Skocz do zawartości

Nuggets (2) - Wolves (3) WCSF "Payback time..." or "Don't ever underestimate the heart of a champion!"


dannygd

Kto wygra serię?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Wolves w 4
      4
    • Wolves w 5
      1
    • Wolves w 6
      10
    • Wolves w 7
      7
    • Nuggets w 4
      0
    • Nuggets w 5
      3
    • Nuggets w 6
      15
    • Nuggets w 7
      12


Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Reikai napisał(a):

 


Lol, ale gosc jest maly. I tak, ze pojawil sie na konferencji.

I ze nikt nie oberwal z jakiejs butelki, czy cos.

tbf bardzo dużo rzutów Murraya to są dobre pozycje, więc pewnie coś jest na rzeczy z tym barkiem/łokciem/małym palcem u stopy. Broniony jest dobrze/bardzo dobrze ale nie na tyle, żeby robić historycznie c***owe numerki

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Reikai napisał(a):

Lol, ale gosc jest maly. I tak, ze pojawil sie na konferencji

A tobie o co chodzi? Jamal gra słabo, zachował się jak gówniarz w G2, ale nie rozumiem o co się teraz czepiasz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał(a):

A tobie o co chodzi? Jamal gra słabo, zachował się jak gówniarz w G2, ale nie rozumiem o co się teraz czepiasz.

 

 

Nie chodzi mi o "who", bo mogl nie doslyszec, ale jesli dostajesz pytanie:

- Jak ciezko jest grac przeciwko Edwardsowi gdy on Cie kryje?

Odpowiadasz

"Nieeee, nie jest, to chodzi o moj lokiec, dlatego gram c***owo"

To mozna odpowiedziec tylko xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gra c***owo, walczy też z urazami, więc nie jest pierwszym i ostatnim graczem, który się w ten sposób wypowiada.

Nie żebym go jakoś specjalnie miał ochotę bronić, bo strasznie mnie wkurwił (zachowaniem) w meczu i po samym meczu drugim, ale dziś to po prostu zagrał słabo i tyle, nic wielce kontrowersyjnego nie zrobił na konfie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał(a):

No gra c***owo, walczy też z urazami, więc nie jest pierwszym i ostatnim graczem, który się w ten sposób wypowiada.

Nie żebym go jakoś specjalnie miał ochotę bronić, bo strasznie mnie wkurwił (zachowaniem) w meczu i po samym meczu drugim, ale dziś to po prostu zagrał słabo i tyle, nic wielce kontrowersyjnego nie zrobił na konfie.

Mozna powiedziec

"He is doing hell of a job, I need to be better"

Mozna tez powiedziec "zamykaja mnie, bo boli mnie lokiec".

Co kto woli.

24 minuty temu, airmax napisał(a):

tbf bardzo dużo rzutów Murraya to są dobre pozycje, więc pewnie coś jest na rzeczy z tym barkiem/łokciem/małym palcem u stopy. Broniony jest dobrze/bardzo dobrze ale nie na tyle, żeby robić historycznie c***owe numerki

Oczywiscie. Luce krwawi np kolano(lol). Widziales, zeby cokolwiek o tym mowil w tym stylu? Ze gral slabo, bo kolano?

Mowisz I am fine i see you next game.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pepis21 napisał(a):

Finały obu konferencji już się zakończyły? Chyba mnie ominęło coś, gdyż jak z rana sprawdzałem wyniki to wydawało mi się iż nadal trwa druga runda.

Jak odpadnięcie z polamanymi Knicks to już cały świat się będzie z was śmiać.

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

Czy wygramy gm7 to tegoroczny mistrz? 

Bez junikorna Boston raczej nie pokona Wolves czy Nuggs

Porzingis ma wrócić na finały, chyba nawet w ECF wróci.

Oglądałem w nocy i nie wiem czy dobrze pamiętam ale Wolves zrobili w 1q run 9:0, szalony Mike nie bierze przerwy i wzial czas dopiero jak był run 24:0? Tak się przegrywa, abstrahując od reszty meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, steve napisał(a):

Jak odpadnięcie z polamanymi Knicks to już cały świat się będzie z was śmiać.

Porzingis ma wrócić na finały, chyba nawet w ECF wróci.

Oglądałem w nocy i nie wiem czy dobrze pamiętam ale Wolves zrobili w 1q run 9:0, szalony Mike nie bierze przerwy i wzial czas dopiero jak był run 24:0? Tak się przegrywa, abstrahując od reszty meczu.

Wrócić na serię to jedno 

Być w formie po kontuzji to co innego 

Choć oczywiście jako że w tych parach najbardziej kibicuje Celtom to czekam na jego grę na poziomie 

Godzinę temu, Behemot napisał(a):

Ani z unikornem. 

Kasy bym na to nie postawił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał(a):

robił mental notes. coś w stylu 50-20-15 się szykuje.

takie monster game Joka nie są gwarancją wygranej, żeby przypomnieć 33/18/14 G3 z Portland w pierwszych PO czy 53/11/4 w G4 rok temu z Suns

cała drużyna bez wyjątku musi zaklikać by być pewnym przynajmniej wyrównanej rywalizacji, zresztą tak to wygląda na przestrzeni całej serii, wygrywają ci, którzy mają więcej atutów jako całość, 44 punkty Edwardsa też na niewiele się zdały

----------------------------------

Teams holding the Jokic Nuggets to 80 points or fewer in a playoff game:

3 — Rudy Gobert teams

0 — Rest of NBA history combined

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no nic, przynajmniej teraz już wiem, że nie ma absolutnie nic pewnego, taka lekcja się pewnie przyda, by na przyszłość nie wyrokować za wcześnie

Po sześciu grach na pewno wiemy to, że w decydującym starciu może wydarzyć się wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Edwards pewnie nie będzie drugim Jordanem, ciężko tak myśleć o gościu, który nie był nawet jeszcze w WCF, natomiast można chyba zaryzykować fakt, że jest  najbardziej dojrzałym 22latkiem, który na tym etapie kariery dotarł w takie miejsce i osiągnął taki statut, a potrzebował do tego zaledwie 6cu meczów w tych PO, piszę 6ciu, bo następne 3 tylko to wszystko potwierdziły, nawet w tym gorszym dla niego G5, gdzie był niemiłosierne odcinany, pokazywał niezwykłą dla graczy w jego wieku odpowiedzialność i grę pod drużynę, czapki z głów po prostu, tak rodzą się legendy, takie rzeczy zostają w pamięci wszystkich bez wyjątku

Ludzki mózg jest bardzo zawodny i szybko zapomina o dawnych czasach. Edwards rocznik 2001 gra świetnie i mega szacunek dla niego, ale chociażby Dwyane Wade w 2005 roku jako rocznik 1982 awansował do finału konferencji i jego Miami Heat przegrało 3:4 z Detroit Pistons, a za rok wygrał NBA i został MVP dominując grę i przejmując drużynę jako młody zawodnik nad Shaqiem.

Edwards dosyć mocno przypomina Wade'a, bo też ma mega atakowanie obręczy i jego gra jest świetna do oglądania i obaj są/byli graczami bardzo charakternymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wyparlo napisał(a):

Edwards rocznik 2001 gra świetnie i mega szacunek dla niego, ale chociażby Dwyane Wade w 2005 roku jako rocznik 1982 awansował do finału konferencji i jego Miami Heat przegrało 3:4 z Detroit Pistons, a za rok wygrał NBA i został MVP dominując grę i przejmując drużynę jako młody zawodnik nad Shaqiem.

ale powiedziałbyś, że Wade był wtedy lepszym graczem? na oko to Edwards jest skuteczniejszy, a i obrona to jest topka tych playoffów, wydaje się, że Ant, to też o wiele lepszy team playa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.