Skocz do zawartości

Nuggets (2) - Wolves (3) WCSF "Payback time..." or "Don't ever underestimate the heart of a champion!"


dannygd

Kto wygra serię?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Wolves w 4
      4
    • Wolves w 5
      1
    • Wolves w 6
      10
    • Wolves w 7
      7
    • Nuggets w 4
      0
    • Nuggets w 5
      3
    • Nuggets w 6
      15
    • Nuggets w 7
      12


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, karpik napisał(a):

W ogóle tak sobie myślę, że fajnie te PO i dwie jak dotąd najlepsze defensywy (Wolves i Thunder) pokazują ile znaczą klasowi PoA, presja na piłce oraz screen navigation i że nie warto switchować wszystkiego, bo walka na zasłonach przynosi znacznie lepsze efekty. 

Tez o tym myslalem, zwlaszcza ze mam wrazenie ze troche sie nie docenia dobrych obwodowych obroncow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał(a):

W ogóle tak sobie myślę, że fajnie te PO i dwie jak dotąd najlepsze defensywy (Wolves i Thunder) pokazują ile znaczą klasowi PoA, presja na piłce oraz screen navigation i że nie warto switchować wszystkiego, bo walka na zasłonach przynosi znacznie lepsze efekty. 

Miałem pisać właśnie, że jeśli sędziowie dalej będą tak fajnie gwizdać jak do tej pory to jest szansa w WCF na jakiś współczesny dużo bardziej przyjemny dla oka odpowiednik Pacers-Pistons '04. ;] 

Ale najpierw Wolves muszą wyjaśnić patusów z Denver (Murray nie dostanie suspension dlatego, że 1) playoffy, 2) nie trafił sędziego, a próbował???), a Thunder przejść chrzest bojowy, tak że daleka droga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

a powrót Antka w Finałach też uważasz, że był w pełni racjonalny?

?

16 minut temu, rw30 napisał(a):

a może nie ryzykują?   a może ryzykują ale wolą go mieć na boisku niż Reggie Jacksona?   

nie mam pojecia i pewnie, poza doktorami Barył i wąskim gronem - drużyną i sztabem, pewnie mało kto wie

ano właśnie, zostają nam tylko spekulacje i jedni wolną gorsze mecze tłumaczyć urazem, a inni defensywą przeciwników. na pewno znajdą się też zwolennicy "prawdy leżącej po środku", że to wypadkowa tych dwóch czynników. ale jak jest rzeczywiście, to nie sposób rozstrzygnąć.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogląda ktoś LP w wersji Mobile? 
Tam mecz jest pokazywany nie z kamer tv tylko przycinany i grany na zbliżeniach. Fajne doświadczenie i opcja do testowania ale są wady i zalety. 
 

wada: tracisz ogólny kadr i nie widzisz pracy Of ball często zasłon po weak side i masowania podkoszowych 

zaleta: widzisz każdy szczegół on ball. 
 

Oglądając to w nocy miałem wrażenie ze TW w swojej obronie bardzo często i gęsto faulowali i ze Jaamal za każdym razem gdy się pluł miał absolutnie racje bo wykraczały te presingi poza pewien dopuszczalny poziom puszczania twardej gry. 
 

te wkładane podwójne łapy po piłkę popychania zbijania biodrem gdy gracz ataku traci przez to równowagę piłkę lub ładuje na aucie było widoczne jako faul. I było tego z 20 razy lekko 

lubie w sumie twardy styl gry i puszczanie sporej ilości kontaktu nie cierpię tych gwizdów pod Harden Joel Trae czy Fox ale tu moim zdaniem poszło o dwa poziomy bólu za grubo. 
 

fakt gracz powinien szybciej przeczytać narracje sędziów bo sporo było tego samego z drugiej strony ale Ant był tu drobiazgowo gwizdany z parasolem ochronnym. Tymczasem te nieskoordynowane akcje obronne KATA gdzie ewidentne widzę ze on nie ma pojęcia obronie i zawsze wkłada łapę gdzie nie trzeba ( co mu szczerze za dużo kiedyś i skrupulatnie gwizdali) puszczali. Łapę przy Antku już nie. 
 

mtw wychodzi na lepszy zespół ale tu sędziowie dali im przewagi w zakresie sporym 

czy tak dużym ze przepchneli słabszy zespół i zrobili lepszy? Nie. Ale było to ważne. 
 

zachecam do spojrzenia na ten mecz MOBILE wersja. Zobaczycie inny obraz meczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie murray gra z jakims urazem  ale to ma imo srednie znaczenie ,  sztab medyczny  odpowiednio zadbal roznymi pain killerami , blokadami zeby jamal czul sie komfortowo .  typ włozyl lakersom dwa gw prosto w ryj i wtedy był cacy haha.  dla mnie szukanie wymowek na sile , jest totalnie sfrustrowany , akcje z heat packiem szkoda komentowac .

serb oddaje wszystko w obronie ,  pasywny , dropuje , nie broni obreczy , jest chodzacym driving line , zeby myslec o nawiazaniu walki z wilkami musi dac cos extra w ataku  , a na razie daje extra straty, watacha wie jak osaczyc  nikole.

brak goberta  ,  pomalowane puste , duzo miejsca i nagle kat exploduje , przypadek ? dont think so .

brak francuza to spora strata ale sa tez pozytywy , wilki maja kapitalny spacing z dwoma wysokimi bombardujacymi z za łuku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno co mi wpadło w oczy to chyba kroki KATA i 2s później offens KATA  na Murrayu (wejście ramieniem) przy takim drive zza łuku z lewej strony bodajże w 1st Q

1 minutę temu, mistrzBeatka napisał(a):

brak francuza to spora strata ale sa tez pozytywy , wilki maja kapitalny spacing z dwoma wysokimi bombardujacymi z za łuku

no tak, mozliwośc grania 5 out z dobrze broniącym wysokim na boisku mając takiego Edwardsa (bo tak, KAT dobrze broni) to sztos dla Minny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Lebron I Jordan mieli mleko pod nosem w tym wieku.

LeBron w tym wieku trafił do finałów pokonując w ECF mocnych (choć już bez Big Bena) Pistons, więc te mleko zaczęło mu się wtedy zmieniać w meszek.

  

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Ale w przypadku jak to bedzie dalej tak wygladac, to byl lepszy run w tym wieku vs tacy przeciwnicy w historii NBA?

Swoją drogą może to jego run właśnie? Bez dwóch zdań był liderem tamtych Cavs.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, mistrzBeatka napisał(a):

pewnie murray gra z jakims urazem  ale to ma imo srednie znaczenie ,  sztab medyczny  odpowiednio zadbal roznymi pain killerami , blokadami zeby jamal czul sie komfortowo .  typ włozyl lakersom dwa gw prosto w ryj i wtedy był cacy haha.  dla mnie szukanie wymowek na sile , jest totalnie sfrustrowany , akcje z heat packiem szkoda komentowac .

Murray miał słabą serię z Lakers i chyba każdy to widział, jak mamy proven playoff performera, którego zamyka Austin Reaves jakby był jakimś Herbem Jonesem, a potem dalej daje dupy, to raczej wiadomo, że jest coś na rzeczy.

Ale z szukaniem wymówek to prawda, bo takie uroki celowania w b2b, tzn. żeby to zrobić musisz być dużo lepszy od rywali i/lub mieć farta, i powoli wygląda, że Nuggets kimś takim nie są. Heat prawie przegrali ze Spurs w '13, bo z kontuzją grał Wade, Warriors prawie przegrali z Rockets '18, bo mieli zaburzone flow po powrocie po kontuzji Curry'ego, posypani Lakers w '21 i Bucks w '22 - miał rację chyba @MarcusCambywskazując ~na to przed serią. Tak że średnio mnie to rusza.

Murray powinien dostać suspension na G3 (widzę, że debil dwa razy rzucał przedmiotami w sędziego/na parkiet), ale to zakończyłoby serię, więc pewnie nie dostanie - więc z grzebaniem Nuggets jeszcze kilka dni trzeba poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał(a):

Murray miał słabą serię z Lakers i chyba każdy to widział, jak mamy proven playoff performera, którego zamyka Austin Reaves jakby był jakimś Herbem Jonesem, a potem dalej daje dupy, to raczej wiadomo, że jest coś na rzeczy.

Ale z szukaniem wymówek to prawda, bo takie uroki celowania w b2b, tzn. żeby to zrobić musisz być dużo lepszy od rywali i/lub mieć farta, i powoli wygląda, że Nuggets kimś takim nie są. Heat prawie przegrali ze Spurs w '13, bo z kontuzją grał Wade, Warriors prawie przegrali z Rockets '18, bo mieli zaburzone flow po powrocie po kontuzji Curry'ego, posypani Lakers w '21 i Bucks w '22 - miał rację chyba @MarcusCambywskazując ~na to przed serią. Tak że średnio mnie to rusza.

Murray powinien dostać suspension na G3 (widzę, że debil dwa razy rzucał przedmiotami w sędziego/na parkiet), ale to zakończyłoby serię, więc pewnie nie dostanie - więc z grzebaniem Nuggets jeszcze kilka dni trzeba poczekać.

Pewnie, ze kontuzja ma jakis wplyw na gre, a to ze kryje Cie dwoch bulterierow delikatnie mowiac, nie pomaga.

Ale ta gadka o kontuzji chyba ma przykryc to jego debilne zachowanie. Przeciez jakby cos takiego zrobil Embiid/Lebron czy inny nielubiamy grajek, to internet by tego nie przezyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rw30 napisał(a):

@ignazz daj jakieś konkretne sytuacje + timings to się odniesiemy. Ja się nie przyglądałem  + oglądałem z ruskiego torrenta, ale całkiem legal mi się ta obrona Minny wydaje w większości sytuacji

Ja tez nie widzialem nic nadzwyczajnego.

Ignazz chyba po 35 latach odkryl, ze na defaultowym ujeciu nie widac w ogole physicality i jest w szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chytruz napisał(a):

Ja tez nie widzialem nic nadzwyczajnego.

Ignazz chyba po 35 latach odkryl, ze na defaultowym ujeciu nie widac w ogole physicality i jest w szoku.

Nie ma analizy meczu koszykowki przez Ignazza bez sedziow :P

Sedziowie daja grac I jest bardzo fajna seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Szalony Majk tez bekowo do sedziego wyskoczyl. Chyba bracia Jokicia maja dostep do szatni.

no Malone to od zawsze lubi przygwiazdorzyć jak menel spod Żabki

ale odjebongo Murraya to jednak nowość (zblazowany Blake Griffin vibes)

 

chyba czas wznowić akcję #FreeJokic! xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.