Skocz do zawartości

Nuggets (2) - Wolves (3) WCSF "Payback time..." or "Don't ever underestimate the heart of a champion!"


dannygd

Kto wygra serię?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Wolves w 4
      4
    • Wolves w 5
      1
    • Wolves w 6
      10
    • Wolves w 7
      7
    • Nuggets w 4
      0
    • Nuggets w 5
      3
    • Nuggets w 6
      15
    • Nuggets w 7
      12


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Tombou napisał(a):

Tylko ze wyniki rs nie do konca sie przekladaja na po. Patrz minny suns

Plus nikt nie mysli o zatrzymaniu Jokicia, bo chlop gra na kodach. Jesli support Nuggets zagra jak z Lakers, to tu Jokic moze nie pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tombou napisał(a):

Tylko ze wyniki rs nie do konca sie przekladaja na po. Patrz minny suns

tylko w przypadku Jokicia trudno oczekiwać, że nagle zacznie grać inaczej/gorzej, bo Gobert nie jest odpowiedzią na niego. ta seria jest bardziej w rękach Edwardsa, bo jeśli rzeczywiście okaże się nowym MJ, to nuggets będą w tarapatach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna grafike widzialem  - w ciagu ostatnich kilku tygogdni 3 braci Zuniora cos odjebalo (ten od buckmaherki to wiadomo ale jeszcze kolejny dostal wyrok 8 lat wiezienia za smiertelny wypadek sprzed roku a trzeci wlasnie zostal zlapany za jazde pod wplywem)

Jednak brat Jokica bijacy kibicow Lakers to na tym tle wzor family supportu na czas PO ❤️

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, julekstep napisał(a):

Fajna grafike widzialem  - w ciagu ostatnich kilku tygogdni 3 braci Zuniora cos odjebalo (ten od buckmaherki to wiadomo ale jeszcze kolejny dostal wyrok 8 lat wiezienia za smiertelny wypadek sprzed roku a trzeci wlasnie zostal zlapany za jazde pod wplywem)

Jednak brat Jokica bijacy kibicow Lakers to na tym tle wzor family supportu na czas PO ❤️

A że koszykówka Joka to tez kryminał toxmamy piękny obraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po finale Pucharu Polski nie mam za bardzo na nic siły i ochoty, tym wszystkim, którzy stawiają na Wolves chcę tylko przypomnieć, że Jamal nie był zdrowy, ale teraz podobno z każdym dniem wyglądał już lepiej 

elegandzki post @dannygd wybitnej serii i bez kontuzji

a to na dobrą wróżbę

 

o i jeszcze to wygląda na dobry omen

Nuggets w 6

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o k**** jakie złoto znalazłem XD 

podczas serii Suns vs Nuggs 21' 

W dniu 10.06.2021 o 09:38, julekstep napisał(a):

Kubbas - Czemu LeBron nie wziął piłki i nie rzucał, dejcie MAMBA MENTALITY

MPJ pokazuje MAMBA MENTALITY

Kubbas - oezu ale ma złe shot selection!

 

inna sprawa że ja osobiście Żuniiora nie lubię, bo jak mu rzut nie siedzi to jest totalnym uselessem niestety - no ale sufit czasem pokazuje taki że serio trejdowanie nim to może być spore ryzyko (on za dwa lata może być all-nba grajkiem i ofensywną bestią w stylu KD)

w serii z LAL był taki lite KD i chyba w zupełności wystarczy jeśli to powtórzy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jendras napisał(a):

pobiłem już jakiś rekord wdeptywania w feje

nie wiem czy to nie jest jeszcze bardziej szokujące, patrząc na nastroje tutaj, którym o wiele bardziej zwykle ufam, niż tym przebierańcom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał(a):

No faktycznie obrażania KD tam nie ma, bo chyba nie powiecie , że ksywka jaka została użyta jest miła ksywka. 
 

No , ale rozumiem w końcu nie każdy zespół posiada dwóch grajków w TOP 10 ligi.

 

Nie podoba mi się tego typu posty. Wystarczyło skończyć na tym, że był sweep i tyle. 

Ale wiesz, ze ksywa Durex pochodzi jeszcze z czasow OKC, gdy kazdy go lubil?

O top 10 przemilcze xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie podstawowe pytanie to w jakim stopniu obrona Wilków zdoła ograniczyć Nuggets. Pewnie od początku zobaczymy Townsa na Jokicu i Goberta z pomocy, do tego Porter zamiast słabego w bronieniu na obwodzie Hachimury dostanie McDanielsa. Denver nie będzie miało takiej przewagi size'u, jak do tej pory w tych i poprzednich playoff.

Jeśli Nuggets zaczną coś trafiać z dystansu, to obstawiam, że ich żelazna egzekucja w decydujących momentach przeważy i wezmą serię w sześciu lub siedmiu, ale Wolves dostaną swoje szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jendras napisał(a):

Denver nie będzie miało takiej przewagi size'u, jak do tej pory w tych i poprzednich playoff.

mocno nie doceniasz Watsona i Brauna w defensywnym sztosie, nic innego nam nie pozostaje, oni muszą teraz pokazać swoją wartość, Braun nigdy w życiu nie przegrał sezonu, b2b majster, tak tylko przypominam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Tak , tak niemniej uwazam , ze wystarczyło napisać Kevin i tutaj jestem konsekwentny bo tak samo się oburzyłem gdy został nazwany parowiarzem. Ogólnie mega hejt na niego spływa po tej serii a sam nie jest niczego winien.

 

Pewnie, ze nie. Po prostu jest past prime scorerem, do ktorego nalezy miec oczekiwania jak do past prime scorera. Czyli max wypady w 1 rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zachwalał, żeby nie jinxowac 😉

Ale po tym meczu nasuwa mi sie 1 pytanie....

Jakim cudem Jok wyglądający na początku meczu jak po maratonie chlania wyciąga staty na 32/8/9? 😉

 

No dobra jeszcze 2:

Kiedy ANT spierdoli do LA 🤔?

Edytowane przez Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.