Skocz do zawartości

Nuggets (2) - Wolves (3) WCSF "Payback time..." or "Don't ever underestimate the heart of a champion!"


dannygd

Kto wygra serię?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Wolves w 4
      4
    • Wolves w 5
      1
    • Wolves w 6
      10
    • Wolves w 7
      7
    • Nuggets w 4
      0
    • Nuggets w 5
      3
    • Nuggets w 6
      15
    • Nuggets w 7
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby wyszło tak, że final zachodu będzie Min-OKC a później MIN zgarnie mistrza pokonując 64 win Boston to może nas czekać mega ciekawe lato. Liga jest strasznie napakowana talentem i do czasu dołączenia dwóch kolejnych druzyn(za 2 lata???) Kilku gości w prime lub tuż po będzie sobie musiało odpowiedzieć co zrobić żeby jeszcze powalczyć o tytuł bo zarówno MIN jak zwłaszcza OKC mogą iść w górę. Dla takiego Giannisa to może być jasny sygnał że w Milwaukee nie mam szans na mistrzostwo, podobnie Booker i kilku innych. To stwarza opcje dla takich Orlando czy NYK bo pokazali że mogą być bardzo dobrzy w obronie i dodanie superstara daje im realniejsze szanse. Spodziewam się bardzo ciekawego offseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2024 o 19:10, DamianOItalianO napisał(a):

Nie sposób się nie zgodzić. Trzeźwy osąd sytuacji. Ja popadłem w hura optymizm, ale to mistrzowie. Świetny trener, MVP ligi, doświadczenie przemawia po stronie Denver. Myślę, że już wiedzą co mają poprawić i do drugiego meczu podejdą z konkretnym planem na poprawę. Timberwolves znów, będa się starali wymęczyć Jokicia do granic możliwości i przycisnąć Gordona. Ten pierwszy mecz oglądało się wyśmiecie. 

@Denis Bad Boy Załęcki prujo sie na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2024 o 09:46, airmax napisał(a):

Nie powiem, trochę zaskoczony jestem jak narracja idzie, że jest już po serii. Ja wiem, Murray bez formy, Jokic też wygląda średnio. Ale tu na prawdę wystarczy wygrana w G3 - a Nuggets mają wystarczającą ilość talentu - i lecimy z nowymi nadziejami/energią od zera praktycznie.

Well well well :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie udało się uniknąć kompromitacji, zobaczymy jak Minnesota w G4 odpowie, bo na pewno Finch poszuka trochę innych rozwiązań.

Cieszy że Denver wreszcie w tych PO grało od startu meczu i walczyło z Minnesota fizycznie, nie bali się tej agresji rywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem @LeweBiodroSmoka na live, że po tym jak mecz sie ułożył w pierwszej połowie nuggets żeby dać sobie większe szanse w całej serii musza skończyć ten mecz blowoutem i zasiać w wolves ziarno zwątpienia. No cóż chyba się udało, zobaczymy jak wolves na to odpowiedzą w game4. Kto wygra game4 bedzie chyba faworytem w całej serii. Denver zagrali jak mistrzowie broniący tytułu wczoraj. Brawo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że Denver ok zagrało ale to Wolves zagrali jak pizdy wystraszone bez tego energizera, mocy, zaangażowania jak w poprzednich meczach. Kaka drill, pełne gacie, laksa w portkach i skocznia na majtochach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Koelner napisał(a):

wiadomo że Denver ok zagrało ale to Wolves zagrali jak pizdy wystraszone bez tego energizera, mocy, zaangażowania jak w poprzednich meczach. Kaka drill, pełne gacie, laksa w portkach i skocznia na majtochach.

Dlatego takie druzyny jak OKC czy Timberwolves są unproven dopóki nie pozbędą się tego kupsztala spod ściagaczy.

Dajesz Jokić, po kolejnym MVP dokladamy 2 mistrzostwo i czy to wystarczy już na top10 all time?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winszuję @Zimny U know ball

sędziowie jak w G2 gwizdali pod drużynę z inicjatywą, trochę dziwne to było uczucie, ale Sota nie może mieć o to pretensji, zagrali kompletnie bez wiary, bardzo mnie ciekawi czy Finch zdoła ich teraz poskładać z powrotem

PO Jamal wrócił w ostatnim momencie, już po pierwszej akcji czułem, że w końcu jest dobrze, odpowiedział w najlepszy możliwy sposób

w pewnym momencie Nuggets mieli 65% celnych trójek, w ogóle nie chciałem zapeszać, ale  coś czułem, że z Gobertem będzie grać się łatwiej z nim na parkiecie atak Soty jest przewidywalny i bez punktów ławki jest totalna kaplica poraz drugi w tej serii Nuggets zatrzymują Sote na 40 punktach do przerwy

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Koelner napisał(a):

Wolves zagrali jak pizdy wystraszone bez tego energizera, mocy, zaangażowania jak w poprzednich meczach.

Nadziali się na agresję twardszą grę Denver od początku meczu i wymiękli. Mocna gra i skupienie wystarczyła żeby zgasić ogień wilków. Brawa dla Murray'a, widać przemyślał swoją postawę i postanowił pokazać co potrafi (kilka dni odpoczynku także miało znaczenie).

59 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Kto wygra game4 bedzie chyba faworytem w całej serii.

Ta jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolves przytrafiło się pierwsze słabsze spotkanie i nie będą jednak niczym Floyd Mayweather niepokonani bez żadnej porażki w tych rozgrywkach PO.

Radosław Hyży miał słuszne uwagi w Basket Office, że w G2 sędziowie pozwolili na bardzo dużo i tutaj w G3 mieliśmy gwizdki sędziów na początku spotkania, które uspokoiły Wolves, bo zaraz weszliby najlepszymi zawodnikami w problemy z faulami. Dobrze też w mecz wszedł Murray i to było kluczem do wygranej + słabiutka dziś ofensywa Wilków.

Patrząc też jak fajnie szło w G2 bez Siatkarza Goberta kwestią będzie czy nie limitować mocno jego czasu gry, bo pożytku ofensywnego z niego nie ma żadnego, bo gościu nie ma żadnych umiejętności gry ofensywnej i głównie tylko może punktować wykładkami z wsadów albo dobitek. W obronie i tak nie kryje Jokica. Zarazem blokuje w ofensywie trumnę dla Townsa i Edwardsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Dla edwardsa owszem ale kiedy ostatnio Towns zagrał coś do kosza 😛 wczoraj np. miał momentami na plecach Justina freaking Holidaya i nie potrafił go przepchnąć w post. 7fga w całym meczu. 

12 punktów z trumny w G2, kiedy nie było Siatkarza Goberta i Towns mógł się desantować pod kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy granie co drugi dzień. Jestem bardzo ciekaw, jak Nuggets to zniosą, bo do tej pory dużo lepiej wyglądają po dłuższych przerwach, co już w pierwszej rundzie mnie zaskoczyło, bo w tych dłuższych przerwach między spotkaniami upatrywałem właśnie szans Lakers, a było odwrotnie.

Wolves się nie popisali. Rozumiem że 2-0 plus emocje związane z sytuacją Goberta mogły lekko obniżyć koncentrację, ale nie powinni sobie pozwolić na takie lanie. Nadal jednak znajdują się w bardzo dobrym położeniu. Zobaczymy w kolejnym meczu, czy to był wypadek przy pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Jendras napisał(a):

Nadal jednak znajdują się w bardzo dobrym położeniu.

Ja wiem czy w takim bardzo dobrym, muszą wygrać game 4, bo wątpię żeby Denver oddało kolejny mecz u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.