Skocz do zawartości

Nuggets (2) - Wolves (3) WCSF "Payback time..." or "Don't ever underestimate the heart of a champion!"


dannygd

Kto wygra serię?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Wolves w 4
      4
    • Wolves w 5
      1
    • Wolves w 6
      10
    • Wolves w 7
      7
    • Nuggets w 4
      0
    • Nuggets w 5
      3
    • Nuggets w 6
      15
    • Nuggets w 7
      12


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.05.2024 o 07:25, Koelner napisał(a):

Ale gruby robi rozpierdol, jak wygra w tym roku ( a tak zakładałem b2b ) czyli pewnie 2 MVP finals, 3 mvp sezonu ( praktycznie 4 ) to trochę zrobi zadymę we wszystkich rankingach all time 

xD

W dniu 15.05.2024 o 10:48, vero1897 napisał(a):

Uff jak dobrze, że świat wraca do normalności gdzie Nuggets są zajebiści, Jok idzie na btb, Gob jest minusowy w Playoffs i nie ma żadnego nowego Jordana. Przez chwilę się czułem jak w jakimś Matrixie, serio.

juanlaugh.gifmatrix rewolucje

W dniu 15.05.2024 o 12:57, Chytruz napisał(a):

 

Wolves maja przed soba gracza nr 3 lub 4 all-time i moga tylko prosic o najlagodniejszy wymiar kary. Bronienie go straight up to dla nich najmniej zle z samych zlych rozwiazan, ale szanse powodzenia nadal nikle, bo i tak grasz w rosyjska ruletke z 5 nabojami.

#whitegoat

hehehe

W dniu 15.05.2024 o 16:11, Van napisał(a):

 

Jokic to chyba zawodnik, który przez wszystkie moje lata oglądania ten ligi najmocniej mnie zaskaiwal robiąc rzeczy, które nie spodziewałem się, że zawodnik jest w stanie.

 

O różnych zawodnikach mówiło się kosmita z braku lepszego określenia, on nie wygląda, ale to jest k**** kosmita! 

kosmici na rybach!

W dniu 15.05.2024 o 16:49, mistrzBeatka napisał(a):

jesli w minnesocie realnie mysla o  rozbiciu banku to serb niestety bedzie zawsze po drodze ....

 

waldeklaugh.gif na ryby droga w innym kiwrunku

W dniu 16.05.2024 o 09:58, NieMy napisał(a):

441155094_10223425892186891_9212841601338275665_n.jpg

waldeklaugh.gif

W dniu 13.05.2024 o 15:55, Wodkens napisał(a):

zauważyliście, że troje najlepszych graczy w historii ma nazwiska zaczynające się na J? Jordan, James, Jokić

pu żartem pu serio, ale daj Boże jeszcze kilka lat na takim poziomie Joka i śmiało będzie można takie top 3 skleić

waldeklaugh.gif

W dniu 13.05.2024 o 15:29, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

paradoksalnie Wolves tym 0-2 obudzili potwora, wydawało się, że jedna wygrana u siebie będzie juź tylko formalnością, niestety dla nic sprawy potoczyły się zgoła inaczej, strasznie mi szkoda tych wszystkich fanów, którzy tak się cieszyli po pierwszych dwóch meczach, by potem dostać po ryju takim reality check'iem

 

 

 

on your face!waldeklaugh.gif

Edytowane przez Vice-rezerwa-rezerwy2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to są słabe playoffs, ale ta seria na szczęście nie zawiodła, bo mimo blowoutów stała na mega poziomie i w G7 wolves pokazali niesamowity charakter odrabiając tak dużą stratę. piękny też postęp zrobił Edwards od MS, gdzie często pałował te akcje bezmyślne, a teraz nawet gdy mu nie idzie jak dziś, to gra bardzo dojrzale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej imponujące jest to, że będąc minus 15 do przerwy zdołali to odrobić pomimo, że lider skończył mecz 6 na 24 (choć uważam, że nie grał źle po prostu nie siedział mu rzut). Grasz 7 mecz na wyjeździe, na wysokości w Denver liderowi nie siedzi rzut ale każdy staje na wysokości zadania Naz, Jaden, KAT naprawdę szacunek.

Świetnie zagrali jako drużyna czego nie można powiedzieć o Denver bo tam zawiedli wszyscy poza dwójka Jokic Murray. Moim zdaniem front office Denver ma robotę do zrobienia przede wszystkim backup big i więcej siły z ławki.

Mimo sporej liczby blowoutow świetna seria a dla Edwardsa może być przepustka do twarzy ligi i bycia numer jeden superstarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Nuggets na chodzonego zagrali w drugiej połowie. Żadnych open looków, żadnej akcji nie rozegrali w swoim stylu zespołowo, Wolves zmusili ich do katowania ISO Jokica i ISO Murraya. Czapki z główn dla Wolves za ten comeback. Fatalnie wygladali Nuggets w końcówce, jakby faktycznie zabrakło tlenu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym meczu mogło zdarzyć się wszystko i się zdarzyło, ale to, czego większość się chyba nie spodziewała

Minnesota Timberwolves pokonali mistrzów NBA.

Brzmi to niewiarygodnie kiedy się o tym pisze, a jeszcze bardziej niewiarygodne jest to, że moim zdaniem Wolves są teraz największym faworytem do wygrania tytułu.

Po G5 wydawało się że Nuggets się rozpędzili i nic ich już nie zatrzyma. Tymczasem Wolves wyszli na boisko w kolejnych dwóch meczach z wiarą w zwycięstwo i własne możliwości, mimo że są młodzi i po tym G5 mogli się mentalnie posypać.

Wielki Nicola Jokic okazał się tylko człowiekiem

Z jednej strony szkoda Nuggets a z drugiej dobrze się stało. Gdyby wygrali tytuł w tym roku to pojawiłyby się gdzieś/kiedyś głosy że Liga im pomogła, bo nie zawiesiła Jamala. Tak więc sprawiedliwości stało się za dość.

Gratulacje dla fanów Wolves. Macie teraz swoje 5 minut, mam nadzieję że nie ostatnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebaniutcy.

Ant takie G7 Kobe vibes, ale Wilki się stawiły, wielki KAT, McDaniels, Naz czy Conley. No i Gobert, szanujcie chłopaka, bo to prawilny ziomek jest.

Murray + Jokic w G7 26-55 FG

Pozostali w G7 8-28 FG

Myślę, że jokiciowcy się mogą poczuć po tym meczu tak, jak się lebronowcy czuli w poprzedniej serii, gdzie w zasadzie wszyscy poza LBJ i AD równo nie dowozili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 20pkt przewagi w game7, grając u siebie. Pierwsza opcja przeciwnika robi 16pkt z 24 rzutów i jakimś sposobem to przegrywasz. NBA where amazing happens. Jak Gobert wrzucił fadeawaya nad Jokiciem w 4q to aż parsknąłem xd (Gobert swoją drogą dziś bardzo dobry)

Czyli "GOATić" znowu na dziure od 50W+ RS teamu. Nice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, airmax napisał(a):

Masz 20pkt przewagi w game7, grając u siebie. Pierwsza opcja przeciwnika robi 16pkt z 24 rzutów i jakimś sposobem to przegrywasz.

'Fuck being up by 20, stupid ass post' - Mike Malone, gdzieś w Cancun. 

https://x.com/ClutchPoints/status/1792389811371749684

Szkoda Jokicia na tych Murrayów i Coachów Mike'ów, mocno niesympatyczny duecik. 

Chwała wielkim Wolves, gratki dla forumkowych wilków, mam nadzieję, że dostaniecie ładną nagrodę za lata wyrzeczeń, job is not finished, wiadomo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 lat temu spóźniłem się na zajęcia, bo oglądałem końcówkę Game 7 vs Kings. Nie sądziłem wtedy, że na kolejne WCF w wykonaniu Wolves będę czekać 20 lat.

A przez ten czas widziałem w Wolves wiele c***owego basketu, w tym nawet i Antoine Walkera w koszulce Wilków 🤮🤮🤮

Cieszy też bardzo, że drugi największy sukces, czyli awans do Play In z paradą Beverleya trochę się zakurzy. No i w końcu można oddzielić grubą kreską erę Sebastiana Telfaira, Darko, Luke'a Ridnoura, Derricka Williamsa, Alexeya Shveda, Grega Stiemsmy, Wesa Johnsona i bandy innych scrubów, którzy przewinęli się w rosterze Wolves (a było ich niemało).

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Dobrze rozumiem, że Jokic nigdy nie pokonał 50W teamu w PO?

Ta jest. W 2020 pokonał 49W Clippers gdzie był skrócony sezon do 72 meczów. Także ewentualnie można jedną serię sympatycznemu jugolowi dać, natomiast będąc dokładnym, to nigdy 50W teamu nie pokonał w PO

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz i Clippers '20 mieli pace na >50W. Ale wiadomo, jak Twoje największe skalpy w playoffach to Clippers i 35-letni Kevin Durant, to jeszcze musisz popracować. 

Ciekawe czy Nuggets nie pożałują, że nie rzucili wszystkich assetów na fajnych rolesków, bo jak Presti się wścieknie - a Wolves to może być chyba pierwszy case w ostatnich 5 latach, gdzie rzucenie wszystkich assetów za veta miało jednak sens - to mogą niesympatyczne Baryły uderzyć w szklany sufit, a ten sezon był jeszcze do ogarnięcia gdyby nie 21 pkt graczy z 3-8 rotacji w G7. 

(tzn. w sufit)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.