i trochę też kreatywności we front office w konstruowaniu bardziej złożonych scenariuszy. Wolę jednak takie podejście, niż wywalanie wszystkich assetów na Jerami Granta.

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Można także dokoptowac jakiegoś Rui i sięgnąć kogoś z zakresu 18 baniek. Taki Harrison Barnes przez to że na dwa lata to bez dopłaty.

Dopłata to by raczej musiała iść ze strony Spurs

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Jendras napisał(a):

braku sensownych ofert na rynku [...] Wolę jednak takie podejście, niż wywalanie wszystkich assetów na Jerami Granta

Tak, napisałem o inflacji cen zawodników na rynku, i nie pisałem tego posta w krytycznym tonie, tj. na miejscu Lakers robiłbym to samo, zresztą w '18/'19 chyba każdy brałby w ciemno scenariusz, gdzie w '25 LeBron jest na chodzie, a Lakers są w skali ligi dalej dobrzy. To, co stało się między to już inna sprawa ;], wrzucić Caruso, KCP i Kuzmę w miejsce Russella/Vanderbilta + 2 dodatkowe first roundery pod wymiany dałyby ~ekipę na wyjście z Zachodu w ostatnim sezonie, 4 lata po mistrzowskim runie. ;] Czym dłużej LeBron jest dobry, tym jeszcze większym fuck-upem jest offseason '21. Ale nie ma co się już katować offseason '21. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Thomas napisał(a):

Lebron jako pierwszy zagrał/zagra z synem, jest spora szansa, że także razem zakończą karierę.

k**** mam 36 lat za 4 miesiace, fizycznie i szybkosciowo top i mimo ze pilke od kosza w rękach mialem ostatni raz jak gralem z Kuba Dłoniakiem latem 2010 roku jak przygotowywal sie do sezonu, to burbon przeciw sodowej, ze gorzej niz broony james bym nie zagral jakby mi dzis dali pare minut w purple yellow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

k**** mam 36 lat za 4 miesiace, fizycznie i szybkosciowo top i mimo ze pilke od kosza w rękach mialem ostatni raz jak gralem z Kuba Dłoniakiem latem 2010 roku jak przygotowywal sie do sezonu, to burbon przeciw sodowej, ze gorzej niz broony james bym nie zagral jakby mi dzis dali pare minut w purple yellow

Z ciekawości jak można być w miarę wysportowaną osobą, siedzieć na forum koszykarskim i przez 14 lat ani razu nie wyjść porzucać i pograć sobie na orliku czy na wakacjach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RappaR napisał(a):

Z ciekawości jak można być w miarę wysportowaną osobą, siedzieć na forum koszykarskim i przez 14 lat ani razu nie wyjść porzucać i pograć sobie na orliku czy na wakacjach? 

od 15 roku życia do teraz siłownia+ boks/mma (te drugie już mniej) paczka ludzi od kosza sie rozwalila, zmienily sie priorytety. pilke mi zajumali, i jakos tak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, P_M napisał(a):

Lebron zakładał, że będzie wpierdol, a tu proszę jedyna wygrana w tegorocznym preseason, dlatego tam lecieli ;)

No nie wiem czy jest taki zadowolony skoro wyłapał jeden monster blok od Giannisa, dostał dacha za pretensje, a co najgorsze pokazał się typek, który kompletnie zaorał dokonania synalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.